Kayıt Ol

Valkyria Chronicles

Çevrimdışı Khazidhea

• 515
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
Valkyria Chronicles
« : 02 Haziran 2009, 20:24:37 »

Yapımcılar/Sanatçılar:

Yönetmen: Yasutaka YAMAMOTO 
Senaryo: Michiko YOKOTE
Animasyon: Atsuko WATANABE, Ryuta UNDO, Yuki NAKAMURA, Keiko NAKAJI, Yuu YONEZAWA
Müzik: Hitoshi SAKIMOTO
Dizayn: Atsuko WATANABE
Orjinal Eser: Jun YUKAWA, Takayuki SANO, Yutaka KARYU

Tanıtım:

Hikâye 1930'ların Avrupasında, Gallia adlı bir ülkede geçer. Ragnite cevheri adlı çok güçlü bir enerji kaynağının bolca bulunduğu Gallia, bu yüzden Doğu Avrupa İmparatorluğu İttifak birliklerinin saldırısına uğramıştır. Bu birlikler bir yandan da Atlantic Federasyonu ile savaş içindedir. Tüm bunlar içinde bir grup Gallian uyruklu insan ayaklanarak istilaya karşı çıkacaktır...
You can win thousand fights, but you can only lose one!

Çevrimdışı Khazidhea

• 515
    • Profili Görüntüle
Ynt: Valkyria Chronicles
« Yanıtla #1 : 25 Haziran 2009, 13:18:17 »
kimsemi bir şey yazmaz emeğe saygı yokmuuuu :P
şaka şaka ama en azından okumanızı isterdim arkadaşlar :D

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #2 : 25 Haziran 2009, 13:44:50 »
Okuyup okumamak değil de ben animenin kendisini beğenmedim o yüzden negatif etki yaratacak bir yorumda bulunmak istemedim. Her anime ile ilgili güzel şeyleri söylemeye çalışıyorum öncelikle ama bunu gerçekten karakter dizaynları dışında etkileyici bulmadım. Stil katmışlar ve bir bilgisayar oyununun hikayesini mümkün olduğunca aktarmaya çalışmışlar, bunu doğru bulmuyorum diyemem çünki iki yüzlülük olur FinalFantasy7'nin animelerini severken. Hakkında yorum yapmayı 3. ve 4. plana atacağım animelerden biri, şu ara Hajime no ippo ile kafayı bozmuş durumdayım o yüzden diğer tüm animeler vasat geliyor ^^ ippo bitene kadar da öyle kalacak (aynı hissi one piece in ilk bölümlerini izlerken duyumsamıştım) 1 ay sonra bu başlığa olumlu ve sevecen bir göz ile mümkün olduğu kadar betimleyici bir yorum ekleyeceğime emin olabilirsin...

Çevrimdışı Khazidhea

• 515
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 25 Haziran 2009, 13:46:59 »
Arkadaşım iyi yada kötü senin bütün yorumlarına değer veririm bir tek sen değil herkes için geçerli bu, en azında emek vermişim bir şeyler yazılsın istedim iyi yada kötü ama yazılsın işte, bak sen yazdın ya şimdi gözüme girdin yemin ediyorum :D