Kayıt Ol

Anket

Sizce En İyi Süper Kahraman Hangisidir? (Güç-Görünüm-Senaryo Bakımından)

Spider-Man (Örümcek Adam)
11 (12.9%)
Iron Man (Demir Adam)
10 (11.8%)
Batman (Yarasa Adam)
21 (24.7%)
Hulk (yeşil Dev)
4 (4.7%)
Blade
2 (2.4%)
Daredevil (Korkusuz)
5 (5.9%)
Kaptan Amerika
3 (3.5%)
Wolverine
15 (17.6%)
Thor
6 (7.1%)
Dr. Manhattan
5 (5.9%)
Superman
3 (3.5%)

Toplam Oy Verenler: 83

Sizce En İyi Süper Kahraman?

Çevrimdışı KYLE

• **
  • 76
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Sizce En İyi Süper Kahraman?
« Yanıtla #15 : 18 Haziran 2010, 22:32:17 »
bence wolverine  (sonuçta: filmlere göre örümcek adamı,hulk ı , ve demir adamı yener) batman kalitesiz yapım bence
Şunuda unutma ; Rıhtımda kalanı değil , Çekip gideni vurur fırtına !..

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #16 : 18 Haziran 2010, 22:35:09 »
bence wolverine  (sonuçta: filmlere göre örümcek adamı,hulk ı , ve demir adamı yener) batman kalitesiz yapım bence

Katılıyorum.

Çevrimdışı Jean Valjean

• **
  • 281
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 18 Haziran 2010, 22:50:10 »
DC halt etmiş, değil mi?
He Who Dwells Beneath The Waves

Çevrimdışı boromir

• **
  • 374
  • Rom: -4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 19 Haziran 2010, 17:57:04 »

Bir kere Wolvarine dediğiniz asla Hulk'u yenemez. Hatırlatırım Marvel'e göre Hulk yeryüzündeki en güçlü insan formudur. Diğerlerini de bilemem ama Batman'ı kesin yerle bir eder. Spiderman ve Iron Man'ı da yenemez bence.

Çevrimdışı KYLE

• **
  • 76
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 19 Haziran 2010, 18:16:14 »
Bir kere Wolvarine dediğiniz asla Hulk'u yenemez. Hatırlatırım Marvel'e göre Hulk yeryüzündeki en güçlü insan formudur. Diğerlerini de bilemem ama Batman'ı kesin yerle bir eder. Spiderman ve Iron Man'ı da yenemez bence.
  böyle diyorsun ama

1.si FOX kids zamanında oynayan çizgifilminde spidermanden üstün olduğunu kanıtlanabilir.
2.si sana x-men ın son filmini hatırlatırım izlersen memnun olurum çünkü karşılaştırma için izlemen gerekiyor ben hulkın 2 filminide izledim.
ama ıronman konusunda tartışabilirsin :D

ayrıca marvelin klasıklerine bakarsak fantastik dörlünün ve ıronmanın hulkı nasıl ezdiğini görebiliriz :D
Şunuda unutma ; Rıhtımda kalanı değil , Çekip gideni vurur fırtına !..

Çevrimdışı boromir

• **
  • 374
  • Rom: -4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 19 Haziran 2010, 18:35:14 »
  böyle diyorsun ama

1.si FOX kids zamanında oynayan çizgifilminde spidermanden üstün olduğunu kanıtlanabilir.
2.si sana x-men ın son filmini hatırlatırım izlersen memnun olurum çünkü karşılaştırma için izlemen gerekiyor ben hulkın 2 filminide izledim.
ama ıronman konusunda tartışabilirsin :D

ayrıca marvelin klasıklerine bakarsak fantastik dörlünün ve ıronmanın hulkı nasıl ezdiğini görebiliriz :D

Doğru haklı olabilirsin ama ben teketek güç karşılaştırması yaptım. Yani Wolverine ve Hulk teke tek bir düello yapsalar yumruk yumruğa Hulk yener diyorum. Ayrıca önerin için teşekkürler son filmi de izleyeceğim. ;)

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #21 : 19 Haziran 2010, 19:33:44 »
Wolverine vs. Hulk diye bir çizgi film vardı bir aralar. Hulk vs. serisinden sanırım. Hulk'ın önüne geleni ezip biçtiği bu seride yenişemediği karakterdi Wolverine. Birbirleri ile kapışırken başka bir çok kötü mutantı haklamışlardı hatta :) Yenişemediler kısacası...
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı kusad

• 487
  • Rom: 5
  • Kendimi Kaybettim!Hükümsüzdür!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 19 Haziran 2010, 19:40:38 »
mit'in dediğini bende hatırlıyorum.Hangisini kabul ederseniz.
Spoiler: Göster
[spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler]
[/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler]

Çevrimdışı Dúrgonath

• 680
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 20 Haziran 2010, 13:44:26 »
Ben de uzak diyarlardan artık nereden hatırlamıyorum, bir çizgi roman sayısında "Superman mı Hulk mı" tartışması vardı, her çizer kendi karakterine "yener" diyordu. Ama bence Superman'inkinin açıklaması daha bi mantıklı: "Hulk istediği kadar sinirlenip kaslarını şişirsin, Superman onu tuttuğu gibi güneşe fırlatır."

« Yanıtla #24 : 24 Haziran 2010, 17:43:32 »
Hmm bence Lucian ee tabii alakası hiç yok ama neyse. :D
Gri

Çevrimdışı hanne

• **
  • 326
  • Rom: 4
  • maybe one day...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 24 Haziran 2010, 21:00:14 »
tek superman diyen bbenim galiba :)
....Sanki bir erik ağacına çıkmıştım da orada üzüm yiyordum  ama bahçe sahibi gelince cevizleri neden yediğimi sormuştu....

Çevrimdışı TheWaLL

• **
  • 67
    • Profili Görüntüle
    • X Sonsuza Giderken
« Yanıtla #26 : 13 Temmuz 2010, 14:22:36 »
Marvel'ın civil war illuminati adında bir serisi vardı ve ben ilk bölümünü okumuştum.Iron-Man ve diğer kahramanlar Hulk'ı yaptığı yıkımlar sebebiyle başka bir gezegene gönderiyorlardı.Bence bu büyük bir haksızlıktı.Ben Hulk derim.Neden Hulk? Çünkü o hep en saf ve en iyi kalpli süper kahramandır.Eminim kapıştığı her süperkahramanıda ezer geçer.Belki ona Superman ve Wolverine rakip olabilir.Fakat Superman aşırı abartılmış bir karakter olduğundan ona saygım yoktur hiç bir zaman :D
Chief, I can't take it no more.

Çevrimdışı Hulk24

• *
  • 1
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 31 Temmuz 2010, 22:57:54 »
Arkadaşlar TheWaLL kardeşimizinde dedigi gibi bende izledim onu bakın iron man bir sey diyordu aynen ama aynen böle diyordu "HULK SENİ EN GÜÇLÜ ADAMLARIMIZ TOPLANARAK SALDIRSA BİLE DURDURULAMIYORSUN"
Arkadaslar birde marveli yaratan kisi marvel.coma bir mesja yollamıs bunu kopyalayarak koyucagım en guçlu kahramanla ilgili bu
"SEVGILI ARKADASLAR BAY VE BAYANLAR TUM DUNYA EN GUÇLU KAHRAMAN YUZUNDEN BUNALIMA BILE GIRDI BEN DE GERÇI ANLAYAMAM DUNYANIN ÇOĞU 2 KSI IARASINDA KARARSIZ HULK MU SUPERMAN MI ÇUNKU ÖBUR KAHRAMANLARI 2SIDE YENEBILECEK KAPASITEYE SAYIP GELELIM BU 2 KAHRAMANA SUPERMEN HULKTAN DAHA FAZLA OZELLIGE SAYIPTIR FAKAT KAS GUCU OLARAK HULKDAN DAHA AZ AYRICA HULK HER SINIRLENMESINDE GUCU ARTMAKTADIR BEN KARSILASTIRDIM VE HULKUN YENECEGINI SOLUYORUM ÇUNKU HULK HER SINIRLENMESINDE GUCUNE GUÇ KATMIYOR AYNI ZAMANDADA FARKLI OZELLIKLER KAZANIYOR VE BU OZELLIKTE  İYİLEŞTIRME::;;BU GUÇ WOLWORINIDE VAR AMA WOLWORINENIN KOLU KOPSA YERINE TAKAMAZ O ONU BILE YAPABILIYOR"
Arkadaslar ben bunu google çeviride çevirdim ve bunu buldum simmdi sizce en güçlü karakter kim hayla bu konuya deva edelim ayrıca okumadan geçmeyın bence bunları okuyun!!

Ayrıca arkadaslar "Dúrgonath" Arkadasımızın dedigi asla olamaz çunku bunuda ben soluyorum marvel yaratıcısı deil buyuk sinirlenmede hulk kırmızıya dönusur hulk resimlerinde görmustursunuz iste o derisi kırmızıya dönustugunde derisine asla ama aslaa en ufak bir zarar gelmez

Çevrimdışı simkalaba

• **
  • 146
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 23 Ekim 2010, 16:29:18 »
örümcek adam

Ceddry Edain

Çevrimdışı johnconstantine

• **
  • 167
  • Rom: 14
    • Profili Görüntüle
    • Her Şeyi Gören Faesla
« Yanıtla #29 : 25 Ekim 2010, 10:35:20 »
Bence, Dr.Manhattan. Olabildiğine saf ve evrendeki en zeki varlık. O kadar zeki ki artık bir amacı yok, insanların kendisinden istediklerini yapıyor. Aslında hiçbir zorunluluğu da yok. Çevresindekiler sürekli onun insanlıktan çıktığını, unuttuğunu söylerler aslında kendi acımasızlıklarının farkında değiller. Böyle işte. Watchmen'i izleyin ve izlettirin.