Kayıt Ol

Merlin Ayrıntılı İncelemesi !

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Merlin Ayrıntılı İncelemesi !
« : 07 Ocak 2010, 22:35:13 »

Geçtiğimiz yıl televizyon dünyasından Merlin geçti. Ve hala daha geçmeye devam ediyor. Özellikle ülkemizde kendine has hayran kitlesi yaratmayı başaran Merlin dizisi de bir incelemeyi hak ediyordu.

Büyücü Merlin'in gençlik yıllarını ve Arthurla tanışmasını konu alan dizi. Fantastik ögeleri de bol bol barındırıyor. Hatta her yanından fantazya akıyor diyebiliriz.

Bu dizinin çok geniş ve ayrıntılı incelemesini, yine site üyelerimizden MoonshieLd yaptı.

Ulaşmak için Buraya tıklayın!
try again fail again fail better

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: Merlin Ayrıntılı İncelemesi !
« Yanıtla #1 : 11 Ocak 2010, 13:24:15 »
Her ne kadar diziyi sevmesem de incelemeyi oldukça güzel ve keyifli buldum. Diziyi sevmeme sebebim elbette ki Merlin’in toy bir delikanlı olarak sunulması ve düştüğü aptallıklar. Eğer dizinin adı Merlin değil de başka bir şey olsaydı, karakterler farklı isim ve kişiliklere sahip olsalardı muhtemelen sevebilirdim. Ama bu haliyle ekran karşısında koskoca Merlin’e acımaktan başka bir şey gelmiyor elimden…
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
Ynt: Merlin Ayrıntılı İncelemesi !
« Yanıtla #2 : 28 Ocak 2010, 18:12:46 »
Kendi içinde baktığımda; hoş, fantastik bir tınısı var bu dizinin. Denk geldikçe izlemeye çalışıyorum yarım yamalak da olsa. Bir ara baştan sona izlemeliyim.

Güzel incelemeni bizden esirgemediğin için teşekkürler Eylül'cüm. :)