Kayıt Ol

Super Robot Monkey Team Hyper Force Go!

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
Super Robot Monkey Team Hyper Force Go!
« : 18 Haziran 2008, 19:08:36 »

Super Robot Monkey Team Hyper Force Go! kısaca S.R.M.T.H.P.G. diye adlandırılır ve Süper Robot Maymun Takımı Hiper Güç İleri anlamına gelir.

Gibson:Gibson bilimle ilgili her türlü sorunu çözmek için çok çalışan bir tenolojik beyindir.Tam adı "Mr. Hal Gibson" 'dır.Ama ona herkes Gibson derve matkablrı ile hermadeyle istediğini yapar

Antuari:Antuari 2. komutandır ve takımın ruhanî danışmanıdır.Çok az konuşur ama sözleri bilgilendiricidir ve grubun en iyi dövüşçüsüdür ve eleri kuvetli bir güçlü elere dönüşür

Otto:Otto takımın tamircisidir ve konuşmaktansa ellerini göstermeyi tercih eder.testere elleri vardır ve çok salak davranır

Nova:Nova savaşmayı sever.Büyük elleri ile nerdeyse herşeyi kırar, ezer.Takımdaki en iyi savaşçılardan biri olan Nova çok cesurdur ve güçlü yumrukları vardır

Sparx:SPRX 77 diğer adıyla Sparx takımın pilotu ve komedyenidir.şaka yapmayı sever.gibsonla kavga etsede birbirlerini kollarlar ve kolları mıknatıs olabilir

Chiro:Takımın lideri.

mandarin eskiden takımın lideri idi.ama kötüleşmeye başlayınca diğerleri onu hapis etmek zorunda kaldılar.ve mandarin uzun bir uykuya daldı.uyandığında ise iskelet krala katıldı ve bütün maymunları yönetmek ister

iskelet kral aslında robot maymunları o yaptı.ama gitgide kötüleşti.bunu farkedince robotları kendisinden korumak için hafızalarından hakkındakileri sildi.şimdi kötü ve maymun takımını yok etmeye çalışıyor.

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: Super Robot Monkey Team Hyper Force Go!
« Yanıtla #1 : 06 Temmuz 2008, 19:00:52 »
çok severim bu çizgi diziyi... hala yakalarsam izliyorum biraz çocukça falan ama idare eder... :P ayrıca nova soğuktan çok korkar belirtmek istedim ve çok fazla sinirlenirse fazla ısınma yapar ve ortaya kendisi de dahil herkes için ölümcül bir güç çıkar...

Çevrimdışı NightfaLL_NeMeSiS

• **
  • 236
  • Rom: 1
  • Fear Itself!i
    • Profili Görüntüle
    • Claymore-tr
« Yanıtla #2 : 11 Temmuz 2008, 14:56:11 »
S.R.M.T.H.P.G.  demek...  :zuha İzlerim güzelmiş. ;D

Çevrimdışı harrypottergirl

• **
  • 169
  • Rom: 1
  • The Rebellion Begins...
    • Profili Görüntüle
    • HPNarnia's LiveJournal
« Yanıtla #3 : 11 Temmuz 2008, 15:26:09 »
ben seviyorum bu çizgi filmiii :D bence çok tatlı :D

Çevrimdışı Dúrgonath

• 680
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 31 Aralık 2008, 19:06:57 »
Hakkaten iyi çizgi dizi ama. Star Wars, Star Trek, Dune bilimum sci-fi filmlerle dalgasını geçmeyi de becerir =)