Kayıt Ol

Kayıp Rıhtım 5. Yıl Şenlikleri Başlıyor!

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Kayıp Rıhtım 5. Yıl Şenlikleri Başlıyor!
« : 27 Ocak 2013, 23:46:28 »

Selamlar!

Beş yıl önce, tam da bu ayın başında çıktık yolculuğa. Beklenmedik bir yolculuktu bu. Sonunu tahmin edemeyeceğimiz maceraların başlangıcıydı sadece. O günden bu zamana beş yıl geçti. Dile kolay, beş uzun yıl.

Bu süreçte, sizlerin de katkısıyla, birçok proje hazırladık. Sözlüğüyle, Seçkisiyle, Radyosuyla, Ön Okumalarıyla ve yine sevilen seriler için hazırladığımız özel projelerle bugüne kadar gelmeyi başardık. Ama en önemlisi, sizlerin desteğiydi. Sizlerin ilgisi, coşkusu ve sevgisiyle bu Rıhtım, beş yıldır çürümeden dimdik ayata durmaya devam etti, ediyor.

Kuruluşumuz “1 Ocak” tarihli olmasına rağmen, şenliklerimize birkaç hafta geç başlıyoruz. Bugün itibariyla, toplamda iki hafta sürecek şenlik günlerinde neler yok ki? Dünya yazarlarıyla röportajlar, benzersiz makaleler, şenlik günlerine özel radyo programları, öykü çevirileri ve daha fazlası…

Aslında sözü fazla uzatmak istemiyoruz, zira şenliklerimizi yarın yayınlayacağımız JOHN SCALZI röportajıyla açıyoruz! Umuyoruz, sizler de bu süreçte bolca eğlenir ve bir yandan da bilgilendirici olacağına inandığımız yazılarımızı zevkle okursunuz.

Bu süreçte gösterdiğiniz ve göstermeye devam ettiğiniz ilgi için bir kez daha teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar, beraber olmak dileğiyle!

İyi eğlenceler.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
  • Rom: 33
  • Unimpressed was his default state.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kayıp Rıhtım 5. Yıl Şenlikleri Başlıyor!
« Yanıtla #1 : 27 Ocak 2013, 23:53:12 »
Aslında sözü fazla uzatmak istemiyoruz, zira şenliklerimizi yarın yayınlayacağımız JOHN SCALZI röportajıyla açıyoruz!

şenliklerimizi yarın yayınlayacağımız JOHN SCALZI röportajıyla açıyoruz!

JOHN SCALZI röportajıyla

Güzel günler göreceğiz, güneşli günler.
Yaşasın!
Ne kadar da ideolojik yaklaşıyoruz birbirimize.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #2 : 28 Ocak 2013, 00:19:47 »
Duyulduğunda ne tepki verileceğini merak ediyordum ve görüyorum ki beklediğime değdi. Sırıtmadan edemedim  ;D

Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma kocaman bir teşekkürler :) [*]Buraya Siverberg'ün o meşhur sözü iyi gider.[/*]
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Legend

• 590
  • Rom: 18
  • I write because your wrong
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 28 Ocak 2013, 00:38:04 »
Vaov. Sadece Vaov. Söylenecek bir şey bulunmuyor. Gerçekten de Silverberg'ün sözüne layık bir çalışma olmuş bu. Valla çok büyük diyordunuz da, ona rağmen inanılamayacak bir sürpriz oldu. Yarını iple çekiyorum.

Çevrimdışı beerold

• **
  • 173
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 28 Ocak 2013, 02:01:48 »
O zaman gözlüklerin camını şöyle bir güzel silip okuma hazırlıklarına başlayalım. :)

Çevrimdışı KingKiller

• 519
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 28 Ocak 2013, 20:16:34 »
Heyecanla bekliyorum :D
“Ona reddedemeyeceği bir teklif sunacağım” ( Don Vito Carleone)

Çevrimdışı TheSpell

• 826
  • Rom: 16
  • Dovie'andi se tovya sagain.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 28 Ocak 2013, 21:36:08 »
Aslında sözü fazla uzatmak istemiyoruz, zira şenliklerimizi yarın yayınlayacağımız JOHN SCALZI röportajıyla açıyoruz!

şenliklerimizi yarın yayınlayacağımız JOHN SCALZI röportajıyla açıyoruz!

JOHN SCALZI röportajıyla

Yazıyı okuduktan sonra direk şöyle bir şey yapasım geldi, vallahi süpersiniz.

Çevrimdışı sanem75

• *
  • 32
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 08 Şubat 2013, 17:52:42 »
Nice nice 5. yıllaraa..İyi ki varsın Kayıp Rıhtım ve Kayıp Rıhtımın değerli yöneticileri ve üyeleri.

Çevrimdışı Galaxie

• **
  • 375
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 09 Şubat 2013, 18:41:14 »
Hem röportajlar, hem şenliğe özel yazılar; aslında yapılan her şey, her etkinlik harika olmuş (eminim ki çekiliş ve radyo yayını da öyle olacak). Birinci yıl ile beşinci yıl arasındaki farka bakarak onuncu yılda neler olacağını tahmin dahi edemiyorum. Bundan daha fazla neler olur, onu da bilemiyorum açıkçası. Yöneticisinden üyesine, şenliğe özel her şeyde emeği geçen herkesin ellerine yüreklerine sağlık. Nice beş yıllara :)