Kayıt Ol

5. Geleneksel Satranç Turnuvası!

Çevrimdışı Nightmare

• 627
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
    • Saklı Günlükler
Ynt: 5. Geleneksel Satranç Turnuvası!
« Yanıtla #30 : 08 Şubat 2013, 14:27:38 »
Aynı şey benim başıma gelse hiç düşünmeden tamam derdim.altı üstü bir oyun yüklicek.

Çevrimdışı Memory

• **
  • 70
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 08 Şubat 2013, 15:01:01 »
Alıntı
Yenme hırsı bürümüş demek yanlış olur. Bu durumda rakibinin ekstradan yapabileceği bir şey yok. Şahsen ben de aynı tepkiyi verirdim.

Teşekkür ederim ama anlatamadım.

Ayrıca, ben eğer ilk 3'e girersem baştan ilân etmek istiyorum "rom" vermenizi istemiyorum. Satranç Şahı rütbesi benim için kâfidir. (Teşekkür ederim)

Yok mu sizin köyde hiç, çeken fikir sancısı?

Çevrimdışı Rhonin

• **
  • 115
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 08 Şubat 2013, 21:37:48 »
Biten müsabakamız sonucu ben kazanmış bulunmaktayım.Gerçekten zor ve bir o kadarda zevkli bir oyun oldu.Teşekkürler oyun için yeniden.

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
« Yanıtla #34 : 08 Şubat 2013, 21:40:52 »
Biten müsabakamız sonucu ben kazanmış bulunmaktayım.Gerçekten zor ve bir o kadarda zevkli bir oyun oldu.Teşekkürler oyun için yeniden.

Ben teşekkür ederim. Gerçekten uzun ve güzel bir oyun oldu. Tebrikler ve bir sonraki müsabakanda bol şans.

Çevrimdışı Nightmare

• 627
    • Profili Görüntüle
    • Saklı Günlükler
« Yanıtla #35 : 13 Şubat 2013, 21:38:28 »
İnterneti aldım eğer zamanı dolmadıysa maçımızı yapabiliriz.

Çevrimdışı Memory

• **
  • 70
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 14 Şubat 2013, 07:55:47 »
İnterneti aldım eğer zamanı dolmadıysa maçımızı yapabiliriz.

Orada galibiyet yazdıktan sonra maç yapmamıza gerek yok ama turnuva haricinde maç yapmak istersen yapabiliriz.

Çevrimdışı Nightmare

• 627
    • Profili Görüntüle
    • Saklı Günlükler
« Yanıtla #37 : 14 Şubat 2013, 15:44:39 »
Siz beni baştan elemişsiniz zaten istesenizde yapmam artık
Herkesin maçı daha devam ederken ben eleniyorum.Herkese zaman varda banamı zaman yok?

Çevrimdışı Memory

• **
  • 70
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 14 Şubat 2013, 16:12:51 »
Siz beni baştan elemişsiniz zaten istesenizde yapmam artık
Herkesin maçı daha devam ederken ben eleniyorum.Herkese zaman varda banamı zaman yok?

Buna karar vermek benim elimde değil fakat şuan yapacaksan gel hemen bitirelim. Ben turnuvayı düzenleyenlere saygımdan dolayı bunu yazdım. Onlar galibi belirledikten sonra üstüne karar vermek oyunculara düşmez.

Ama istersen şuan başlayalım, kararı yensem de yenilsem de yöneticiler versin?

Ekleyeyim: - rom için de teşekkür ederim.

Çevrimdışı Nightmare

• 627
    • Profili Görüntüle
    • Saklı Günlükler
« Yanıtla #39 : 14 Şubat 2013, 16:17:08 »
Birşey deil

Çevrimdışı Memory

• **
  • 70
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 14 Şubat 2013, 16:29:38 »
Birşey deil

Aramızda tartışmavarî bir mesele oldu. An itibariyle maçımızı tamamladık, kazandım. İsmimin galip kısmına yazılmasının herkes tarafından kabul edildiğini düşünüyorum. Herhangi birisini kırdıysam tekrar özür dilerim. Niyetim kırmak değildi. İkinci tur için herkese başarılar dilerim.

Çevrimdışı Nightmare

• 627
    • Profili Görüntüle
    • Saklı Günlükler
« Yanıtla #41 : 14 Şubat 2013, 17:32:26 »
Arkadaşın - romu silinirse iyi olur kimsenin benim yüzümden rom kaybetmesini istemem.

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 14 Şubat 2013, 17:59:33 »
Arkadaşın - romu silinirse iyi olur kimsenin benim yüzümden rom kaybetmesini istemem.

İlk olarak - rom vermek kınamak yapılan hareketi söylenen sözü haksız yanlış bulmak demektir. Eğer size göre yapılan yanlışsa ve kendinize göre nedeniniz varsa elbet + ya da - rom vermek size bağlı. Rom kaybedene bir şey olmuyor forumda.

İkincisi arkadaşlar forumdaki bu turnuva eğlence amaçlı düzenlenmiştir. Elbet hırs yapabilirsiniz ama tartışmaya vardırmak... Bu yanlış bir şey ama yapılabilir. Sizin yaptığınız ise bu tartışmayı sayfada yapıp sayfadaki ortamı bozmak. İşte bu bence forum kurallarına aykırı. Sizden ricam lütfen tartışmaya devam edecekseniz Özel Mesaj yolu ile devam edin. Kişisel meseleleri başlıkta konuşup yer kaplatmak lüzumsuz.
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #43 : 14 Şubat 2013, 18:43:48 »
Turnuvadan çekildim ben oyun yok diyor arkadaş.Oyun bendede yok anlatmaya çalıştığım aynı oyunu yüklemekti ama malesef anlatamadım arkadaşı yenme hırsı bürümüş.

Nightmare... Turnuvadan çekildiğinizi siz kendiniz ilan etmiştiniz zaten. Bu yüzden de "kendi isteğiniz üzerine" mağlup sayılmıştınız. Kalkıp da "Siz beni baştan elemişsiniz zaten, isteseniz de yapmam artık. Herkesin maçı daha devam ederken ben eleniyorum. Herkese zaman varda bana mı zaman yok?" demeniz hem çok mantıksız hem de çok anlamsız. Ardından kalkıp haksız bir nedenden ötürü - rom vermeniz de öyle... Size daha önce kuralları okumanızı tavsiye etmiştim, yine aynısını yapıyorum. Elbette güleceğiz, eğleneceğiz, tartışacağız ama birbirimize saygı çerçevesinde. Burası ciddi bir forum, dilediğiniz gibi at koşturabileceğiniz bir yer değil. Lütfen hareketlerinize biraz dikkat edin.

Kurallarımızı buradan okuyabilirsiniz: http://www.kayiprihtim.org/forum/rihtim-kanunlari-t8338.0.html

Memory'yi aldığı galibiyeti için tebrik ederim.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #44 : 17 Şubat 2013, 23:08:42 »
Flood yapmış olacağım ama kusura bakmayın.

Grikunduz'la olan maçımızı bugün tamamladık ve gayet çekişmeli bir mücadelenin ardından kendimi de şaşırtarak ben kazandım. Tam iki kez yenilginin eşiğinden döndüm, rakibimin kazanacağına kesin gözüyle baktığım anlar da oldu. Kendisine bu keyifli maç için çok çok teşekkür ederim.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.