Kayıt Ol

Bullet for my Valentine

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Bullet for my Valentine
« : 11 Mart 2008, 18:56:25 »

Bullet for My Valentine grubunun elemanları Bridgend Koleji'nde tanışıyorlar ve Jeff Killed John isimli bir grup olarak yola çıkıyorlar. Çok geçmeden isimlerini A Bullet For My Valentine olarak değiştiriyorlar. İlk olarak Metallica, Megadeth ve Iron Maiden coverlerıyla okul arkadaşları arasında ve daha sonra da kendi şehirlerinde ünlerini artırıyorlar. İlk olarak ''You/Play with me'' singleını çıkarıyorlar. Grup kadrosunda değişiklikler yaşıyor. İlk basçısı Nick Crandle' ın ömrü fazla uzun sürmüyor. Onun yerine Jason James geliyor.
Seneler 2004' ü gösterdiğinde grup 5 şarkılık bir demo yayımlıyor ve Ep'nin hemen ardından 5 Haziran' da Hatesphere, Chiamira ve Dark Tranquillity ile sağlam bir turneye çıkıyorlar. Aynı sene içerisinde ''The Poison'' isimli bir albüm yayımlıyorlar. Grubun yaptığı türü saf metalcore olarak adlandırmak yanlış olur. Metalcore' un yanına katılmış Thrash Metal riffleri var. Bunu Trivium' da da görmüştük. Saf bir Thrash Metal'lik yok fakat ezgiler var. Ayrıca vokalin sesi çok hoş. Scream ve brutal ne derseniz deyin ama bu grupta iş var. Bir de bu grup Metal Hammer tarafından yapılan bir gece de de ödül aldı. Hem en iyi yeni grup hem de en iyi canlı performans ödülü. Konserlerine Metallica ve Iron Maiden T-shirtleriyle çıkıyorlar. Ayrıca grup Kerrang' ın düzenlediği Master of Puppets' ın 20. yılı adına düzenlediği albümde de çaldı. Seslendirdikleri şarkı ; ''Welcome Home'' idi. ''The Poison'' albümüyle 100.000 kopya sattı. Daha sonra Children Of Bodom ve Rob Zombie ile bir tura çıktı. Daha sonra grup Gene Kerrang için Ozzy Osbourne adına düzenlenmiş olan bir albümde de Ozzy' nin ''Crazy Train'' şarkısını seslendirdi ve grup 11 Temmuz 2006 senesinde Guns' n 'Roses grubunun alt grubu olarak sahneye çıktı.

Ülke:Amerika
Tür:Metalcore
Elemanlar:
Vokal:Matthew Tuck
Gitar:Michael Paget
Bass Gitar:Jason James
Davul:Michael Thomas

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bullet for my Valentine.*
« Yanıtla #1 : 11 Mart 2008, 19:02:09 »
Tears Don't Fall ve Hand Of Blood şarkılarına bayılıyorum yaa
she's back!!

Çevrimdışı roach

• **
  • 218
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 24 Mart 2008, 07:31:18 »
Tears Don't Fall ve Hand Of Blood şarkılarına bayılıyorum yaa

hand of blooooooooooood  :P
Just an act
An impossible divorce
That put the life in to you
It’s too late to abort

Çevrimdışı Spectre

• 632
  • Rom: 3
  • CatafaLque <3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 28 Mart 2008, 18:13:31 »
KatıLıyorum Hand of bLood çok harika şarkı =)*

Elımde yarına bırakacagım bırkac satır soz
Gozlerımden yuregımın tentesıne damlayan bırkac damla yas
Gıtmek dusundugumden de zormus bılıyorum
Ama elımden bırsey gelmezmıs bîcare gıdıyorum.
Ölecegımı bıle bıle o yola yuruyorum.. ~

Çevrimdışı Jejune

• 658
  • Rom: 1
  • *LucillaClarté'm. ~
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 11 Haziran 2008, 20:35:25 »
Tears don't fall, the poison, the end gibi güzel parcaları vardır =P
severiz,dinleriz..=P

Çevrimdışı simosopo

• **
  • 166
  • Rom: 0
  • anti-kayiprihtim
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 11 Haziran 2008, 20:52:20 »
valla önceden dinlemiodum ama kerem önerdi bi şarkısını dinledim beğendim :) güzel şarkıları var  ;D

• 1512
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 15 Haziran 2008, 22:06:52 »
Sevgili roach sayesinde ilk kez "Hand OF Blood" u dinlememin ardında çok yakın bi arkadaşımda "All These Things I Hate"i dinledikten sonra başladı sevdaam xD Başta çok sert gelsede.. şimdi bayıla bayıla dinliyorum xD Çok güzel bi grup "bence" xD All These Things I Hate favori şarkım peşine Hand Of Blood gelebilir ;D

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 24 Temmuz 2008, 00:00:48 »
All These Things I Hate,Tears Don't Fall,The Poison diye sıralayabilirim buracığa da. :P Hand Of Blood'U indirmemiş olmakla utansam mı bilemedim. :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

• 1512
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 30 Temmuz 2008, 16:33:59 »
All These Things I Hate,Tears Don't Fall,The Poison diye sıralayabilirim buracığa da. :P Hand Of Blood'U indirmemiş olmakla utansam mı bilemedim. :P

Utanılıcak bişey yok bence ;D Ama mutlaka dinle ;)