Kayıt Ol

Bleach

Çevrimdışı Eco

• **
  • 143
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bleach
« Yanıtla #15 : 27 Kasım 2009, 18:38:14 »
Tv'de yayınlanmayıp da kendi çabamla izlediğim tek anime. (Gerçi 135. bolumdeyim Tite amca cosmus 250 lere gidio ama). İnsanı gaza getiren super bölümleri de var, eee bu bolumde noldu ki dediklerim de var. Her şeyiyle seviyorum Bleach'i ;). Goddess of Flash, Yoruichi' yi tek gecerim ;)

Rabbul samae, fecal rajae
Fe aynaha aral hayati
Ati elaica men hazal caouni
Arjouca rabbi, labbi nadae

« Yanıtla #16 : 18 Aralık 2009, 11:26:55 »
bunlari buraya koymazsam icimde kalirdi
Spoiler: Göster

ph'nglui mglw'nafh cthulhu r'lyeh wagh'nagl fhtagn

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #17 : 28 Şubat 2010, 20:49:18 »
bunlari buraya koymazsam icimde kalirdi

İlk resimdeki karakter Code Geass'dan, Orihime'ye çehre olarak benzese bile üniforması ne yazık ki ashford academy'ye ait  :-\

Bende birkaç Bleach Cosplay'i eklemek istedim. Aslında kafamda var sırf "Cosplay" olarak bir başlık açmak, ama Kayıprıhtım ruhuna oldukça tezat oluşturacağı görüşündeyim. O yüzden böyle ara sıra başlıklarda birkaç resim paylaşmak güzel olur gibi.

Çevrimdışı neutron

• **
  • 139
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 07 Mart 2010, 13:45:44 »
ya arkadaşlar. benim ébu-animeyi-izlemek-istemiyorum" gibi bir sorunum var. bu animeyi bir çok yerde gördüm ve çok da ilgimi çekti. ama çok uzun diye bir türlü zleyesim gelmiyor. daha narutoyu bitiremedim :/

söyler misiniz acaba bu o kadar uzun bölümleredaha katlanabileceğim bir anime mi? yani çok(!) mu güzel ?
Korkuyorum... Nedensiz... Nedensiz yere korkuyorum birşeylerden... Ağlıyorum bir hiçlik uğruna... Ümitsizim, hep böyle kalacağımı bilerekten...

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #19 : 07 Mart 2010, 17:47:54 »
64-65'e kadar çok güzel, sonrasında sadece zaman geçirmek için "çok güzel"

Naruto'dakinden daha fazla fillera sahip olan tek anime; orijinal senaryonun inanılmaz dışına çıkıyorlar arada manganın güncel bölümleri ile arayı açmak için. Eğer ki fillerları izlemezsen ortada 130-140 bölüm falan kalıyor. Hangi aralıklar orijinal senaryo hangi aralıklar çöp ben de emin değilim tam, biraz araştırıp izlemeye gönül rahatlığı ile başlayabilirsin bence.

Ancak buna başlayacağına one piece izlemeye başla daha iyi.

Çevrimdışı neutron

• **
  • 139
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 07 Mart 2010, 19:16:12 »
o kaç bölümlük? :D onu da çok merak ediyorum :D he bir de konusu ne ? :D
Korkuyorum... Nedensiz... Nedensiz yere korkuyorum birşeylerden... Ağlıyorum bir hiçlik uğruna... Ümitsizim, hep böyle kalacağımı bilerekten...

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #21 : 08 Mart 2010, 00:22:55 »
o kaç bölümlük? :D onu da çok merak ediyorum :D he bir de konusu ne ? :D

Bu soruyu Bleach'in ne olduğunu ilk mesajdan anlatan bir başlıkta sorduğunu anımsatma gereği gördüm  ;D
Özetleyeyim ama ben onu: Siyah japon pardösüleri giyen sayısız ve bol renkli karakter, ellerinde şekil değiştirebilen ve her biri kendisine özel yetenekler bulunduran katana kılıçları ile kötü ruhları dünyadan temizlerler. Ancak son yaklaştıkça öldürdükleri yaratıkların da aslında yaşamaya hakları olup olmadığı ile ilgili ufak sorgulamalar ile yazar izleyiciyi baş başa bırakır. Görmesini bilen için olay budur, genelde "ichigo çok güçlü fiuvv herkesi yener" gibi var sayımlar yapılır ve yaygın anlatım bu yöndedir.

Çevrimdışı neutron

• **
  • 139
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 08 Mart 2010, 13:57:18 »
çok saol =) bu arada konuyu saptırdığım için çok özür dilerim... :/ :)

« Yanıtla #23 : 08 Mart 2010, 15:06:25 »

ph'nglui mglw'nafh cthulhu r'lyeh wagh'nagl fhtagn

Çevrimdışı brisingr

• 655
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 11 Mart 2010, 23:26:01 »
Ben şuan Naruto'yu izliyorum da bleach mi daha güzel naruto mu fikirlerinizi söyleriseniz sevinirim.

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #25 : 12 Mart 2010, 11:06:45 »
Ben şuan Naruto'yu izliyorum da bleach mi daha güzel naruto mu fikirlerinizi söyleriseniz sevinirim.

Bunu düşünmeye gerek bile yok, ikisi de kendi tadında. Armut mu daha güzel yoksa elma mı demek gibi bu. Bir yerlerde armut delisi birisi varsa kesinlikle elma demeyecektir. Yani gerçekten luzumsuz bir tartışmaya kapı açılmış olur. Kitlerim bile başlığı  ;D Gidin biraz "resim hangi animeden" başlığını karıştırın  :P

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 12 Mart 2010, 18:23:25 »
Şimdi çok alakasız bir şey diyeceğim :P.

Okulda bir arkadaşın PSP'si var(hatta forumdaki Eco diyim) onda Bleach'in oyunu var çocuğu her yakaladığımda "bir tur versene PSP'yi" muhabbeti yapıyorum artık benle konuşmaz herhalde :D. Çok güzel olmuş oyunu yahu. Senaryoyu da oynayabiliyorsunuz. Zaten açılışta anime opening var. Animeden bölümlerde gösteriyor.
Tek kötü yanı sadece dövüş üzerine olması. Quest falan olsa daha güzel olabilirdi.

Şimdi alakalı bir şeye geçeyim,
Cosplayler çok güzel ;D! Gerçekten harikalar. Dİğer animelerin de var mı böyle Cosplayleri?(yani bu kadar güzelleri?)

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #27 : 12 Mart 2010, 18:30:39 »
Cosplayler çok güzel ;D! Gerçekten harikalar. Dİğer animelerin de var mı böyle Cosplayleri?(yani bu kadar güzelleri?)
Evet varlar ^^ Her yıl farklı ülkelerde Comiketler düzenlenir. Rusya ve Japonya dışındaki ülkelerin cosplayleri genelde kötü oluyor. Benzemiyorlar, benzemek için uğraşmıyorlar bile sadece öylesine kıyafeti giyiveriyorlar. Ancak bunu yaparak para kazanan modeller bile var.

O dövüş oyununu biliyorum, benzer oyunlar tüm shonen animeler için mevcut. Naruto'nun sayısız dövüş oyunu bulunmakta ve oldukça sağlam satış rakamlarına sahipler.

Çevrimdışı Eco

• **
  • 143
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 15 Mart 2010, 19:45:18 »
Fırtınakıran PSP senin olsun, lafı mı olur. ;) (Bleach fanı yaratma çabaları :))  Hadi az daha gaza getirelim başlar izlemeye. Bak bir de olayları bilince oyun daha zevkli oluyor.  8)

Rabbul samae, fecal rajae
Fe aynaha aral hayati
Ati elaica men hazal caouni
Arjouca rabbi, labbi nadae

Çevrimdışı Lunacy

• 435
  • Rom: 8
  • ₪₪
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 11 Nisan 2010, 07:58:58 »
son bikaç gündür izliyorum, da, lanet olsun bana. güzel değil diyenlere kanmışım, izlemeye üşenmişim. cok hoşuma gitti yahu.
₪ Hail to the Thief ₪