Kayıt Ol

Veritas

Çevrimdışı Marius

• 1109
  • Rom: 31
  • poor misguided fool
    • Profili Görüntüle
Veritas
« : 27 Nisan 2010, 20:24:27 »

Tür: Doğaüstü Güçler, Dövüş Sanatları, Fantastik, Manhwa, Shounen

Gangryoung, hayatının hatırladığı her anını kavga ederek geçirmiş bir lise öğrencisidir. Sıradan bir okul çetesi tarafından pataklandığı bir gün, Yoochun adında insan üstü güçte biri tarafından kurtarılır. Bu gücü gördükten sonra kafasındaki “güçlü kişi” kavramı değişen Gangryoung, Yoochun’a öğrencisi olmak için yalvarır. Uzun uğraşları sonucu kendisini kabul ettirir ancak eğitim, sandığından çok daha kısa sürede biter. Ustası ile yolları bir gün tekrar kesişmek üzere ayrılır. Fakat ayrılalı henüz bir yılı bile bulmamışken gizemli bir kuruluş olan “Birleşim” tarafından ustasının öldürüldüğü haberini alır. Gangryoung Ustasının tek öğrencisi olarak; “Birleşim”e katılmak zorunda bırakılır. Ve hiç beklemediği bir şekilde, kendisini gizli dövüş sanatları eğitimi ve gelişimi üzerine kurulmuş, her sanattan varisler ile dolu bir okulda bulur.

--Arkadaşlar bu bir Manga değil Manhwa dır. Yani sağdan sola değilde soldan sağa okumalısınız başlarsanız. Mnaki'de görüp başladım ve tavsiye ederim. Çizimler anlaşılır, konu akıcı. Birde her bölüm biraz açıklayıcı olsa tadından yenmeyecek bir Manhwa.
After I count down, three rounds, in hell I'll be in good company.

Çevrimdışı brisingr

• 655
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: Veritas
« Yanıtla #1 : 06 Mayıs 2010, 20:40:43 »
Animesi yok di mi bunun?

Çevrimdışı Valheru

• **
  • 220
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 11 Şubat 2012, 04:55:30 »
Bayağı sağlam seriydi. Manhwa-ka'sı neden bir anda seriyi bitirdi hala anlamış değilim.
Böylece anlaşmamız yazıldı,böylece anlaşma yapıldı
Düşünce zamanın okudur,anılar asla solmaz.
İstenen verildi,bedel ödendi

Çevrimdışı ronin47

• **
  • 358
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 13 Şubat 2012, 15:33:50 »
Bunun sebebi serinin Kore'de yayımlanıyor olması. Başka hiçbir sebebi yok, eğer Japonya'da yayımlansaydı kesinlikle devam ederdi. Uzun lafın kısası eğer manhwa okuyorsanız serinin her an bitebileceği ihtimali hep aklınızda olsun. Zira çok beğendiğim birçok seri bu şekilde sonlandı ve beni müthiş hayal kırıklığına uğrattı...
Kurgu ile gerçek arasındaki tek fark, kurgunun mantıklı olmak zorunda olmasıdır.

Çevrimdışı E0nwe

• **
  • 92
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 14 Eylül 2012, 05:00:00 »
Konusu ve çizimleri ile çok güzel bir seriydi. Özellikle karakterleri... Fakat kore'de yayınlanan manhwa'ların sonu gibi oldu bu güzel serinin sonuda. Malesef çok güzel bir yerde son buldu. Fakat sonunda devam edeceği ile ilgili bir yazı vardı ama kaç yıl oldu hala ne ses var ne seda.

Çevrimdışı KingKiller

• 519
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 10 Aralık 2012, 21:26:39 »
Tamda bu Manhwa yı okuyordum.
“Ona reddedemeyeceği bir teklif sunacağım” ( Don Vito Carleone)

Çevrimdışı Brsykt

• *
  • 47
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 05 Temmuz 2013, 17:18:50 »
Harcadılar seriyi harcadılar gerçekten güzel ve karakterlerin yapmacık power uplar(türkçe karşılığını bulamadım) almadığı seriydi neden bitti niye bitti anlamadım.

Çevrimdışı Quid Rides

• **
  • 399
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 20 Temmuz 2013, 01:07:54 »
Tüm seriyi bir günde (o gün bugün) bitirdim ve son bölümün son sayfasındaki çevirmen notunu görünce çıldırmamak için kendimi zor tuttum. Zurnanın zırt dediği yerde de bırakılmazki canım.... Ama güzel bir seriydi. Hem güldürdü, hem meraklandırdı ve bize iyi bir dövüş sundu. Ama şüphesiz Veritas'ı sevmemein en büyük nedeni Gu Honse'nin yaptığı aptal saptal şakalardı.
http://turanmemre.wordpress.com/
Bana dönek demiş itin birisi
Açığım ne imiş sor hele hele