Kayıt Ol

Şafak Yıldızı 2010'un 50 Büyük Filmi Arasında!

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Rom: 15
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi

TimesOnline'ın yaptığı açıklamaya göre Narnia Günlükleri: Şafak Yıldızı'nın Yolculuğu filmi 2010'un en önemli 50 filmi arasında yer alıyor. Bu 50 önemli film içerisinde tabi ki Harry Potter ve Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief de yer alıyor. Prens Caspian ile ilk filmin serüvenini aynı tempoda sürdüren Narnia serisi şimdiden yankı uyandırmaya başladı.

TimesOnline bundan kısa bir süre önce Iron Man filminin de Harry Potter'ın hasılatını geçeceği tezini ortaya sürmüştü.
İleri sürdüğü tezlerin doğruluğu sanırız ki zamanla ortaya çıkacak.

2010 senesinin beklenen 50 büyük filminin listesini görmek için;

http://entertainment.timesonline.co.uk/tol/arts_and_entertainment/film/article6885334.ece?token=null&print=yes&randnum=1258583618227

Not to mention the pincers...

Çevrimdışı skandy_duygu

• **
  • 293
  • Rom: 4
  • artık Mersine Türkiye şampiyonasına :D
    • Profili Görüntüle
Ynt: Şafak Yıldızı 2010'un 50 Büyük Filmi Arasında!
« Yanıtla #1 : 21 Kasım 2009, 08:36:18 »
owww NE GÜZEL HEMDE 16. SIRADA gerçi biraz daha öblerde olsa daha iyi olurdu ama olsun.gümüş sandalyeden de bahsediyoru galiba ama tam çeviremedim sen anladıysan yaza bilirmisin paylaşım için sağol
‘Üzgünüm Beverly ama seni dövmek zorundayım.Bunu senin iyiliğin için.Eğer tuvaletten bir örümcek çıktığını söyleseydin,benden dayak yemek zorunda kalmayacaktın’”

• **
  • 139
  • Rom: 9
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 03 Ocak 2010, 23:33:45 »
İki şey dikkatimi çekti. Öncelikle Tutulma'nın (Alacakaranlık Efsanesi 3) Narnia'nın önüne geçmesini beklemiyordum. Tamam Alacakaranlık benim gözümde başarılı bir seri ama Narnia'yı geçecek kadar da değil. Bunu serinin son bir buçuk yılda kazandığı popülariteye bağlıyorum.

Diğer yandan da Prince of Persia'nın en azından ilk yirmide olması gerekirdi bana göre. Bu da olmamış. Neyse artık biz de bekliyoruz =)

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Rom: 15
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #3 : 13 Ocak 2010, 13:41:56 »
İki şey dikkatimi çekti. Öncelikle Tutulma'nın (Alacakaranlık Efsanesi 3) Narnia'nın önüne geçmesini beklemiyordum. Tamam Alacakaranlık benim gözümde başarılı bir seri ama Narnia'yı geçecek kadar da değil. Bunu serinin son bir buçuk yılda kazandığı popülariteye bağlıyorum.

Diğer yandan da Prince of Persia'nın en azından ilk yirmide olması gerekirdi bana göre. Bu da olmamış. Neyse artık biz de bekliyoruz =)

Evet, ben de gişesine bağlıyorum Tutulma'nın başarısını.
Tamamiyle piyasa gözüyle almıştır. Yoksa Alacakaranlık serisinin sanatsak ve edebi değerini sanırım hepimiz biliyoruz. :)

Not to mention the pincers...

Çevrimdışı hanne

• **
  • 326
  • Rom: 4
  • maybe one day...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 18 Ocak 2010, 20:32:41 »
Harika

Sana canı gönülden katılıyorum Alacakaranlık kesinlikle Narnia'nın önüne geçmemeliydi...
....Sanki bir erik ağacına çıkmıştım da orada üzüm yiyordum  ama bahçe sahibi gelince cevizleri neden yediğimi sormuştu....

Çevrimdışı Vega

• 1023
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 01 Şubat 2010, 13:21:36 »
son derece kötü olmuş Iron Man deathly hollows'u falan geçmiş

Çevrimdışı veritaserum

• 1112
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 01 Şubat 2010, 13:24:39 »
Vaay çok sevindim şu an :D Bu seriyi seviyorum :D

Evet, ben de gişesine bağlıyorum Tutulma'nın başarısını.
Tamamiyle piyasa gözüyle almıştır. Yoksa Alacakaranlık serisinin sanatsak ve edebi değerini sanırım hepimiz biliyoruz. :)
Katılıyorum, kesinlikle :D

Ayrıca HP 2. sırada buna da ayrıca bir sevindim :D + Alice in Wonderland  :klp
Önce, büyük büyük düşündüm;
Sonra büyük büyük yaşadım.
Ne varsa, onlar aldı.
Şimdi bana küçük bir ölüm kaldı.

Çevrimdışı boromir

• **
  • 374
  • Rom: -4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 19 Nisan 2010, 18:05:12 »
allahhhh!
verdiğin link için çok çok teşekkür ederim çok işime yaradı gerçekten sevdiğim birçok filmin devamı var...