Kayıt Ol

Doğu Yücel Röportajı Yayında!

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Doğu Yücel Röportajı Yayında!
« : 01 Şubat 2014, 22:18:14 »

Varolmayanlar, Hayalet Kitap ve Düşler, Kabuslar ve Gelecek Masalları)’nın yazarı Doğu Yücel ile sitemizin 6. yıl şenlikleri dolayısıyla sizler için uzun mu uzun, keyifli mi keyifli bir röportaj gerçekleştirdik!

Özellikle Blue Jean dergisi ve yazmış olduğu Okul ile Küçük Kıyamet senaryolarıyla adından söz ettiren yazar Doğu Yücel ile Rıhtım’ın 6. yaş şenlikleri kapsamında bir röportaj yaptık. Teklifimizi kabul etmekle kalmayıp, sormuş olduğumuz onca soruya içtenlikle yanıt verdi. Ayrıca yine şenliklere özel hazırladığımız “Usta İlhamşörlerden Tavsiyeler” projesinde Doğu Yücel ismi geçmiyordu hatırlarsanız. İşte bu röportajda kendisi oldukça bilgilendirici ve yazar olmak için çalışan arkadaşlarımıza önemli bilgiler verdi!

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri Bengü Akagül ile Bahri Doğukan Şahin’in beraber hazırladıkları röportaja ulaşmanız için BURAYA alalım!

Kendisine sonsuz teşekkürler ve sizlere de iyi okumalar!
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: Doğu Yücel Röportajı Yayında!
« Yanıtla #1 : 02 Şubat 2014, 04:29:05 »
Çok keyifli ve dolu dolu bir röportaj olmuş. Okurken gayet keyif aldım. Sevgili Doğu Yücel'e samimi cevapları için çok teşekkür ederim. Ayrıca bu soruları hazırlayan sevgili Doğukan ve Bengü'ye de ayrı ayrı teşekkürler.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Bengü

• **
  • 305
  • Rom: 9
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 02 Şubat 2014, 04:35:25 »
Çok keyifli ve dolu dolu bir röportaj olmuş. Okurken gayet keyif aldım. Sevgili Doğu Yücel'e samimi cevapları için çok teşekkür ederim. Ayrıca bu soruları hazırlayan sevgili Doğukan ve Bengü'ye de ayrı ayrı teşekkürler.

Bu güzel yorumu görünce pek mutlu oldum. Bu fırsatı bana sunduğunuz için çok teşekkür ediyorum! Rıhtım'a bir katkım olduysa ne mutlu bana.

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
« Yanıtla #3 : 03 Şubat 2014, 19:26:41 »
Ayrıca bu soruları hazırlayan sevgili Doğukan ve Bengü'ye de ayrı ayrı teşekkürler.

Sormayı unuttuğumuz çok önemli birkaç soru olduğunu sonradan fark etsek de, güzel bir röportaj olduğunu umuyorum. Sevgili Bengü'nün de büyük emeği var projede, ben kendi adıma ona da teşekkür ediyorum.

Kayıp Rıhtım'da yer alması gereken bir röportajdı, bunun altından kalkabildiysek eğer, ne mutlu bize. Teşekkürler ağbi.