Kayıt Ol

Büyük Balık ~ Big Fish| Tim Burton

Çevrimdışı Darkness

• 608
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Büyük Balık ~ Big Fish| Tim Burton
« : 01 Ocak 2008, 22:15:45 »
BENIMDE KİŞİLİK VE KAREKTERİMDEN BİR ÇOK YANSIMA VAR BAKARSANIZ FİLME ANLARSINIZ İZLİYİCİ GÖRÜŞLERİ FİLMN PUANI VE KÜNYESİ ŞÖYLE

Büyük Balık (2003) Big Fish
 8,9
Y: Tim Burton O: Ewan McGregor, David Denman

izleyıcı goruslerı

gerçekten çok eğlenceli bir film. kesinlikle izlenmeli. insan kendini çok farklı yerlerde buluyor. ve dahası çok sıcak bir film.

Tek kelime ile seyretmekten çok keyif alacağınız bir film. Özellikle olayların gidişatı ve kurgusu mükemmel. Mutlaka izleyin derim. Benden 10 puanı alır...

büyü gibi bir filmdi. tim burton'un yaratıcılığı müthiş gerçekten. hayatı bu şekilde renkli kılan edward bloom'lara her zaman ihtiyaç var. sinamasever herkes bu filmi kesin izlemeli. 10/10

İşte böyle filmler yapın. Sinema bitiyor derken eski gücünü yitiriyor derken ortaya çıkan böyle yapımlar bizleri sevindiriyor. O ne kurgu, ne yönetmenlik, ne oyunculuktur öyle. adamlar filmin içine akla gelecek ilginçlikte şeyleri bulmuş çıkarmışlar. Dev adam, yapışık ikizler vb. Film boyunca bir dakika bile sıkılmadım ve müthiş bir keyif aldım. Muhteşem ve akıl dolu bir filmi izlediğim ve bu filmi keşfettiğim için kendimle gurur duyuyorum. Ayrıca Tim Burton yine harikalar yaratmış. Tüm ilginçlikler bu yönetmende mevcut

Çevrimdışı Jejune

• 658
  • Rom: 1
  • *LucillaClarté'm. ~
    • Profili Görüntüle
big fishh qercekten harıka bır fılm :D edwardın anlattıkları gercekten ınsanı fılme baglıyo ve bn en cok cadının gozunde gordugu olum sahnesını merak etmıstım ızlerken :D

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
    • Profili Görüntüle
İzlemedim gerçekten :) Ama duymuş olmama güzel. İzleyeceğim. Tim Burton'ın yaptığı bir film izlenir.
try again fail again fail better

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
Çok eğlenceli, izlemekten bıkmayacağınız klasik bir Tim Burton şaheseri... Planet of Apes gibi bir rezaletten sonra burton baba döndü dedirtiyor film..
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!

Çevrimdışı Amèlie

• 531
    • Profili Görüntüle
Tim Burton yeter, izlemeliyim sanırım.

Çevrimdışı Amèlie

• 531
    • Profili Görüntüle
Ynt: Büyük Balık ~Big Fish|Tim Burton =)
« Yanıtla #5 : 28 Temmuz 2008, 20:34:28 »
Öhööhöö izlemeliyim mi demişim ben :P bayağ oldu izleyeli. Gerçekten harika bir film. Ewan ı da yiri tim i de yirim. Hepsi benim. Hepsini yirim.

Bi de düzenleyemediğim için üstüste atıyorum, kısmfet

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 28 Temmuz 2008, 22:15:24 »
Ben de izledim bunu yeni, dün. Süper film, tabiki Tim Burton olunca süper olmıcak da ne olcak. Bana ilham veren filmler vardır onlardan oldu bu da. Ayrıca gayet mantıklı bir film, bir baba için oğlunun ona saygı duymasının ne kadar önemli olduğu ve bir oğul için babasının gerçekten bir baba olmasının ne kadar önemli olduğu. Güzel film.
try again fail again fail better

Çevrimdışı brutal karga

• *
  • 35
  • romantik değil fantastik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 15 Haziran 2009, 15:43:41 »
Tim Burton ın filmlerine yorum yapmıcam burda demiştim [çünkü hiç tarafsız olamıyorum yaptığı herşeyi beğeniyorum(: ] ama big fish i görünce dayanamadım. çünkü saygı değer Tim in filmleri içinde benim içinde ayrı bi yeri var bu filmin. insana hayata dair çok şeyler öğreten ve bunu didaktik bi şekilde yapmayan nadide bi film bu.
işte bu elimle dindirecem acılarını
kadehin hiç boş kalmayacak
ben olucam şarabı

Çevrimdışı beerold

• **
  • 173
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 16 Temmuz 2012, 22:08:35 »
 Tim Burton'un hemen hemen her filmini takip ederim. Daha doğrusu ettiğimi zannediyormuşum. Böylesine güzel bir yapıtını düne kadar izlememiş olduğum için utandım desem yeridir. Harika bir film. (Üşenmedim forumda aradım, aradığımı da buldum. Yukarılara çıksın da benim gibi izlemeyen varsa mahrum kalmasın.:) )

• *
  • 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 05 Ekim 2012, 22:38:45 »
bence harika hayallerin sınırı yoktur bunu iyi anlatıyor

Çevrimdışı Kaze

• **
  • 154
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
Ynt: Büyük Balık ~ Big Fish| Tim Burton
« Yanıtla #10 : 16 Ekim 2012, 14:30:12 »
Tim Burton'ın Edward Scissorhands ile birlikte ulaştığı zirvelerden birisidir. Her yönüyle özel bir filmdir.
Spoiler: Göster