Kayıt Ol

Ödüllü Radyo Programı

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Ödüllü Radyo Programı
« : 28 Aralık 2011, 19:44:59 »

Şenliklere sayılı günler kala bizler de eteklerimizdeki taşları dökmeye başlıyoruz. Sizlerden sır gibi sakladığımız projelerimizin yanı sıra, bir de şenliklere özel radyo programlarıyla karşınıza gelmeyi umuyoruz.

İşte bu bağlamda kuru kuru program yapmakla kalmayıp, bir de ödüllü bir yayın yapalım dedik. Belirteceğimiz tarihteki yayında bulunan dinleyiciler arasından, canlı olarak yapılacak çekilişle iki kişi M.İhsan Tatari'den imzalı Yemin ve Öç kazanacak!

Gözünüz ve özellikle kulağınız bizde olsun, çünkü şenlikler rüzgar gibi esip geçerken sizleri de peşine takacak!

Çevrimdışı Rhonin

• **
  • 115
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ödüllü Radyo Programı
« Yanıtla #1 : 04 Ocak 2012, 23:54:23 »
Çok merak ettim ya bu yazıyı ilk dün görmüştüm.Bugunde girdim fakat bu program ne zaman olur bir bilgi göremedim forumda bulunan Radyo ile ilgili başlıklara pek bakmadım doğrusu.Programı herkesin dinleyebileceği bir zamana alırsınız diye umuyorum.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Ödüllü Radyo Programı - Tarih ve Saat
« Yanıtla #2 : 08 Ocak 2012, 22:15:45 »
Ödüllü Radyo Programımız'ın tarihi belli oldu!

Tarih: 14 Ocak Cumartesi
Saat: 21.00

Katılımcılar arasından yapılacak çekilişle 2 kişiye, yazarından imzalı Yemin ve Öç hediye edilecektir.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 14 Ocak 2012, 20:54:47 »
http://radyo2.kayiprihtim.org/

Yayın başlamıştır!

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 14 Ocak 2012, 23:22:57 »
Çekiliş sonucu kazananlar Lordmuti ve daifunka_vc olmuştur. Kendilerini tebrik ediyor ve keyifli okumalar diliyoruz.