Kayıt Ol

Aşk, ihaneti affedebilir mi ?

Çevrimdışı Good Life

• **
  • 73
  • Rom: 2
  • Just smile :)
    • Profili Görüntüle
Aşk, ihaneti affedebilir mi ?
« : 14 Mart 2011, 01:38:18 »
-Bak.Seni bekliyor yalnızlığım görmüyor musun ?
+Gördüğüm sadece ıslanan ve pişman bir ifade..
-Biliyorum yanlıştı.Biliyorum hataydı ama yeterince susmadın mı yanmadı mı canım yeterince ? Söylesene !

Bu sözler sarf edildiğinde Will yağmurun altındaydı, Angelina ise O'nu dinliyordu.Erkeğim dediği bir adamın çırpınışını seyrediyordu.Will tekrar bağırdı:
-Söylesene ! Cevap ver !
Angelina ağlıyordu artık ama yağan yağmur gözyaşlarına bir maskeydi sanki ve hala susuyordu sadece o'nu izliyordu gözlerine bakıyordu.Aşk, sevgi ihaneti örtebilir miydi ? Yok sayabilir miydi gururu ?  Ya da önemli olan bildikleri miydi ?
-Angel, susma lütfen sus-ma ..
Derken Will, dizlerinin üzerine çökmüş, başını eğmiş ve ağlamaya başlamıştı bile.Yerdeki çakıllara aldırmadan yumrukluyordu yeri.Kalktı, arkasına dönerek bağırmaya başladı.' Affet Beni ' ..

Bir yaz akşamı bu kadar yağmur yağabilirdi belki de .Durmuyordu yağmur sanki alacaklıymış gibi saldırıyordu geceye, yeryüzüne.Susmak istemiyordu belli ki O'nun da anlatacakları vardı O'nun da pişmanlıkları vardı O'nun da ihanetleri..

Will tekrar arkasını döndüğünde Angelina pencerede değildi.Kapıda O'nu izliyordu.Sadece sustu bir anda.Kelimeler boğazına dizilmiş gibiydi.Angelina bir adım attı ve ıslanmaya başladı sonra bir adım daha attı ve Will'e doğru koştu.Ağlıyordu, koşuyordu yağmurla beraber affediyordu.Gök, gürültü yapmaya başladığında birbirlerine sarılıyorlardı.Dakikalarca, sımsıkı olabilecek en içten halleriyle sarıldılar birbirlerine.Birbirlerinden ayrıldıklarında ise:
+Sen gördüğüm en iğrenç, en aşağılık adamsın ama seni çok seviyorum

Ve aşk bir kez daha galip gelmişti.İhaneti unutmak kolay değildi geçen dört ay boyunca fakat Angelina akıllı bir kadındı, öfkesinin O'nu kullanmasına izin vermedi herşeyi düşünmüştü ve doğru olanın bu olduğunu biliyordu.

İlk büyük kavgalarını ettikleri gece olmuştu herşey.Will kapıyı vurarak çıkmıştı ve sabaha kadar gelmemişti.Angelina, haksız olduğunu geç de olsa anlasa da Will o gece gerçek suçu işlemişti.Bir bara gitmiş zil zurna sarhoş olana dek içmiş ve geceyi başka bir kadınla geçirmişti.Ertesi gün neler olduğuna neler yaptığına şaşırmıştı, şok olmuştu, dövünmüştü fakat olan olmuştu ve yapacağı tek şey gidip herşeyi anlatmaktı çünkü anlamsız bir kavga yaşamış olsalar bile bu bir özür bir telafi olamazdı.

Eve vardığında mutfak masasında güzel bir kahvaltı O'nu bekliyordu.Şaşırmıştı ama mutlu olamadı.Angelina yatak odasından çıkıp sevgilisini görünce hemen boynuna sarılmıştı fakat Will O'na sarılmıyordu.Bir soğukluk sezmişti önce fakat belli etmedi sonra özür dilemeye başlayacaktı ki Will O'ndan önce davranıp herşeyi en başından anlatmaya başladı.Will konuştukça adım adım uzaklaştı erkeğinden kadın.Gözleri doluyordu aslında ağlamamak için kendini tutuyordu.Will sözlerini bitirdiğinde kadının gözleri yaşlarını tutamayacak kadar ağırlaşmıştı tane tane ağlıyordu şimdi.Bir adım yaklaştı ve içindeki öfkeyi boşaltmak için elini adamın sağ yanağıyla sert bir şekilde birleştirdi sonra kapıyı gösterdi ve gitmesini istedi.

Angelina herşeyi düşünmüştü.Neyin doğru neyin yanlış olduğunu, neyin gerçek neyin sahte olduğunu biliyordu ve affedebilirdi çünkü biliyordu: Erkeği de O'nu seviyordu.
Maybe tonight ...
Just tell me where and when