Kayıt Ol

Melekler ve Şeytanlar

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: Melekler ve Şeytanlar
« Yanıtla #60 : 15 Ağustos 2013, 08:50:38 »
Ben hiç Frp oynamadım, izlemedim de. Katılmayı çok isterim ama elime yüzüme bulaştıracağımdan korkuyorum. Bu sefer izleyici olarak katılıp öğrenebilir miyim? :) Bir ara Player's Handbook'u sayfa sayfa işleyerek öğrenmeye çalıştım ama ilerledikçe zorlandım. Bu oyun ilgimi de çekti. Lütfen izleyici olarak katılayım. Söz konuşmam :D

Soru 2 : İzleyici olarak katılırsam acemilerinkine katılarak daha kolay öğrenirim değil mi?
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 15 Ağustos 2013, 09:21:23 »
Player's Handbook'a falan gerek yok bizim oyunlarda. Zaten D&D oynatmıyoruz, tamamen kendimize has şeyler yapıyoruz.

Bence gel oyuncu ol, hiç boşuna izleyicilikle kısıtlama kendini. En iyi oynayarak alışırsın :).

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rom: 59
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 15 Ağustos 2013, 10:35:11 »
Asilkan'la Şahin'in de müsait oldukları vakitleri alayım. u_u FRP Odasından tribünleri söktüğümüz için izleyici alamıyoruz, sadece oynayanlar gelebiliyor. Şansına küs Şahin, oynuyorsun. u_u
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 15 Ağustos 2013, 10:41:51 »
aşslkdjfsaşkljfdsf

Olmadı onları ben de alırım, çok yüklenmeyelim sana.

Herkes müsait zamanlarını yazsın da daha sağlıklı olacak her şey ^^.

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
  • Rom: 33
  • Unimpressed was his default state.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 15 Ağustos 2013, 13:34:36 »
Bugün, yarın müsaitim. Hafta sonu için söz veremem. Sonraki birkaç hafta da akşamları müsaitim.

Bildiğin ben boş bi insanmışım asfasdasdaf :D
Yaşasın!
Ne kadar da ideolojik yaklaşıyoruz birbirimize.

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 15 Ağustos 2013, 14:20:51 »
Lordmuti ile biz kazana düştük, o yüzden sorulamdı gerçi ama tarih belirtmekte fayda var. Ben Ağustos 26'da tatile çıkıyorum 31'inde döneceğim o arada oynayamayacağım malesef. Lordmuti de tatil ile ilgili bir tarihlerden bahsediyordu ama neyse artık o da kendi yazar buraya.

Çevrimdışı Lordmuti

• 1123
  • Rom: 35
  • Time is a drug. Too much of it kills you.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 15 Ağustos 2013, 14:34:53 »
Ben de 24'ünde eve dönüyorum tatilden, yani seninle hemen hemen aynı tarihlerde yokum. Şimdiden çok uyumlu bir ekip olmuşuz :D Ben hep müsaitim, gel deyin gelim saat açısından sıkıntı yok benim için.

İmparator olmayı canım kolay mı sandın?
Dünyaya kazık çaktım duyulsun adım.

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 15 Ağustos 2013, 14:40:53 »
Tecrübelilere tarih sormuyoruz biz, onlar kendilerini biliyor. *-* Her türlü gelirsiniz siz ya jhaskgdf. Şaka bir yana ben kendi oynatacağım gruplara sorduğum için sizin kazan durumu oldu. u_u

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 15 Ağustos 2013, 14:47:58 »
Hazal Ablam ve Tarık Ağbim istemiş kırar mıyım hiç u_u

Ben gün ve saat konusunda ortak karara uyarım ama katılmam için bilmem gereken bir şey var oyun eylülün 20 sine kadar uzar mı?
Okulların açılmasından sonraya uzaması beni zor duruma düşürür :(. O yüzden tahmini bitiş tarihine göre katılabilirim :) Yani 16 Eylüle kadar her gün oyna diyin her gün 3-4 saat oynayayım ama sonrası zor :( Aslında o yüzden katılmak istemedim pek. Eğer 16-20 Eylülü geçerse ve olur da o günlerden birinde katılamazsam diğer oyuncuları zor durumda bırakırım :(
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 15 Ağustos 2013, 14:48:26 »
Devlet bize yardım etsin. DM kadrolarına atamalar yapılsın artık. Burada mağdur oluyoruz çok ayıp :) Ayrıca site politikası gereği bir kuru ekmek olan maaşlara da zam yapılsın. Bundan böyle 1.5 kuru ekmek alsınlar. Pankartları yazıyorum birazdan evimin önündeki sokakta eylem yapacağım :)

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #70 : 15 Ağustos 2013, 16:17:10 »
Oyunsal olaylara müdahale araçlarını hazırlarız o vakit. :P

Şahin, oyunun o kadar uzun süreceğini sanmıyorum. En fazla 2 parti olur muhtemelen, fazlası gitmiyor çünkü. :) O yüzden sorun yok zaman konusunda. Bu arada eğer dahil olmak istediğiniz bir grup varsa söyleyebilirsiniz, 3 kişiyi geçmemeleri tercihtir. Şahin ile Asilkan'ı da birlikte ayrı bir gruba alabiliriz mesela isterlerse.

Kadro atamalarını da burada yaptıktan sonra oyuna kendi konusunu açarız Melekler Ve Şeytanlar'ın alt başlığı olarak.

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #71 : 15 Ağustos 2013, 17:06:47 »
Benim için bir sorun yok :) . Ama 2 kişi az gözüktü gözüme. Forumdan bir üçüncü kapıp getirsem olur mu? :)
Kara Dalamar

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 15 Ağustos 2013, 17:32:11 »
Başımız üstüne. Dördüncü olursa onu kazanda kaynatırız ama. u_u

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 15 Ağustos 2013, 17:42:14 »
2 kişi gayet de zevkli olurdu :P. Ama biri daha oynamak istiyorsa koşarak gelsin. 2 az diye birini getireceksen ı-ıh. Çünkü az değil.

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 15 Ağustos 2013, 17:54:48 »
2 kişi gayet de zevkli olurdu :P. Ama biri daha oynamak istiyorsa koşarak gelsin. 2 az diye birini getireceksen ı-ıh. Çünkü az değil.

Tamam :) 2 kişide zevkli olacaksa ben her an başlamaya hazırım. Bu güzel ve boş yazımı kitap okumak ve kitapçı gezmek dışında renklendirecek bir frp harika olacak! :)
Kara Dalamar