Kayıt Ol

Güç Muskası: Lara Croft- Tomb Raider

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« : 22 Ağustos 2008, 17:27:40 »

Mike Resnick
YEDİNCİ KAPI YAYINLARI

DÜNYADA 50 MİLYONDAN FAZLA SATAN OYUNUN ÇOK SATAN KİTABI TÜRKİYE’DE

BU OYUNUN FANATİKLERİNİN 200 BİNDEN FAZLA OLDUĞU SÖYLENMEKTE,

Arkeolog ve kaşif Lara Croft eski kalıntıları, unutulmuş mezarları ve kayıp şehirleri arayarak dünyayı dolaşır. Savaş için özel olarak eğitilmiş ve macera için doymak bilmez bir iştahı olan Lara, kimseye hesap vermez, görevin götürdüğü her yere gider ve tehlikeden hiç çekinmez. Bir Mısır mezarının yıkıntısı altında kalmış olan Lara ölümle karşı karşıyadır.Ta ki kader işin içine girip onu eski bir güç muskasının takibine sürükleyene kadar, Lara Orta Doğu'ya döndüğünde, ölmüş olduğuna dair söylentiler olmasına rağmen radikal dinci Mehdiciler onun Mareish'in Muskası'nı bulduğuna inanmaktadırlar. Hartum Kuşatması'ndan beri kayıp olan muskanın tarif edilemez bir güce sahip olduğu söylenmektedir. Kimi onu ele geçirmek, kimi yok edildiğini görmek istemekte ve iki taraf da amansızca Lara'nın peşindedir. Lara, eğitimli askerler ve lejyonerlerle savaşıp, hepsinin aradığı değerli kalıntıyı bulmaya çalışıyorken tek bir şeyden emin olacaksınız: Dünyanın kaderi onun ellerinde.

Arka kapaktan alıntıdır...

Tatilde okumak adına aldım, bir hafta sonra yorumumu yaparım. :D

Çevrimdışı NightfaLL_NeMeSiS

• **
  • 236
  • Rom: 1
  • Fear Itself!i
    • Profili Görüntüle
    • Claymore-tr
Ynt: Güç Muskası: Lara Croft- Tomb Raider
« Yanıtla #1 : 25 Ağustos 2008, 19:40:56 »
Resmini değiştirselerdi,oyunun çok satan kitabı kısımlarını falan atlasalardı daha hoş bi görünüme kavuşurdu ,konuya bişey diyemeyeceğim:)

Spoiler: Göster
oha oha!onun da mı kitabını yapmışlar?[spoiler]şirinler isteriz!
[/spoiler]

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
Ynt: Güç Muskası: Lara Croft- Tomb Raider
« Yanıtla #2 : 01 Eylül 2008, 12:52:04 »
Okudum valla ben tatilde. :D Güzeldi, anlatımı ve özellikle kurgusu... Lara ablamız Maşallah Drizzt gibi herkesi mındar ediyor. :P Oyununda da böyledir eminim bu, o yüzden bir şey diyemeyeceğim. :P Ama boş bir zamanınızda okumanızı tavsiye edebilirim, ben beğenerek okumuştum. 10 üzerinden 7, hiç yoktan iyidir. :P