Kayıt Ol

IQ Test

Çevrimdışı Legolas

• 810
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
IQ Test
« : 26 Ocak 2008, 14:45:55 »
IQ Testi

Bu program sayesinde mantık seviyenizi ölçebileceksiniz. Program, IQ derecenizi bulmakla sizin zekanızı gruplandırarak performansınızı belirleyecek.

Test, 20 dakikalık zaman sınırına sahip ve tam 36 adet zeka seviyesini ölçmek için hazırlanmış matematiksel sorulardan oluşuyor. Kendinizin, çocuğunuzun veya eşinizin zeka yaşını, IQ değerini, grubunu ve değerlendirmesini öğrenmek istiyorsanız bu programdan yararlanabilirsiniz. Öğretmenler bu program sayesinde öğrencilerinin zeka düzeyini ölçerek mantık gerektiren konularda hangi talebeye hangi seviyede ders anlatılacağını belirleyebilirler.

Alıntı...

Çevrimdışı fake*

• **
  • 354
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: IQ Test
« Yanıtla #1 : 26 Ocak 2008, 15:27:04 »
zekam normal çıktı :D

Çevrimdışı Mr Thame Dummee

• **
  • 121
  • Daha Gençsin.. Öğreneceksin...
    • Profili Görüntüle
    • Hortkuluk Avcısı
« Yanıtla #2 : 26 Ocak 2008, 18:28:27 »
programda mı sorun var ben de mi? Açılmadı ;)

Felsefe bu kardeşim: Save the Cheerleader, Save the world...

Zümrüdüanka Yoldaşlığı => SeVeRuS SNaPe

kayiprihtim kayiprihtim... Al linki tıkla şimdi... Yaşamak için fantastik dünyada... Arkadaşlıklar kuruldu burada...Lay lay lay lay lay... Cesaret ister hayaller... İnancımız bizi besler.. Nolursa olsun buradayız... İşte parola: kayiprihtim Forever...

Önemli Olan Zirveye Ulaşmak Değildir... Zira Yılan Da Zirveye Ulaşabilir, Kartal Da... Ama Birisi Sürünerek, Diğeri Süzülerek... Nereye Ulaştığınız Değil, Nasıl Ulaştığınız, Önemlidir.

Çevrimdışı fake*

• **
  • 354
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 26 Ocak 2008, 22:49:53 »
programda sorun yok ama türkçe karekter kullanmasını bilmiyo :D bide IQ testi yapıcak