Kayıt Ol

Ben Bir Robotum Ama Sorun Değil

Çevrimdışı Amèlie

• 531
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ben Bir Robotum Ama Sorun Değil
« : 16 Temmuz 2008, 15:56:36 »

Tür : Dram
Yönetmen : Chan-wook Park
Senaryo : Chan-wook Park
Görüntü Yönetmeni : Jeong-hun Jeong
Müzik : Yeong-wook Jo
Yapım : 2006, Güney Kore , 105 dk.

Oyuncular

Byeong-ok Kim , Su-jeong Lim (Young-gyun) , Dal-su Oh 

Bir akıl hastanesinin her biri kendine has özellikteki onlarca hastası arasında, kendisini cyborg zanneden genç bir kızla insanların ruhunu çalabildiğini iddia eden bir erkek hasta bulunmaktadır. Hayatın bildik gerçekliğinden kopmuş bu iki insanın sıradışı yakınlaşmaları, tamamen başka bir gerçeklik üzerine kurulmuş hastane ortamı tarafından da desteklenir.

İntikam üçlemesi filmleri Haklı İntikam, İhtiyar Delikanlı ve İntikam Meleği ile Kore Sineması'nın son yıllardaki yükselişinde önemli bir pay sahibi olan Chan-wook Park, yeni filmi ile yine bir rüzgar estirmeye devam ediyor.

Çevrimdışı darkguardian

• **
  • 183
  • Rom: 6
  • tırı vırı yapmaya gerek yok dimi
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ben Bir Robotum Ama Sorun Değil
« Yanıtla #1 : 16 Temmuz 2008, 16:08:19 »
konusu acayip eğlenceli tam duygusal bir kızla gidicein bi film ama ne yazıkki film çıkalı 2 yıl oluyo
вєLuм ηaм aямσηтh, ηaм aямσηтh ωićтσяia
σηє daяк aFтєяησσηLiкє a Shadσw i FLєwтhяσuqh тhє яaiη тhaт FєLL Sićк wiтh Laмєηт
тσ тhiS hσuSє σF iηćєSт
Fσя whєη wє uηdяєSSєd вLaSphємiєS aqaiηSт ωєηuS wєяє яєηт тhσuqh a SiSтєя яємσωєd hєя whiтє вσdγ appяσωєd
тhє paяadє σF мγ hєaωєηLγ quєSтSγєт, aLL тσηquєS aяє ησт тяuє Sσмє aяє Fσякєd σя aSкєw Liкє aη uηćiωiL Sєяpєηт'S aт вєSт Fσя σuSтєd Fяσм єdєη i FauSтєd aLL яєaSση hσσк iη мσuтh Liкє Saiηт pєтєя paη тσ hauηт Faiяγ qяσωєS
aηd hσт ωiяqiη ćσωєS whєяє iη тhє pяσмiSćuσuS Swaм
i єLєćтєd LσωєяS aηd яєjєćтєd σтhєяS мaтhiSтяiSSєS тhaт dση'т qiωє a daмη

вuт Fσя тhσSє тhaт SтiLL dσ
мγ dєєp iηтєяєSт qяєw
тhє яiSє σF тhє тяuє pєηтaqяaм!

Blackthron Society