Kayıt Ol

Bkm Mutfak "Çok Güzel Hareketler Bunlar"

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
Bkm Mutfak "Çok Güzel Hareketler Bunlar"
« : 11 Haziran 2008, 21:04:42 »
Yılmaz Erdoğan, Mutfak'ı ekrana taşıyor.

Bir süredir BKM Mutfak atölyesinde oyuncu yetiştiren Yılmaz Erdoğan, genç ekibiyle birlikte ekranlara dönüyor.

Bir Demet Tiyatro'yu uzun bir aradan sonra yeniden ekrana taşıyan ancak kısa süre sonra reytinglere yenilen Yılmaz Erdoğan, yeni projesiyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Genç oyuncuların yetiştirildiği BKM'nin Mutfak atölyesinde oluşturulan proje Kanal D ekranlarına taşınacak.

'Çok Güzel Hareketler Bunlar' ismini taşıyan projenin tanıtımı 'yakında' sloganıyla Kanal D'de dönmeye başladı bile.

Beşiktaş Kültür Merkezi’nin kendi oyuncu-sanatçılarını yetiştirmek için kurduğu BKM Mutfak'taki genç oyuncular, kendi yazdıkları skeçleri bu kez televizyon ekranlarına taşıyacaklar.

İlk bölümde 'Usta' sıfatıyla Yılmaz Erdoğan da öğrencilerinin yanında olacak.

'Çok Güzel Hareketler Bunlar' ismi ise yine Mutfak'taki çalışmalardan geliyor. Genç oyuncuları izlemeye gelenler aynı zamanda jüri üyesi olarak skeçlere notlar veriyorlar ve en yüksek not da 'Çok Çok Güzel Hareket' olarak adlandırılıyor.

ÇGH
GH
Yani
Z(il)
R(ezil)
Ersin,Eser,Bülent,Şahin,Ayça :D Geçen bölüm Sarp Apak konuk oldu bu bölüm de Ata Demirer olacakmış.Birde normalde Bkm Mutfak kadrosunda olup da programda yer alamayan isimler de var(bkz:Umut Kurt)
Ara geyikler,puan - reyting kasması,bir de şu her Bkm hedesine özgü hüzünlü bitirme(ilk bölüm) olayı yapmasalardı iyi olurdu :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bkm Mutfak "Çok Güzel Hareketler Bunlar"
« Yanıtla #1 : 11 Haziran 2008, 21:12:29 »
ya çok komikler bence.. yani heryeri olmasada komikler :D şuka falan az önce dayım aradı hangi dayın depresyondayım :D -böle bişidi sanırım :P - sarpla yaptıkları skeç cok komikti barnak izi :P heleki o şarkı falan iyi iyi .. atada gelirse o bölüm cok komik olur ya :D
she's back!!

Çevrimdışı Jejune

• 658
  • Rom: 1
  • *LucillaClarté'm. ~
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 11 Haziran 2008, 21:14:42 »

biterim :P sarp yiivvrııımm =P
öhm neyse.. ızlerız,takıp ederız =P eğlenceli,komik hoş bi program tabiki de =P geçen hafta sarp ayrı bı hava katmıştı tabi =P geçen haftaki programı çok sevdim gerçekten,bayaa güldüğümü hatırlıyorum =P
smdı de beklıyoruz bakalım bugünkünü =P ata demirerli bi çghb güzel olur tabii =P
teşekkürler konu için =P

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 11 Haziran 2008, 23:58:24 »
esma'nın share'i güzeldi komikti ama sanki komedi dükkanına benziyor yada benzemeye çalışıo bazı skeçler mesela taytanik esprisi sonra komedi dükkanında "pasifikten ankara pasifikten ankara" falan diyodu bu titanik skeçinde de kullanılmış... olmamış yaratıcılık lazımm
she's back!!

Çevrimdışı Pitis^^

• **
  • 277
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 12 Haziran 2008, 00:10:31 »
Süperdi yaa buu...Daha bikere izledim ama kopuş o kopuş yani  ;D gerçi zaten sadece 2 bölüm oynamış ama :hemk öyle işte   :P Ama o dayım esprilerine koptum yaaa ;D Hangi dayım? dönülmez akşamın ufkunDAYIM :D farkınDAYIM  ;D dün geceden beri burDAYIM   ;D Jan Klod Van DAYIM (ahah nası ytazıldığını unuttum ;D :P :P )

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 12 Haziran 2008, 00:25:28 »
Bu bölüm iyi dğildi :P ama 2. bölüm kop kop :D Bölüm sanki Murat'In etrafında dönüyodu cıx :P
Batan geminin malları bunlar :P
@:Ata demirer yalan çıktı nasıl olur :P
..Görmüyo musun yolda buzlanma var
yav 15 gündür denzideyim bir kişide demiyor gemiyle ankaraya gidilmez diye
hadi türkiye kafamıza sıkalım
Yok artık.Nazmi,sen şanslı adamsındır? falan faln :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Jejune

• 658
  • *LucillaClarté'm. ~
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 12 Haziran 2008, 01:35:46 »
bence de yaa bu bölüm o kadar güzel değildi =P geçen hafta son skeç beni gülmekten kırıp geçirmişti ama =P çok iyiydi =P umarım haftaya daha güzel bi bölümle karsılasırız =P

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 13 Haziran 2008, 00:18:43 »
Ben ki öyle çok televizyon seyreden bi insan değilimdir, dün rastladım Sarp'ı görünce durdum şöyle bi. :P O duruş o duruş, öldüm izlerken ve sanırım izlemem gereken programlar arasına girdi. :P

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 13 Haziran 2008, 01:11:07 »
ADUKET şarkısı süperdi bi kere,Oğuzhan'ın dansı falan ;D Skeçleri çok eğlenceli ve komik bence.Mutlaka devam etmeliler.Ersin var bi de süper o da ya,akraba falan ama yetenekli de  ;D Oyuncu seçmeleriyle ilgili olan skeç süperdi 2.bölüm sonuncu skeç olması lazım,mutlaka izlenmeli,Eser ve babasını oynayan  süperdi orda ;D 1.bölümde de hüzünlü bitirdiler,'Baba gitme Baba ' diyodu... Ve Yılmaz Erdoğan şöyle birşey demişti orda 'Bazen iyi mizah hem hüzne karşı saygı duruşu hemde acılarımıza karşı bir isyandır! ' Güzel sözdü.Seviyoruz,izliyoruz kısacası :D
Bir kaç resim;

Çevrimdışı Legolas

• 810
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 13 Haziran 2008, 06:53:57 »
Mükemmel bi program herkes izlemeli :D

Çevrimdışı Eowyn

• **
  • 65
  • Rohirrim
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 13 Haziran 2008, 08:19:16 »
süper cidden ya

MeLanKonun dediği gibi aduket şarkısı çok güzeldi
yılmaz erdoğanın teyze oğlu harika ya  ;D

Çevrimdışı Belgarion

• **
  • 286
  • Life is only joke maybe we make it!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 14 Haziran 2008, 15:06:02 »
Bencede harika bir program tavsiye edilesi..
İlk bölümdeki Tabutcu beni koparmıştı :D

Çevrimdışı Amèlie

• 531
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 14 Haziran 2008, 15:34:18 »
Ben ki öyle çok televizyon seyreden bi insan değilimdir, dün rastladım Sarp'ı görünce durdum şöyle bi. :P O duruş o duruş, öldüm izlerken ve sanırım izlemem gereken programlar arasına girdi. :P
Ben de nerdeyse hiç izlemiyordum televizyon, geçen gün aynen Sarp Apak'ın olduğu programa rastladım.

Aşkım bitti bundan sonra
Çektin gittin bunu kabul et
Yaşananlara saygın yoksa
Al sana benden aduket

Ahahahahhaha çok iyiydi bu ya :D

Çevrimdışı Legolas

• 810
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 14 Haziran 2008, 15:46:31 »
Aduket

Buyrun bi paylaşımda benden.Madem çok seviyosunuz şarkıyı buyrun tekrar tekrar dinleyin.

Çevrimdışı Belgarion

• **
  • 286
  • Life is only joke maybe we make it!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 14 Haziran 2008, 16:01:09 »
Aduket dehşet canım :D