Kayıt Ol

Küresel Isınma Var mı? Küresel Isınmanın Gerçek Amacı

Çevrimdışı Memory

• **
  • 70
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
Küresel ısınmanın gelişmekte olan ülkelerin önüne konulan bir tuzak olduğu artık biliniyor. Dünyada küresel ısınma kadar küresel soğuma da vardır. Küresel ısınma propagandasının ana amaçlarından biri de Kuzey Kutbu'ndaki buzulların yok edilmesini sağlamaktır.

Rus bilim adamları, Grönland ve Doğu Sibirya arasındaki Lomonossow sırtlarında 10 milyar ton petrol ve doğal gaz olduğunu tahmin ediyor. Rusya, ABD, Kanada, Danimarka, Norveç; Kuzey Kutbu'ndaki arama ve çıkarma çalışmalarına milyar dolar harcıyor.

Bu ülkeleri buzulların erimesi değil, buzulların altındaki zenginlik ilgilendiriyor. (Jutta Wasserrab, Turque Diplomatique, Ocak 2010) Küresel ısınma iddiasının arkasında ayrıca, daha çok tarım ürününü biotanol üretiminde kullanmak, bunu gerekçe göstererek de GDO'lu ekim alanlarını çoğaltmak var.

(Kaynak: Kemal Özer - Deccal Tabakta kitabında 103.dipnot)
**
Yazı burada sona eriyor. Bizim okullarımızda da küresel ısınma var, çocuklar sizin fikriniz nedir? Küresel ısınmayı nasıl önleriz? Çok parfüm sıkmayın, bacalara filtre takın.

:) Ülkelerinde buzul olan Sibirya'nın Rusya'nın umurunda değil buzulların erimesi de derdi bizim türkleri sardı. Buzullara sınır kapısı bile olmayan. :) İşte kültür emperyalizmi. Adamlar paranın derdinde. Bize sundukları pembe masallarla avunalım biz.

(Bu meseleyle ilgili iyi-kötü fikirlerinizi bekliyorum.)

Yok mu sizin köyde hiç, çeken fikir sancısı?

Çevrimdışı milena

• *
  • 42
  • Rom: 0
  • kafka'nın milenası
    • Profili Görüntüle
Ynt: Küresel Isınma Var mı? Küresel Isınmanın Gerçek Amacı
« Yanıtla #1 : 18 Eylül 2013, 22:10:33 »
Ben bundan 4-5 yıl önce haberlerde küresel ısınmayı duyup hüngür hüngür ağladığımı, dolabımda su saklamaya çalıştığımı hatırlıyorum. Artık nasıl yerleştirildiyse beynime, buzullarla kaplı ülkelerin bile bu olayı takmadığını bilsem rahatlardım belki :D
yağmura aşık.

Çevrimdışı BerkeB

• 494
  • Rom: 7
  • Onu bulan herşey'i bulur
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 19 Eylül 2013, 11:19:33 »
Benim bu küresel ısınmayla ilgili aklımda kalan tek şey şuydu;

" Olooom koskoca dünya ülkesi Amerika buzullar eriyince yok olacağğh yauuv. Takmayın şu Amerikan erkeklerini."
Bakmayın şiir yazdığıma romantik değilim :).

Çevrimdışı realramtha

• *
  • 9
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 14 Temmuz 2014, 15:44:32 »
Herkes kendi çıkarları için başkalarını göz ardı ediyor.Tespitinizde çok haklısınız.