Kayıt Ol

Ankara'da Frp Oynamak İstiyorum!

Çevrimdışı ronin47

• **
  • 358
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
Ankara'da Frp Oynamak İstiyorum!
« : 07 Kasım 2014, 20:03:55 »
An itibariyle ikametgahım artık Ankara olacak gibi görünüyor. Bu sebepten ötürü yamanılanacak, Dm'i hazır frp ekürisi aramaktayım. Şu an için programım belirsiz ama en azından bir iki oturuma konuk oyuncu olarak katılmak dahi nefsimi köreltmeye yetecek gibi. Sistem ve tema ayırmam. Tek kriterim dm'in kural kitabında ne yazarsa yazsın çantamda yer kalmayınca, kılıcı karnıma saplayıp, yanımda götürmeme izin vermeyecek sağ duyuya sahip olmasıdır ;D Kendim içinse orta seviyede deneyime sahip diyebilirim. En azından dörtlük zar atıldığında kaç geldiğini söyleyebiliyorum ;D Ama gerçek anlamda bildiğim tek sistem GURPS. Yüce dm'lerimizin bilgilerine arz ederim ;D
Kurgu ile gerçek arasındaki tek fark, kurgunun mantıklı olmak zorunda olmasıdır.

Çevrimdışı ronin47

• **
  • 358
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ankara'da Frp Oynamak İstiyorum!
« Yanıtla #1 : 22 Kasım 2014, 23:11:15 »
Bu durumda potu artırıyorum. Ankara'da olupta benim gibi acemi bir dm'nin oyununa katılmak isteyen olur mu ? Kafamda super hero fiction tarzı bir şeyler var...
Kurgu ile gerçek arasındaki tek fark, kurgunun mantıklı olmak zorunda olmasıdır.

Çevrimdışı Elros

• *
  • 2
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 09 Ocak 2015, 00:02:51 »
Eğer hala ilgileniyorsanız ben oynamak isterim baya uzun süredir arıyordum böyle bir fırsat. Daha önce forum üzerinden 1-2 oyun oynamisligim var ne yazık ki frp geçmişim bununla sinirli. :)

Çevrimdışı canbaz

• *
  • 1
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 04 Kasım 2015, 15:26:50 »
@ronin47, @Elros: Dostlar ne zaman, nerede buluşuyoruz?  ;D

Çevrimdışı ronin47

• **
  • 358
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 04 Kasım 2015, 16:10:16 »
Elros kusura bakma senin cevabını görmemişim. Birkaç ay kimse cevap yazmadığı için ben böyle bi başlık açtığımı bile unutmuşum ;D Bu sebepten Canbaz'a teşekkür etmek lazım galiba, yoksa sittin sene hatırlamazdım ben böyle bi başlık açtığımı.

Buluşma mevzusuna gelirsek ben cumartesi öğleden sonra, pazar bütün gün müsaitim. Ö.m. atarsanız iletişim bilgilerimi de veririm. Rahat rahat görüşürüz. :fight: