Kayıt Ol

Babasının Kızı - Jersey Girl 2003

Çevrimdışı Darkness

• 608
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Babasının Kızı - Jersey Girl 2003
« : 05 Nisan 2008, 23:31:03 »
Fılmın kadrosu
Will Smith Matt Damon Liv Tyler Ben Affleck  Jennifer Lopez

Fılmın konusu
Ollie Trinke'nin tüm yaşamı, iş dışındaki zamanlarda karısı ve kızıyla geçerken, beklenmedik bir ölüm yaşamını altüst eder. Karısının ardından kızıyla birlikte daha mütevazi bir yaşam için babaevine geri döner.

Artık hayatının anlamı küçük kızı olmuştur. Zamanla genç bir kadın, video dükkanında tezgahtar olan çalışan Maya da yaşamına yeni anlamlar katacaktır...

Fılmde sweney todd Orjınal versıyonunda ızlıceksınz ve bunla alakalı fılmın sonundakı bı sahnede kendınzı gulmekten alıkoyamıcaksınız

Fılmın tek ve yalnız rahatsz eden tarfı bazı mustehcen  dıyaloglar

2008 yılında seyrettgım en ıyı fılm gerek senaryo gerekse oyuncular ve fılmde yasanan olay ve dıyaloglar benım ıcın COK ama COK özel  onemlı lafı daha fazla uzatmadan ıyı seyırler dılıyorum

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Babasının Kızı - Jersey Girl 2003
« Yanıtla #1 : 06 Nisan 2008, 02:14:26 »
Filmi çok önce izlemiştim, ama izlediğim en iyi romantik komedi diye aklımda kalmış nedense :D  O kadarki başroldeki kadının Liv Tyler olduğunu bile hatırlamıyordum.

Ayrıca, Sweeney Todd sayesinde aklımda kalmış sanırım :P İzleyin derim güzel film.
try again fail again fail better

• 1512
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
Ynt: Babasının Kızı - Jersey Girl 2003
« Yanıtla #2 : 30 Temmuz 2008, 17:44:28 »
Aaa bu filmde sanırım 2 kere izledim çok güzeldi yaa ;D Herkese tavsiye ederim çok şirin bi film :D