Kayıt Ol

Fairy Tail

Çevrimdışı uveybaba

• **
  • 117
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: Fairy Tail
« Yanıtla #15 : 22 Kasım 2015, 22:32:08 »
Spotify'da epik müzik listesi dinlerken şu müzik çalmaya başladı. Direk hazırola geçtim. Sonra baktım gözümden yaş süzülüyor. Ne efsane olmuş , ne mükemmel olmuş yahu. Animeyi hiç izlemediğim halde üzerimde derin bir etki bıraktı. Tebrik ediyorum kendilerini son derece mükemmel bir parça ortaya çıkarmışlar.

Sanırım animede 200 küsür bölüm var. Üşenmesem izlerdim. Gerçi artık anime izlerken sıkılıyorum , yeni bir Shōnen hiç kaldıramam. Kaichou Wa Maid-Sama'yı bile izleyemedim. Neyse , serinin müzikleri çok güzel. Ben çok beğendim , kesinlikle tavsiye ederim.

Mizah en güçlü savunmam. Mizah önemli. Mizah güzel. Cici mizah.

Çevrimdışı KimseninBiri

• *
  • 16
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 23 Kasım 2015, 01:18:50 »
Soundtracklarını çok kaliteli bulmama karşın animesi beğenmem.Çok eskiden dinlerdim. Bir ara devam eden serisindekilere bakayım.

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 05 Ocak 2016, 17:27:35 »
Tartaros Arc bitti... Bitişi hem beklendik hem de şaşırtıcı bulunabilecek şekilde oldu. Fairy Tail o eski tadını yakaladı sanırım :)

Not: Soundtrackleri gerçekten efsanedir, kitap okurken hep dinlerim :)
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı Bardes

• **
  • 210
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 25 Şubat 2016, 16:07:46 »
Henüz yarısını bile izlemedim ama izlerken kaptırıp gidiyorum. Yer yer duygusal, çoğunlukla saçma :D. Ama bu saçmalık olumsuz anlamda değil tabii ki. Natsu ve Gray'in atışmaları olsun, Lucy'nin çatlak yıldız ruhları olsun, koskoca lonca masterının düştüğü durumlar vs beni çok güldürüyor. Favori karakterim Titania Erza diye düşünmüştüm (güçlü kadın karakter, en sevdiğim :P ) ama artık Mirajane'in delirmiş hali diyebilirim.