Kayıt Ol

Aşk

Çevrimdışı BerkeB

• 494
  • Rom: 7
  • Onu bulan herşey'i bulur
    • Profili Görüntüle
Aşk
« : 30 Kasım 2009, 16:23:38 »

Aslında herşey isteğimin dışında gelişiyordu. Besberrak beyaz parıltısıyla kocaman karşımızdaydı Dolunay. Yıldızlarda aynı güzellikle eşlik ediyordu ona. Bu doğal güzelliğe öyle bir dalmıştım ki az kalsın onu unutuyordum. Lisa.Berrak mavisi iri gözleriyle bana bakıyor, benim gökyüzünü seyir etmemi izliyordu. Uzun bi sessizliğin ardından yerimden kalktım ve gitmem gerektiğini söyledim. Telaşla sendeleyerek ayağa kalktı ve buğday sarısı ipek saçlarını savurarak cevap verdi. Gitmemi istemiyordu ve birazdan kaçırmaması gereken bir yıldız yağmurunun başlayacağını söyleyerek beni ikna etti. Tekrar yerlerimize oturduk. Meraklı gözlerle gökyüzüne bakıyorduk. Kafamı ona doğru çevirdim. Bunu belkide onuncu kez izleyecekti ama gene ilk seferki gibi heyecanlıydı. Anlam veremeyip gökyüzüne döndüm. Gözümü gökyüznde gezdirirken nihayet başladı. İlk yıldız kaydı arkasından peri tozu gibi ışıklar çıkararak asil bir şekilde kayboldu. Büyüleyiciydi. Ardından tanelerce yıldız kaydı. Adı üstünde yıldız yağmuru. Ne kadar şaşırdığımı anlatmak için Lisa'ya döndüğümde bana çok yakındı. Yavaş yavaş dudaklarını dudaklarıma doğru yaklaştırıyordu ve ne yapmaya çalıştığını soramadan beni öptü , yavaşça geri çekildi.Birşey söyleyemedim. Kem küm ettiğimi görünce özür diledi ve yapmaması gerektiğini söyledi. Dilim tutulmuştu. Kalkıp gitmesini izledim öylece. Yanlızlığımla kalmıştım. Sanırım az önce niye bu kadar heyecanlandığını şimdi anlıyordum. Beni öpeceği ilk anın özel bi zamana denk gelmesini istiyor olabilirdi. Yıldız yağmuru bu an için hem romantik hemde akıllardan hiç çıkmayacak bir zamandı. Hani dersin ya o kızla ilk öpüştüğüm gece yıldız yağmuru vardı diye. Neyse ne. O gidiyordu ve ben hala burdaydım. Sendelercesine yumuşak toprağa basıp havalandım. Açıklığın öbür ucuna doğru ilerlerken kolundan tuttum ve yumuşakça onu durdurdum. Buğday sarısı saçlarını bir kırbaç gibi savurarak bana döndü. O an gördüğüm ifadeyi asla unutamam. Gözlerindeki derinlik adeta içime işlemişti. Bir an onun sesiyle düşüncelerimden sıyrıldım.
_ Ne oldu?
_ Şey.. Ben özür...
_ Bak Özür dilemene gerek yok. Sadece eve gitmek istiyorum.
_ Ama Lisa. Biz birşeyler yaşadık ve ben öylece bırakıp gitmene izin veremem.
Mavi gözlerindeki ifade yavaş yavaş yumuşamaya başlamıştı. Ayna gibi gözlerinde ayın yansımasını görebiliyordum. Tam birşeyler söylemek için ağzını açmıştı ki ani bir hareketle saçlarını savurdu ve arkasına bile bakmadan dönüp gitti. Şimdi ne olacağını düşünmek bile istemiyorum. İlk buluşmanın bu kadar kötü geçmesinden sonra eve gittim ve usulca uykuya daldım...

NOT: Resmi netten çaldım :melk

Bakmayın şiir yazdığıma romantik değilim :).

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: Aşk
« Yanıtla #1 : 30 Kasım 2009, 18:31:13 »
Güzel ama çok kısa... Bir hikaye gibi değil de hikayenin bir parçası gibi olmuş. İnsan biraz daha fazlasını görmeyi bekliyor. Ne bileyim adamın kalkıp kadının peşinden gitmesini ya da ertesi gün ondan özür dilemesini ve duygularını açıklamasını vs.

Resimdeki kadın çok başarılı olmuş. Adam için aynı şeyi söylemek pek mümkün değil maalesef. Yine de ellerine sağlık.
Son olarak, noktalardan sonra bir boşluk bırak. Okumayı kolaylaştırır ve doğrusu da budur zaten.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı BerkeB

• 494
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 30 Kasım 2009, 20:29:50 »
eleştirin için çok sağol keşke herkez eleştirse neyse adamı yalap şap yaptım zaten bide bu hikayenn sonlarına doğru başım çok ağrıdıböyle yaptım biraz kestirmeciyimmi ne :)

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 30 Kasım 2009, 20:58:50 »
Yine yeri burası olmayan bir yazı daha. Düşler Limanı'nda olmalıydı ve oraya taşıdım.

Yazı hakkında bir yorum yapmayacağım tek söyleyeceğim boşluk bırakman benim de, onun dışında resimdeki kadın güzel olsa da adamı ben de pek beğenmedim :)
try again fail again fail better

Çevrimdışı segraron

• **
  • 152
  • Rom: -4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 01 Aralık 2009, 19:25:11 »
 Hikaye açıkçası gayet güzel yoldaş ama ben resimde koptum :D
En koyu beyaz

Çevrimdışı BerkeB

• 494
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 01 Aralık 2009, 20:17:11 »
saygısızlık etme bak - rom verirem :) emek var onda bi kere saat 2 de o kadar oluyor hikaye için sağol

______________________________________________________________________________________________

Amras Ringeli sana gelinceeee yeri orası deilmiş pardon ama neden orası değil onu anlayamadım. Hikayem çokmu kısa bu arada şu adamı bi ara düzeltip öyle koyayım bari :)

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 01 Aralık 2009, 20:50:38 »
Amras Ringeril sana gelinceeee yeri orası deilmiş pardon ama neden orası değil onu anlayamadım. Hikayem çokmu kısa...
Yazın neredeydi tam olarak bilmiyorum ama Eğer Kurgu İskelesine açtıysan bildiğim kadarıyla orası içerisinde fantastik öğeler içeren hikâyeler için yani yazının kısalıdığından olmasa gerek.

Yazına gelecek olursak; bence eksik kalmış bir yazı. Hani sonuna geldiğinde ''Nasıl olur böyle bitemez!'' dersin ya bazı yazılarda hah bende tam öyle dedim :) Hikâyenin içeriği ise farklı ama kötü değil. Özellikle de yıldız yağmuru gibisinden bir doğa olayı gayet hoş durmuş.

Resim de güzel ama herkesin dediği gibi adam kadının yanında biraz yavan durmuş.

Yalnız ben başlığını pek -hiç- yakıştıramadım :)

• 2483
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 01 Aralık 2009, 20:53:47 »
Kurgu İskelesi fantastik hikayeler içindir.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 01 Aralık 2009, 22:42:51 »
Başlığı eski haline çevirdim.

Neden mi?

Böyle bir yazıya "aşka" başlığı çok çok daha iyi gitmiş öncelikle. Yazın kısa ama duygu odaklı olduğu için uzuluğa pek takılmadım. Böyle bir yazıya az önce değiştiridğim bir başlık aşağılayıcı kalmış

Bir diğer neden, forum kurallarına göre cinsellik içerdiği içindir.

Ellerine sağlık. Kısa ama o ana odaklı sıcak bir yazı.

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 01 Aralık 2009, 23:56:53 »
Bir diğer neden, forum kurallarına göre cinsellik içerdiği içindir.

Cinsel içerikli yazılar forumumuzda yasakmıymış ilk defa duydum bunu?

Çevrimdışı segraron

• **
  • 152
  • Rom: -4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 02 Aralık 2009, 11:18:56 »
 Vinrael'in yazısı olan Sir Zeyn de cinsel içerikli bazı öğeler var ve bunlar gayet hoş durmuş o yazıda. Daha dikkat çekicilik ve detay katmış. Bundan dolayı bence cinsel içerik yasağı çok gerici ve çok saçma bir yasak.
En koyu beyaz

• 2483
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 02 Aralık 2009, 11:31:48 »
Cinsel içerikli ögeler bu şekilde yayınlanırsa yasak. Umursamaca, yüzüne vururca hakaret eder gibi. Bir yazıda geçen parçalar, haberde geçen parçalar yahut onun gibi şeyler tabiki yasak değil.

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 02 Aralık 2009, 11:44:08 »
Ben de onu diyecektim bir vampir hikayesi olur da şehvet teması işlememek olur mu. Böyle durumlarda serbest demekki :)

Çevrimdışı BerkeB

• 494
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 02 Aralık 2009, 15:02:41 »
hepinizn yorumlarını okudum sağolun iyi kötü eleştirilerinize.
@Berre
Şimdi sonlara doğru acayip yoruldum başım ağrıdı falan bende kısa kestim :) yoksa sonlarına doğru bayaı iyi gidebilirdi bi boş vaktimde düzelticem kafam bu günde yorgun malum okul...

@Fırtınakıran
eet bi arkadaşım istemişti adını açıklamak istemiyorum o burdan duysun beni :) bende başlığı değiştirmiştim.
Beni başlığı düzeltme zahmetinden kurtardığın için sağol :)

Evvvvvet değiştirdim hikayenin sonunu

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #14 : 02 Aralık 2009, 17:07:00 »
Sakallı bir adamın ve oldukça hoş bir genç bayanın okul servisinde karşılaşmaları oldukça heyecanlı ve enteresan bir hikaye olacak kanımca :)

Aslında demek isteğim şu; daha iyisini yapabilirsin ;)
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.