Kayıt Ol

Aurarian Muhafızları

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
Aurarian Muhafızları
« : 14 Eylül 2008, 17:10:22 »

Her insanın bir aurası ve her auranın ayrı bir enerjisi vardır. Ama bir ülke var ki her auranın enerjisini taşır. Aurarian'da yıllar önce bittiğini sandıkları savaş yeniden başlamak üzeredir. Ancak büyücülerden birinin yaptığı bir hata onları işin içinden çıkılmaz bir hale sokar. Böylelikle dış dünyalarla bağlantı yollarını açmaya karar verirler.

Aynı yaşlardaki üç arkadaş Deniz, Nida ve Ömer, yanlarında Ömer'in kardeşi Selin ile birlikte, hiç anlamadıkları bir anda bu dünyada bulurlar kendilerini. Hem birbirleri, hem de aileleri ile ilişkilerini tartabilecekler, hem de varlığından bile haberdar olmadıkları bir dünyayı, onu yok etmeye çalışan bir düşmandan kurtarmaya çalışacaklardır.

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Aurarian Muhafızları
« Yanıtla #1 : 15 Eylül 2008, 09:48:55 »
Güzel gözüküyor. Pek fazla bilgi yok ama Türk bir yazarın elinden yeni kurgular görmek güzel. İsimleride Türkçe kullanmış, çok güzel. :)
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Rom: 6
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
Ynt: Aurarian Muhafızları
« Yanıtla #2 : 22 Eylül 2008, 18:45:35 »
Kitapçıda gördüm ben ama içini karıştıramadım..Adama başka bişey baktırırken nasıl bakabilirim kitaba?Sonra adam sinirlenir bakmaz..(çok alınganlar yahu) Gidip karıştırcam içini inş :D