Kayıt Ol

Minotor'un Gölgesi

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
Minotor'un Gölgesi
« : 02 Mayıs 2008, 00:52:57 »
Geçen gün bitirdiğim, harika bir kitap. Kendinize birşeyler katabileceğinize eminim. Özellikle Yunan Mitolojisi hakkında birçok şey öğrendim ben. Her ne kadar sonu tatmin etmesede, 2 gün hiç elimden bırakmadığımı söyleyebilirim.

Buyrun kitap tanıtımı..

Minotor'un Gölgesi

Ailesiyle büyük şehirden yeni taşındıkları kasabada hiç mutlu olmayan Phoenix'in hayatı bir gün bir bilgisayar oyunu ile tamamen değişir. Bu sıradan bir oyun değildir. Bilgisayar oyunları programlayan babasının çalıştığı esrarengiz şirket tarafından geliştirilen, sanal dünyada mitolojik bir kahraman olarak boy gösterebileceği, oldukça gerçekçi bir oyundur. Sanal gerçeklik kostümünü giyip bilgisayara bağlandığında efsanelerin tüyler ürpertici dünyası Phoenix'in gerçeği olur. Artık sadece puan kazanmak için değil hayatta kalmak için savaşmak zorundadır.

Minotor'un Gölgesi sıradan bir kitaptan çok daha fazlası, paralel gerçekliğe açılan bir kapı.

Cesaretiniz varsa okuyun.

Minotor'un Gölgesi, İngiltere'de Blue Peter Elinizden Bırakamayacağınız Kitap Ödülü'nü aldı.

(Tanıtım Yazısından)

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Minotor'un Gölgesi
« Yanıtla #1 : 02 Mayıs 2008, 17:47:34 »
Tanıtım yazısı hoş. Sende zaten öve öve bitiremedin, elime geçtiği an okuyacağım.. :)
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "