Kayıt Ol

Bloodbath

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Bloodbath
« : 11 Şubat 2008, 14:59:01 »
BLOODBATH

Bloodbath iki yıl kadar önce hayranlarının ricası üzerine tarihçesini yazmıştır.Grup 2000 yılında üç şarkıdan oluşan Breeding Death EP sini çıkarmış ve daha sonra 2002 yılında çıkarılan Resurrection Though Carnage adlı öldürücü albümü ile death metal ünlerine kavuşmuşlardır.Ölüm şiddet ayrılık nefret ve doğa üstünü konu edinen grup şarkılarının ölümcül bir salgın gibi yayılmasını amaçlamıştır.

Amerika death metalde on yıllık bir referansa sahip olan önemli müzisyenlerden oluşan grup üyeleri toplanarak birleşme kararı almıştır ve onların tartışılmaz doğal yetenekleri ile ruhlarının birleşmesini ilk işareti yankılanmaya başlamıştır Grubun üç şarkıdan oluşan Breeding Death EP si Terrorizer magazin tarafından onaylanmış ve Bloodbath in büyük gelişine dikkat çekilmiştir.

Opeth in başarılı vokali Mikael Åkerfeldt, Katatonia, Diabolical Masquerade grubunun gitar rifleriyle ünlü gitaristi Anders Nyström zehirli bas gitar kullanımıyla Katatonia, October Tide da görev alan Jonas Renkse ve Edge Of Sanide başarıyı yakalamış ve buna büyük önem veren bu isimlerler death metal de yeniden birleşmişlerdir.Bloodbath sağlam şarkı sözlerinin vurgulanmasından yana olarak grubun en önemli öğesini oluşturan albüm Resurrection Through Carnage ile tarzında yükselmek amacıyla yeniden dönüş yapmıştır.

"Ways To The Grave" parçası ile beğeni toplayan Bloodbath ‘’So You Die" şarkısında kötü niyet lanet ele almış "Bathe In Blood" parçasında ise Stephen King' den yola çıkılarak intikamı konu almıştır.2004 yılının mart ayında Hypocrisy ve Pain grubunun vokali Peter Tägtgren gruba dahil olmuş ve bunu Morgue Coven Triumphatör gruplarında görev alan ünlü baterist Martin (axe)nin dahil olması izlemiştir.Grup 2004 yılının mayıs ayında son albümü olan Nightmares Made Flesh albümünü çıkarmıştır.

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bloodbath
« Yanıtla #1 : 07 Ağustos 2008, 15:33:07 »
Anday kendini aşıp bunların beş şarkısını birden yolladı bana  :=) Nasıl öderim hakkını ah ah :P
Ama en güzeli Cry my Name  ;D Gitarına felan öldüm onun zaten.
Bastard Son of God'ı da sana armağan ediyorum :P
Neyse, sonuç olarak güzel ve dinlenilesi bir grup, bazı ender anlarda vokal itici gelior olsa da. Dinleyin, kopun. ;D

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Ağustos 2008, 15:35:46 »
Anday kendini aşıp bunların beş şarkısını birden yolladı bana  :=) Nasıl öderim hakkını ah ah :P
Ama en güzeli Cry my Name  ;D Gitarına felan öldüm onun zaten.
Bastard Son of God'ı da sana armağan ediyorum :P
Neyse, sonuç olarak güzel ve dinlenilesi bir grup, bazı ender anlarda vokal itici gelior olsa da. Dinleyin, kopun. ;D
Nihuhuaha kimse mesaj atmamıştı ben de şaşırmamıştım zaten kaç ay olmuş ben başlığı açalı :P siftaha bak be :P Yiğit'e de dinlettiydim "Bastard Son of God"ı, sanırım erdost da beğendi tamam :P metalciler öğrendi sayemde mutluyum... ;D :P

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 07 Ağustos 2008, 15:39:20 »
nihuhuaha kimse msj atmamıştı ben de şaşırmamıştım zaten kaç ay olmş ben başlığı açalı :P siftaha bak be :P yiğite de dinlettiydin bastard son of god'ı, sanırım erdost da beğendi tamam :P metalciler öğrendi sayemde mutluyum... ;D :P

Herkese yay sen yeni keşfettiklerini :P Başta bana :P Kutsal cihat felsefesi :P
Grubun ismi ayrı bir hoş yalnız. Her halükarda isminden kurtarır ;D

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 07 Ağustos 2008, 22:12:56 »
Anday sayesinde bugün dinledim; riffe girer girmez Anday sen olmuşsun dedim. Death'e giden hoş riffleri var...
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!