Kayıt Ol

Çakırkeyf

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Çakırkeyf
« : 14 Haziran 2008, 19:16:57 »
Çakırkeyf,Çok Güzel Hareketler Bunlar'da yer alan Oğuzhan Koç ve Eser Yenenler'in de içinde bulundukları bir gruptur.
Sitelerinden alınan bilgiler ;);

müzik demek, eğlenmek demek,tüm streslerinden arınmak,ne kendini kaybetmek ne de kendinde olmak...müzik demek çakırkeyf olmak ,çakırkeyfle olmak tüm egolardan arınıp kendini sadece müziğin ritmine kaptırmak...**ÇAKIRKEYF**

ÇAKIRKEYF 5 sene önce lise arkadaşlarının biraraya gelmesiyle temmelerini bursa da atmıştır.Dejavu ve coverma adlarıyla bursa uludağ ünv şenlikleri, bursa kız lisesi şenlikleri, bursa gazi andolu lisesi şenlıkleri ,erdek zilli bar programı ,marmara üniversitesi şenlikleri, bilgi üniversitesi şenliklerinde sahne almıştır.Bizleri dinlemeye gelen insanların harika tepkileri bu işte amatörlükten bi adım daha ileri gitme konusunda bizleri heveslendirdi ve 2004 ten itibaren istanbul'da çakırkeyf adıyla çeşitli mekanlarda VE şenliklerde sahne almaya başladık.sitemizden de duyuracağımız sahne aldığımız yerlerde görüşmek eğlenmek ve hepbirlikte çakirkeyf olma dileklerimizle ...

Grup eLemanları;

OĞUZHAN KOÇ (Ritm Gitar, back vokal)

Kendini bildi bileli müzikle ilgilenmektedir.. 6 yıl kadar türk sanat müziği eğitimi almıştır.. sölediği şarkılara kendi nağmelerini katarak sizi sizden alabilir...
Çakırkeyf grubundan ayrı olarak kendi solo albüm çalışmalarına başlamıştır.. daha şimdiden gül ki adlı şarkısı internet sitelerinden birçok insana ulaşmış durumdadır...çıkaracağı albümüyle de tüm Türkiye'nin onu ve şarkılarını çok seveceğinden grup arkadaşlarının hiç şüphesi yoktur (seviyoruz tabi ;D)...Tabi biraz endişe vardır ama kesinlikle bir şüphe değildir bu...korku mu? asla!...belki de kocaman bir kuşku...
istanbul üniversitesi antropoloji bölümü öğrencisidir
Şarkılarından birkaçını dinleyebileceğiniz bir link vermekte boynumuzun borcudur...
www.myspace.com/oguzhankoc

ESER YENENLER (Vokal)

Grubun vokali,6 senedir müzikle uğraşıyor..
Bkm atölye oyuncusu ve marmara üniversitesi işletme bölümü öğrencisi..Asıl mesleği oyunculuk olan Eser, televizyonda aliye(özgür) fırtına(erhan) dizilerinde rol aldıktan sonra son olarak bkm oyuncularına katılıp Bir demet tiyatroda da yer almıştır..Kısıtlı müzik bilgisine karşın sahne sempatisiyle ve müziğe karşı olan tutkunluğu ile konserlerde bir adım öne çıkar...bir de dizilerde oynadığı için ,zaten bir ilgi çekiyordur... yazıktır diğer grup elamanlarına..Ayıp ediyor aslında Eser bu işten ekmek yiyebilecek nice müzik sevdalılarının önünü kesmektedir...Bir an evvel bunun farkına varmasını ve grubu terkedip Oğuzhan koç'un önünü açmasını Allah'tan niyaz ederiz...  ;D

SONER ONUR GÜRSOY (Solo gitar)

7 yıldır elektro gitar calıyor hobileri arasında amerikaya gitmek amerikada gezmek türkiyeye döndüğü zaman buraya ayak uyduramamk vardır aynı zamanda istanbul ünv. işletme bölümü öğrencisi...

BARIŞ BAYRAKÇI (Davul)

6 yıldır çeşitli orkestralarda keman çalıyor 4 yıla yakın zmandır da davul çalıyor sahneye çok yakışıyor bırakın grubu onu çalarken izlemek ayrı bir zevk...

ÖZDEN GÜMÜŞ (Bas gitar)

4 yıldır bas gitar çalıyor mütavazılığıyla göz kamaştırıyor eğer bir parçayı tam bilmiyorum diyosa o parçayı ondan mutlaka dinlemelisiniz....
Mimar Sinan Ünv. Mimarlık Bölümü Öğrencisi

Sahnede: Çakırkeyf
Zaman: Her çarşamba 22:30 - 02:00
Mekan: Fado Irish Bar - Taksim - İstanbul

Bursa Gazi Anadolu Lisesi'nde;

REPERTUARLARI

Şarkı İsmi
masal-bu akşam-köprüaltı-oje-hayatı yaşa/DUMAN
ele güne karşı-ah bu ben-güllerin içinden/MFÖ
bir derdim var-cambaz-güneye giderken/MOR VE ÖTESİ
hele bi gel-dön bak dünyaya/PİNHANİ
ikimizin hikayesi-hasret/DİRECT
kime ne-sakla beni-beyoğlu-ah yaşamakvar ya/ATHENA
zor-efkarlı/NEV
aklım karıştı/KENAN DOĞULU
çok mu zor/RASHİT
yalan-istersin-yosma-gelme/KURBAN
perhaps-never there/CAKE
fortune faded-californicatiıon-dani calf./R.H.C.P
baby can i hold you tonight/TRACY CHAPMAN
stranger by the day/SHADES APARTS
the bitter end/PLACEBO
serenade/STEVE MİLLER
friday im in love-lovesong/THE CURE
what i'm/MODJO
sevdan olmasa-ağlama değmez-joker/COVER
dudaklar konuşsun/ÇAKIRKEYF
gül ki/ çakırkeyf/oğuzhan koç
aşk gelmeli/çakırkeyf/oğuzhan koç

Benden bu kadar,sizinde fikirlerinizi alalım ;)

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Çakırkeyf
« Yanıtla #1 : 14 Haziran 2008, 21:50:48 »
Oha,taparım ben gruba dinlemeye kıyamadığım birşey yani :P Oğuzhan'ın ağzını öpeyim :D :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 14 Haziran 2008, 21:52:41 »
Oha,taparım ben gruba dinlemeye kıyamadığım birşey yani :P Oğuzhan'ın ağzını öpeyim :D :P
Bende bende bende ;D ;D ;D

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 18 Haziran 2008, 21:20:54 »
Burda olmayan 3 resim - sanırım -  :P

Oğuzhan'ın albüm çıkartma çabalarından umut kesip canlı izlemeye uğraş-aş-mak

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Rom: 6
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 10 Temmuz 2008, 09:49:47 »
oufff :D tapılası grup..Bayılıyorum :P (bkm ye izlerken nerden tanıyorum oğuzhan koç'u diye düşünüyordum :D yaşlanıyorum xD)

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 10 Temmuz 2008, 15:02:42 »

Dün akşam Çok Güzel Hareketler Bunlar'da Oğuzhan'a Gül ki Sevgilim'i söylettiler :P Bir de Kıraç'ın çakması oldu :zuha
Yalnız bu Oğuzhan'ın tarzı da bir farklı :P Çakırkeyif'te rock takılıyor ama :D

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 11 Temmuz 2008, 04:46:26 »
Bir tane daha ;)