Kayıt Ol

Centilmen Piç Serisi - Scott Lynch

Çevrimdışı OZ

• 401
  • Rom: 5
  • Melanj
    • Profili Görüntüle
    • http://bortubocekgaleri.com/
Ynt: Centilmen Piç Serisi - Scott Lynch
« Yanıtla #225 : 17 Ağustos 2017, 17:19:44 »
 :shrlock

Spoiler: Göster
3. kitap 552. sayfa

Locke gerçekten de büyücü mü?

Ben şok!

Yoksa gri ismini seçerken bu günleri düşünerek çaldığı başka bir isim mi...

Oooo 
"Rebellions are built on hope"

Çevrimdışı Hylt06

• *
  • 7
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #226 : 14 Ekim 2017, 18:03:46 »
Bana göre brandon sanderson la scot lyan çok farklı yazar ban kalırsada aynı şekilde hikayeyi çok fazla uzatan ve boğan bi yazar brandon sander neyse kitaba gelicek olur tam anlamıyla mükenmel ve yazar ters köşe yapmayı gerçeten iyi biliyor aynı şekilde okuyucuyu keyiflendirmeyide kitap tek kelimeyle kusursuz ve etkileyici
Ila justicca vei cala

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #227 : 14 Ekim 2017, 18:57:38 »
Bana göre brandon sanderson la scot lyan çok farklı yazar ban kalırsada aynı şekilde hikayeyi çok fazla uzatan ve boğan bi yazar brandon sander neyse kitaba gelicek olur tam anlamıyla mükenmel ve yazar ters köşe yapmayı gerçeten iyi biliyor aynı şekilde okuyucuyu keyiflendirmeyide kitap tek kelimeyle kusursuz ve etkileyici

Lütfen Türkçeyi düzgün kullanın. Lütfen noktalama işaretlerini de kullanın. Ne dediğinizi anlamakta güçlük çekiyoruz. "scot lyan" "brandon sander" mi? :) Burası bir edebiyat forumu ve Türkçenin düzgün kullanımı bizim için oldukça önemli.

Mesajlarınızı sağ üstteki "Değiştir" linkiyle düzenleyebilirsiniz.

Forum kurallarına buradan bakabilirsiniz: Rıhtım Kanunları
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Hylt06

• *
  • 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #228 : 15 Ekim 2017, 13:17:34 »
profil nasıl siliniyor.
Ila justicca vei cala

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #229 : 15 Ekim 2017, 14:47:25 »
Neden? Birinin size doğruyu söylemesine ve kurallara uymaya tahammülünüz yok mu? :) Yönetici olarak bu benim forumdaki üyelere karşı vazifem. Bunu yapmazsam buralar hep çöplüğe döner.

Profil de silinmiyor ayrıca. Profilinizi silmektense Türkçe kurallarına uyup fikirlerinizi öyle ifade etmenizi tavsiye ederim. Buradaki çoğu arkadaşımız başlarda sizin gibi yazıyordu, şimdiyse hepsi bize teşekkür ediyor. Bunu kendimizi övmek için söylemiyorum, yanlış anlamayın. Gelişiminize katkısı olur. Bir yandan sevdiğiniz kitapları sizinle aynı kafa yapısındaki insanlarla tartışırken diğer yandan da güzel Türkçemize sahip çıkarsınız, ileride de ÇOK BÜYÜK faydasını görürsünüz.
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı Hylt06

• *
  • 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #230 : 15 Ekim 2017, 18:17:08 »
sebeb o değil.sadece gereksiz niye böyle bi komplekse girdiniz bilemiyorum ama siz işinizi illaki yapıcaksınız
Ila justicca vei cala

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #231 : 15 Ekim 2017, 20:24:34 »
Kompleks değil o. Sizin de dediğiniz gibi işimi yapıyorum :) Ama siz hâlâ kurallara uymamakta ısrar ediyorsunuz ne yazık ki... Cümlelere büyük harfle başlayın, noktalama işaretlerinden sonra bir boşluk bırakın, özel isimlere büyük harfle başlayın, "brandon sander" veya "fanta edebiyatı" gibi gereksiz kısaltmalardan kaçının, nokta ve virgül kullanın lütfen.

Bu size özel bir durum değil, kişisel algılamayın. Foruma üye olduktan sonra Türkçe kurallarına uymayan her üyeyi uyarmışlığım vardır. Kendileri de burada, söyleyebilirler.
Try to hide if you dare.