Kayıt Ol

Bir Gün

Çevrimdışı em_dan_rup

• 992
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
Bir Gün
« : 13 Ocak 2008, 23:01:57 »
Dün gece uyuyamadım.Seni düşündüm yine .sabaha karşı oluyor,dışarıya bakıyorum.güneş tüm güzelliğiyle güne merhaba diyor.bakıyorum güneşe.inceliyorum onu.teni tıpkı seninki gibi parlak.tıpkı senin gibi aydınlatıyor o da hayatımı ve içimi…çok benziyorsunuz aslında.ikinizde çok güzelsiniz,mükemmel ,hatta kusursuz.etrafıma bakıyorum.gözlerim seni arıyor.öyle alışmışım ki sana sensizliğine katlanamıyorum bile.öyle ölümüne sevmişim ki seni yokluğuna alışamayacak kadar.ben yapamıyorum sensiz.Uzağız birbirimize.biliyorum ben sensizlikten perişan olurken burada,sen orada bensizliği umursamıyorsun.hani ufukta bazen çok güzel senin çok beğendiğin bir ada yada bir dağ görürsün.ulaşmak istersin ona.varlığını bilirsin.görürsün o yere asla ulaşamazsın.işte bende şu anda aynı duyguları yaşıyorum içimde.tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni.martının kanat çırpışı gibi seviyorum.senin gibi seviyorum seni.özlemim epey fazla ölçemiyorum.kapıldım bi kere kalbimin bahtına.gidiyorum ama nereye?dostum denize mi?yoksa dert yandığım dağlara mı?yoksa keşfedilmemiş yerlere mi? Ben işte bu sorularla cebelleşiyorum kendi içimde.aslında cevabını buldum.nereye mi gidiyorum? Cevap kolay.sana geliyorum.beni istemediğin halde…ve seni son bir kez daha görmek istiyorum gitmeden önce.okşamak istiyorum saçlarına bir kez daha.gözlerimle gözlerine deymek istiyorum.yüzüne karşı “seni seviyorum” diyebilecek kadar cesaretli olmak istiyorum.göz yaşlarımla ıslattığım bu kağıda içimi döküyorum son bir kez daha bakıyorum resimlerine.bu satırlarda kendimi, resimlerimizde geçmişimi buluyorum .son bir kez daha söylemek istediğim şeyi söylüyorum: ”seni seviyorum”.istersen atarsın bu kağıdı,istersen gömersin,istersen saklarsın…neye yarar?ne fark eder? Ne istersen onu yap beni ilgilendirmez.gidiyorum çünkü artık ben  gidiyorum umarım bir gün seni ne kadar çok sevdiğimi anlarsın….
Ruhsuz
Geri mi dönücem :P

Çevrimdışı Neases

• 944
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
Ynt: Bir Gün
« Yanıtla #1 : 14 Ocak 2008, 14:38:11 »
İlk okuduğumda ağplamıştım ya işte şimdi yine ağlıyorum.Yazı beni ndne etkiledi bilenler biliyr,tahmin ediyor da olab ilirler.Esram çok güzel

Çevrimdışı hanne

• **
  • 326
  • Rom: 4
  • maybe one day...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 26 Ekim 2009, 19:33:12 »
Ellerine sağlık çok güzel olmuş...
....Sanki bir erik ağacına çıkmıştım da orada üzüm yiyordum  ama bahçe sahibi gelince cevizleri neden yediğimi sormuştu....

Çevrimdışı diana

• 513
  • Rom: 16
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 27 Ekim 2009, 17:57:58 »
Kesinlikle harika.Okudukça ağlayasım geliyor.