Kayıt Ol

En Son İzlediğiniz Anime?

Çevrimdışı Alexis Nancy Mable

• *
  • 7
  • Rom: 0
  • Fly Baby Fly!
    • Profili Görüntüle
Ynt: En son izlediğiniz anime?
« Yanıtla #180 : 09 Ağustos 2011, 23:35:19 »
Naruto =)

Çevrimdışı dekadans

• **
  • 261
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #181 : 10 Ağustos 2011, 00:23:48 »
Deadman Wonderland'i şiddetle tavsiye ediyorum. Animenin bittiği yerden, mangadan devam edebilirsiniz.
Zaman Çarkı döner, Çağlar gelir ve geçer, efsaneleşen anılar bırakır. Efsaneler solarak mit olur ve onları doğuran çağ yeniden geldiğinde mitler bile unutulur. Bir Çağ’da, kimilerine göre Üçüncü Çağ’da, henüz gelmemiş, çoktan geçip gitmiş bir Çağ’da, Puslu Dağlar’da bir rüzgar yükseldi. Rüzgar başlangıç değildi. Zaman Çarkı dönerken ne başlangıçlar, ne de bitişler vardır…

Çevrimdışı arcian

• *
  • 32
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #182 : 10 Ağustos 2011, 22:27:12 »
Naruto Shippuuden izledim ve Naruto Shippuuden'le ilgili şöyle bir şey diyeyim. Arkadaşlar eğer Shippuuden'in ilk 70 bölümüne sabrederseniz fillerları atlayarak 70'den 170'e kadar çok çok büyük bir hızda ilerliyorsunuz. Şahsen izlediğim şu 100 bölüm Naruto'daki en iyi 100'dü diyebilirim. Bakalım buradan sonra ne olacak.

Şubilgiyi de not düşeyim. Naruto'yu şöyle izledim ben.

1-80. (bırak)
1-220 (bırak.)
1-220 (sevgiliyle izle)
Naruto Shippuuden
1-70 (bırak)
70-170 (3 günde izle)

Çevrimdışı Lunacy

• 435
  • Rom: 8
  • ₪₪
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #183 : 11 Eylül 2011, 21:14:57 »
Fairy Tail ' a başladım, 30 bölüm kadar izledim ve Naruto'yu çağrıştırdı bana.
eğlenceli gibi ama du bakalım.
₪ Hail to the Thief ₪

Çevrimdışı Valheru

• **
  • 220
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #184 : 12 Eylül 2011, 03:50:47 »
Şu an Hellsing, Naruto Shippuuden ve Bleach'ı aynı anda izliyorum.Böylece bıkkınlık olmuyor.Hepsi iyi hoşta Naruto ve Naruto Shippuuden ile ilgili olarak, ben kahramanını bu kadar küçük ve ezik gösteren bir anime yada çizgi film daha görmedim.Ama yinede en sevdiğim anime serisi.
Böylece anlaşmamız yazıldı,böylece anlaşma yapıldı
Düşünce zamanın okudur,anılar asla solmaz.
İstenen verildi,bedel ödendi

Çevrimdışı daifunka_vc

• 618
  • Rom: 20
  • Kronik Öğrenci
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #185 : 12 Eylül 2011, 19:19:37 »

Ben de animeyi yakalamaya başlayınca mangasını okumaya başladım. Genel olarak ilk başlarda eğlenceli bir seri olarak görsem de manganın sonlara doğru kendini çok tekrar etmeye başlaması yavaş yavaş beni bırakma noktasına getirdi.
Özellikle çok çok güçlü gösterilen düşmanların çıtır çerez gibi tüketilmesi ( Manganın son bölümlerinde öeh diyor insan.) sinirlerimi germeye başladı. Kör kütük shonen olma yolunda ilerliyor bu seri de.
There are two secrets to becoming great. One is never to reveal all that you know. - PS:T

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #186 : 01 Kasım 2011, 12:07:51 »
Devil May Cry

Uzun bir aradan sonra tekrar izlediğim anime. Eskisi kadar tat vermedi ne yazık ki bu sefer. Yani her bölümde de tam birine bir şey olacakken kahraman orada biter mi yahu? Bir kez de ya yetişemesin ya da ucu ucuna yetişmesin, bu ne kardeşim?

Dante yakından hiç havalı gözükmüyor, bunu da fark etmiş oldum.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı daifunka_vc

• 618
  • Kronik Öğrenci
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #187 : 31 Aralık 2011, 00:05:41 »
Great Teacher Onizuka izliyorum şu aralar. Çok süper yav, güldükçe gülüyorum. Yer yer bana biraz da Slam Dunk'ı hatırlatıyor, onu da hatırladıkça iki kat fazla gülüyorum.
There are two secrets to becoming great. One is never to reveal all that you know. - PS:T

Çevrimdışı Rhonin

• **
  • 115
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #188 : 02 Ocak 2012, 00:30:12 »

Aynen katılıyorum bende anime çıkacak haberini alıp sonra mangaya başlayıp animeyle birlikte götürmeye çalışmıştım. Animeyi bıraktım  mangaya devam. :)
Ben de animeyi yakalamaya başlayınca mangasını okumaya başladım. Genel olarak ilk başlarda eğlenceli bir seri olarak görsem de manganın sonlara doğru kendini çok tekrar etmeye başlaması yavaş yavaş beni bırakma noktasına getirdi.
Özellikle çok çok güçlü gösterilen düşmanların çıtır çerez gibi tüketilmesi ( Manganın son bölümlerinde öeh diyor insan.) sinirlerimi germeye başladı. Kör kütük shonen olma yolunda ilerliyor bu seri de.

Çevrimdışı rainbow-mist

• *
  • 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #189 : 03 Şubat 2012, 02:55:36 »
Orihara Izaya ve Heiwajima Shizuo'yu merak ederek Durarara!!'yı izledim. İlk yarısı gerçekten harikaydı ama ikinci yarısını pek beğendiğimi söyleyemem. Ama güzel zaman geçirilecek bi' anime. Tavsiye ederim :D

Çevrimdışı hiRa.

• *
  • 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #190 : 06 Şubat 2012, 17:25:30 »
Küçük Cadı Kiki'ydi :))

Çevrimdışı Black Helen

• 782
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #191 : 06 Şubat 2012, 18:11:44 »
Yarıyıl tatiline kadar daha önce oturup adam gibi anime izlemeyen ben, Deadman Wonderland'i izledikten sonra bu açığı kapatmak için epey bir uğraş verdim. Deadman Wonderland ayrı güzel bir animeydi. Çizimlerinden konusuna kadar her yönüyle bana anime sevgisi kazandıran anime oldu. İlk sezon bittiği için biraz hüzünlenmiş olsam da mangasından devam etmek de farklı bir keyif.

Sonrasında Devil May Cry'la devam edeyim dediysem de onu da yarıda bıraktım. Çünkü bir süre sonra konu bir kısırdöngüye dönüşmeye başladı benim için. Eğer bir gün boş zamanım olursa geri döner bitiririm ama şu aralar pek düşünmüyorum.
Şu anda ise Bleach'le Another adında bir diğer animeyi birlikte takip ediyorum. Bleach şu anda güzel gidiyor, yirmili bölümlerden birindeyim. Another ise değişik bir anime, sanırım yeni yayınlanmaya başladı ama gerilim - fantastik tadında konusuyla epey sardı.
Spoiler: Göster

Çevrimdışı Valheru

• **
  • 220
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #192 : 07 Şubat 2012, 01:02:49 »
Şu an Fullmetal Alchemist'i izliyorum.İnsanlar bu animenin neresini bu kadar beğenip en iyi anime seçmişler anlamak zor.
Olay örgüsü o kadar yavaşki bitsede kurtulsam modundayım şu an.
Böylece anlaşmamız yazıldı,böylece anlaşma yapıldı
Düşünce zamanın okudur,anılar asla solmaz.
İstenen verildi,bedel ödendi

Çevrimdışı daifunka_vc

• 618
  • Kronik Öğrenci
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #193 : 07 Şubat 2012, 01:21:05 »
Şu an Fullmetal Alchemist'i izliyorum.İnsanlar bu animenin neresini bu kadar beğenip en iyi anime seçmişler anlamak zor.
Olay örgüsü o kadar yavaşki bitsede kurtulsam modundayım şu an.

Kendi adıma konuşacak olursam FMA'nın pek çok yerinde duygusal anlar yaşadığımı söyleyebilirim.
Hele bir Nina vardır ki...

Anlatmak istedikleri de hoşuma gitmiştir her zaman.
Ayrıca olayların akış hızı hakkındaki şahsi görüşüm çok da yavaş olmadığıdır. Hani hızlı değildir belki; ama sıkıntıya sokacak kadar da yavaş olmamıştır.   

Çevrimdışı Danger_Mouse

• *
  • 14
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #194 : 04 Nisan 2012, 11:29:39 »
Bu aralar "Mirai Nikki" izlemeye başladım. Konu bakımından zaten üç aşağı beş yukarı Death Note ile benzer ayrıca hiç boş konuşmalar olmadan damardan direkt hikayeye girilmesi ve heyecanın bir saniye kesilmemesi defalarca "keşke bütün animeler böyle olsa" dememe neden oldu.

Animeyi kendim anlatmak yerine direkt bir yerden alıntı yapıyorum umarım hoşunuza gider.

"Amano Yukiteru (Yuki) çevresiyle iletişimi zayıf olan, tüm gününü cep telefonundan günlük yazmakla ve hayali arkadaşlarıyla konuşmakla geçiren biridir.

Bir gün hayali arkadaşlarından biri olan zaman tanrısı "Deus Ex Machina" Yuki'yi bir yarışmaya dahil eder. Yuki, bu yarışmayla beraber aslında Deus'un pek de hayal ürünü olmadığını farkeder. 12 katılımcının olduğu bu yarışmada herkesin bir günlüğü vardır. Bu günlüklerde yarışmacıların gelecekleri yazmakla beraber her günlüğün kendine özgü avantajı ve dezavantajı vardır. Yarışmanın amacı hayatta kalmaktır. 90 gün içerisinde herkes günlüklerini kullanarak birbirini öldürmeye çalışacak ve en son hayatta kalan kişi Deus'un yerine zaman tanrısı olacaktır.

Yuki'nin sınıf arkadaşlarından biri olan Gasai Yuno da günlük sahiplerinden biridir ve Yuki'ye aşıktır. Bu yarışmadan Yuki ile beraber sağ çıkmak istemektedir. Yuki, günlük sahibi birinin saldırısından da Yuno sayesinde kurtulur. Bundan sonra Yuki ve Yuno hayatta kalmak için ellerinden geleni yapacaklardı"