Kayıt Ol

Anime ve Manga tecrübeleriniz, fikirleriniz

Çevrimdışı Kuro no Keiyakusha

• *
  • 16
  • Rom: 0
  • Orewa...Orewa makeru wakeniwa ikanai!!!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Anime?
« Yanıtla #15 : 22 Ocak 2008, 16:08:08 »
merak etme, bu animenin Türkiye'de senin gibi birçok hayranı var :)
CT Fan

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Rom: 6
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 22 Ocak 2008, 16:11:27 »
biliyorum TRT ye bir sürü mail çektik konsun diye hep red hep red anlamıyorlar eytingleri artacak :D bunu bile koz olarak kullandık (=

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 15 Şubat 2008, 14:25:33 »
SAİLOR MOON~~AVATAR

Hayatımı adadığım animeler :yeho Daha çok var ama delisi olduğum bunlar :strip

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Rom: 6
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 19 Nisan 2008, 16:36:28 »
Şu sıralar bende avatarı izliyorum..Çok güzel bir çizgi anime.

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 19 Nisan 2008, 17:38:47 »
1. sezonda izlemediğim kısımları vardı 2. sezonu 2'şer 3'er kez izledim.Şansıma hep izlediğim bölümler denk geldi :üü Ben avatarda Soka'ya bayılıyorum :D Biirde 4. sezon sanırım mayısta verilecekmiş ama :-\

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 16 Haziran 2008, 09:24:30 »
Bu konuda o kadar çok bilgiye sahip olduğumu sanmıyorum... :P ;D Şu anda Devil May Cry'ı bitirmeye çalışıyorum, canın tavsiyesi üzerine ilk önce Claymore'u bitirdim. Animeleri seviyorum, en mantıklısı da orjinal dilinde alt yazılı izlemektir sanıyorum... Shaman King, Tsubasa, Claymore, Devil May Cry, Õban, Pokemon, Digimon, Beyblade, DragonBall, Yu-Gi-Oh! ve Avatar severek izlediklerimdir... Sailor Moon'u da tam hatırlamasam da severek izlerdim küçükken... Devil May Cry'da elbette Dante'ye bayılıyorum, Shaman Kingde kötü adamım Zek olmuştur, Õban'da Prens Aika'yı severim, Claymore'da da hep Clare'i sevmişimdir, Avatar'da da elbette Zuko karizmatik ama AAng de olmazsa olmaz bence... (neden acaba :P ;D)
tam şu anda da DMCnin 7. bölümünü indirmiş bulunmaktayım, hayırlı uğurlu olsun... :P ;D

Çevrimdışı Khazidhea

• 515
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 29 Ağustos 2008, 23:39:02 »
kesinlikle bleach hastası oldum çıktım 154 bölümü var ben 1 ayda 105 e gedim :D
You can win thousand fights, but you can only lose one!

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #22 : 30 Aralık 2008, 04:16:32 »
DragonBall için sonunda bir hollywood filmi yapıldı http://www.imdb.com/title/tt1098327/   Uyarıyorum bu filme sakın gitmeyin, verilen paraya yazık olması bir yana seriyi yansıtmaması da bir yana asla ama asla devamı için fon oluşturma tehlikesi taşıyan tek bir bilet bile satın alınmamalı. Amerikan şirketleri animenin ne olduğunu tam olarak bilmiyor, izleyenlere ne anlam ifade ettiğini ve diğer tüm seri üretim (fabrike) ürünlerden farklı bir tadı olduğunu amacının genelde para olmadığını ama kendilerinin iyi yaptıklarını sandıkları gereksiz ve kötü bir film ile dragonball a leke sürmeleri kabul edilemez. 2009da bu filme gidecek olan insanları şimdiden kınıyorum  ;D

Olur ya başarılı olursa, eğer olursa, hani olur ya küçük bir olasılık ile o zaman dünyanın sonu gelir benim için zira diğer tüm en çok izlenmiş animelerin suyunu çıkarana kadar onlar sanki marvel yada dc comics kahramanlarıymışçasına filmlerini yapacaklar. Kabul edilemez.

Anime?

topice uyumlu olması için mesajın : bu bir anime live action moviesi değildir tamamen bir başka üründen isimlerin zorla alındığı bir çöptür.

Çevrimdışı laklak luna

• **
  • 142
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 31 Ocak 2009, 14:26:27 »
Sailor moon vardı bi ara onu severdim ben, şimdi de izliyorum arada. :P

nerde izliosn acaba söleyeblr misinnnnn :(

ben çok severdim küçükken hiç kaçırmazdım hala da çok severim :) ama izlicek herhangi bi site fln bulamadım :(

I'm Usagi Tsukino, 16 years old,
in the first year of high school.
I'm a bit rash and a crybaby but,
I'm actually an agent of love and justice,
Pretty Sailor Soldier,
Sailor Moon.

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
Marvel'dan İronman ve Wolverine animesi
« Yanıtla #24 : 26 Temmuz 2009, 12:01:27 »
Madhouse studyosu ve MARVEL ortak bir iş yürüterek wolverine ve iron man için birer anime filmi (yada anime ova serisi henüz tüm hatları ile belli değil) yapacağını duyurdu ve duyuru ile eş zamanlı 2 trailer baş gösterdi. Youtube dışında hiç bir yerde bulamadım, açabilenler buyursun. Wolverine hoşuma gitmedi çok ancak iron man'in trailerı kanımca mükemmeldi.

İron Man: http://www.youtube.com/watch?v=h_ej7ZlS2oQ

Wolverine: http://www.youtube.com/watch?v=8DsQT2tYSdk

*not: 26frame per second ile geri sayım döngüsü yapması bana trailerların kendisinden daha orijinal ve güzel geldi  ;D

VampirellaBuffy

Ynt: Anime ve Manga tecrübeleriniz, fikirleriniz
« Yanıtla #25 : 03 Ağustos 2009, 20:09:18 »
tam bir anime hayranıyım ama kota sorunuyla boğuştuğum için istediğim gibi seyredemiyorum...benim ilk animem Sailor Moondu ve hala fırsat buldukça online olarak izliyorum...sonra vampire knight...bu animeyi çok sevmiştim ama Death note'a kadar...bu animeye accayip bağlandım ve kesinlikle tavsiye ederim...o kadar değişik bir kurgusu var ki,anime beni resmen büyüledi izlerken afalladım.L ve Ligth'ın aynı derecede hayranıyım :D (iki zıt karakter :D)...neyse Elfen Lied 'ın ilk 3 bölümünü izledim ama ecchi fazla gözüme battı ve annemlerin bazı sahneleri görüp yanlış anlamalarından korktum...
magic knight rayeart,chobits,school days,school rumble, angel secrutary, neo angelica abyss(yada öyle bişey)başta olmak üzere merak ettim onlarca anime var yavaş yavaş başlıyorum hepsine :D
bu arada AVATAR anime değil arkadaşlar...bilenleriniz de vardır bilmeyenlerinizde vardır...ben izlerken tereddütte kalıyodum animemi değil mi diye ama araştırınca olmadığı çıktı...(çok konuşuyorum farkındayım sustum)

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #26 : 03 Ağustos 2009, 20:32:20 »
"Yagami" yi tersten okursanız "ı am gay" çıkıyor. İşte bu bir animeboy'un ulaşabileceği son noktadır. Yılların tecrübesi ile nirvana'ya yaklaşma hırsı birleşince ortaya bu farkındalık seviyesi çıkıyor

VampirellaBuffy

« Yanıtla #27 : 03 Ağustos 2009, 20:42:43 »
"Yagami" yi tersten okursanız "ı am gay" çıkıyor. İşte bu bir animeboy'un ulaşabileceği son noktadır. Yılların tecrübesi ile nirvana'ya yaklaşma hırsı birleşince ortaya bu farkındalık seviyesi çıkıyor

:hönk hiç farketmemiştim hatta aklımın ucundan bile geçmedi öyle bişey :D

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #28 : 09 Mart 2010, 12:15:11 »
Bir şey sormak istiyorum..

Sen bu soruyu hiç sormamış ol bende hiç görmemiş olayım. Bunun tartışmasını yaptıklarında bile hayata küser gibi olurum, üzülürüm, sıkılırım. Kısaca; hayır.

Çevrimdışı extraproximity

• *
  • 42
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 11 Mart 2010, 10:43:34 »
Anime: Claymore, Elfen Lied, Hellsing, Ergo Proxy, Blood, Blood+, Blassreiter, Requiem For the phantom, Naruto, Bleach, Death Note, Ghost In The Shell, Jigoku Shoujo

Manga: Alive, Black God, Alive- The Final Evoluiton, Rabbit Doubt, Claymore, Elfen Lied, Hellsing, The Breaker (Aslen Manwha dır), Naruto, Bleach.

Liste uzar da zevk aldıklarım bunlar( Naruto ve bleach artık baymaya başlasa da).