Kayıt Ol

Fırtınaışığı Arşivi - Brandon Sanderson

Çevrimdışı cankutpotter

• 1233
  • Rom: 14
    • Profili Görüntüle
    • Büyülü Kale, Hayallerinizin adresi.
Ynt: Kralların Yolu - Brandon Sanderson
« Yanıtla #165 : 30 Mayıs 2014, 21:33:44 »
He valla, daha karpuzlar ve kurbanlar keseceğiz hafız. :D
Yalnız merak ediyorum, iki buçuk sene sırf kağıt için mi beklediler acaba? Ama yine de belli ki kitaba bayağı özenmişler. Mistborn'u da bunun etkisi geçince bassarlar diye tahmin ediyorum. İki yıllık bekleyişten sonra Kralların Yolu'nun rakamları yüksek olursa onu da basarlar herhalde. Maalesef onlara göre okuyucu kitlesi satış rakamlarıyla belirleniyor.
İnsan, hayalleriyle vardır.

Çevrimdışı raz158

• *
  • 17
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #166 : 30 Mayıs 2014, 21:50:06 »
Bi yerde yayınevinede hak vermek lazım arkadaşlar kimse bu işi babasının hayrına yapmıyor. piyasaya sürdüğü üründen kâr elde edemezlerse tabiki devam ettirmez. Ama inşallah büyük bi kitleye ulaşır Kralların yolundan beklentim büyük herkese tavsiye ettim kitabı.  Okuduğum yorumlara göre kitaba büyük bir özen gösterilmiş geç olsun yarım yamalak olmasın derim saygılar...

Çevrimdışı cankutpotter

• 1233
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #167 : 30 Mayıs 2014, 22:30:05 »
Yalnız yayınevi de bir şekilde kitabın reklamını yapabilmeli. Bkz: Dresden Dosyaları. Müthiş bir seri ama reklamı yapılamadığından seri ilerleyemiyor. Fakat doğrudur, geç olsun güç olmasın. Her şerde bir hayır vardır diyorum ve çekiliyorum... :)

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #168 : 30 Mayıs 2014, 23:01:18 »
Yalnız yayınevi de bir şekilde kitabın reklamını yapabilmeli. Bkz: Dresden Dosyaları. Müthiş bir seri ama reklamı yapılamadığından seri ilerleyemiyor. Fakat doğrudur, geç olsun güç olmasın. Her şerde bir hayır vardır diyorum ve çekiliyorum... :)

Bu lafın altına imzamı atarım. Hatta alnından öpüyorum!
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı cankutpotter

• 1233
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #169 : 30 Mayıs 2014, 23:09:54 »
Ne desem bilemedim bak şimdi. :) Sağ ol.

Çevrimdışı zekican5

• **
  • 320
  • .............
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #170 : 30 Mayıs 2014, 23:54:18 »
Kitaba aşırı özenilmiş. İç düzeni vs. gerçekten şahane ama okumaya daha başlamadım. Finaller biter bitmez Kralların Yoluda bitecek inşaallah :)  Alın,okuyun,okutun ki serinin devamı gelsin yoksa bir 2 sene daha bekleriz ;)

Çevrimdışı Ugur

• 459
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #171 : 31 Mayıs 2014, 01:33:28 »
bilimum sitenin reklam alanlarından kralların yolu sadece arkadaşta diye reklamlar fırlıyor bence bu sefer olmuş bu iş

Çevrimdışı Evis

• **
  • 307
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #172 : 31 Mayıs 2014, 01:52:29 »
Olması için uğraşılıyor desek daha yeridir aslında, ki inşaAllah olur. :) Güzel bir inceleme yazmak gerek üstüne. Çoğu kişi Kayıp Rıhtım'a bakıp kitabını alıyor. Şahsen öyle yapıyorum. :)

Çevrimdışı sleepingforest

• **
  • 103
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #173 : 31 Mayıs 2014, 12:45:07 »
Okuduktan sonra eş dost kim varsa övmek lazım. Brandon Sanderson da değeri bilinmeyen yazarlardan olursa çok yazık olur.

Çevrimdışı cankutpotter

• 1233
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #174 : 31 Mayıs 2014, 14:53:52 »
Kitap bu sabah elime geçti. Bayağı kalın, sayfaları da ders kitabını andırıyor. :D Sonuçta birinci hamur kağıt. :) Ama iyi olmuş.
Yalnız taraması çok zor olacak, kalınlık yüzünden okuma kalitesi falan düşebilir ama bakalım, idare edeceğiz artık... Keşke bir e kitap cd'si falan verilseymiş yanında. Neyse, kitaba kavuşmak bile bir şeydir. :)

Çevrimdışı Farus

• **
  • 128
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #175 : 31 Mayıs 2014, 16:15:42 »
Okuduktan sonra eş dost kim varsa övmek lazım. Brandon Sanderson'da değeri bilinmeyen yazarlardan olursa çok yazık olur.
övmekle birlikte bilimum web mağazalarında puanını yüksek tutup yorum yapmak lazım ki diğer insanlarında dikkatini çeksin. Şahsen teker teker geziyorum hepsini  :)

Çevrimdışı raz158

• *
  • 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #176 : 31 Mayıs 2014, 17:07:17 »
Katılıyorum bende çoğu sitede yorum yazdım keşke biraz hızlı onaylansa

Çevrimdışı HighLord

• **
  • 244
  • Rom: 5
  • Dragonborn
    • Profili Görüntüle
    • Kotalılar Vakfı
« Yanıtla #177 : 31 Mayıs 2014, 18:02:13 »
Final zamanında yapılır mı bu? Farus sağolsun paylaşmış, iştahımı kabarttı açıkçası görüntüler. Eee dile kolay 2,5 yıl bekledik bunu, darısı Mistborn'un başına diyelim. :) Elim ''Sipariş Ver'' tuşuna gidiyor ama bir süre daha dayanacağım, önümüzde uzun bir yaz var ne de olsa. :)

Çevrimdışı Farus

• **
  • 128
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #178 : 31 Mayıs 2014, 21:59:32 »
Final zamanında yapılır mı bu? Farus sağolsun paylaşmış, iştahımı kabarttı açıkçası görüntüler. Eee dile kolay 2,5 yıl bekledik bunu, darısı Mistborn'un başına diyelim. :) Elim ''Sipariş Ver'' tuşuna gidiyor ama bir süre daha dayanacağım, önümüzde uzun bir yaz var ne de olsa. :)
bir elimde kahvem öteki elime koca bir tuğla gayet mutluyum :) yaz bitimine kadar hayatta bekleyemezdim valla

Çevrimdışı yafeshan

• **
  • 310
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #179 : 01 Haziran 2014, 14:26:51 »
Bu kadar meraklisi var aktif durumda, bir Brandon Sanderson forum bolumu lazim. Fantastik edebiyat kisminin en aktif basligi nede olsa. Cikmis 3 kitap var ayrica serileri farkli olsa bile Brandonun epik kitaplari birbiriyle baglantilidir. Ayni evrende gecer. Konusacak cok seyi var. Bknz. http://www.17thshard.com/