Kayıt Ol

Drowning Pool

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Drowning Pool
« : 29 Mart 2008, 10:36:58 »

* Vokal: Ryan McCombs
* Elektro: C.J. Pierce
* Bas: Stevie Benton
* Bateri: Mike Luce

Drowning Pool, davulcu "Mike Luce" ve gitarist C.J. Pierce'ın New Orlenas'dan Dallas'a taşınıp orada bass'çı "Stevie Benton" ile tanışması ile ilk adımlarını attı. Güçlü ve karekterli vokal arayışları sonrasında "Dave Williams"ı da aralarına alan grup, kurulduktan 2 yıl sonra "Kittie" gibi gruplarla aynı sahneyi paylaşmaya başladı. Demolar kaydedip yayımlayan grubun bu şarkıları Dallas'ın en önemli radyo istasyonlarından biri olan (KEGL)'de listelere girince, grup kısa sürede Sony Müzik bünyesindeki Wind-up plak şirketi ile albüm anlaşması yapmayı başardı.

Grubun kariyerindeki ilk albüm olan ve solist Dave Williams ile kaydettiği son albüm olan "Sinner", 2001 yılında yayınlandı. Jay Baumgardner (Papa Roch, Orgy, Coal Chamber) prodüktörlüğündeki albümde yeralan "Bodies" ve "Tear Away" isimli şarkılar sayesinde, kısa sürede çok popüler gruplar arasına isimlerini yazdırdılar.
* 2007 - Full Circle
* 2004 - Desensitized
* 2001 - Sinner
* 1999 - Drowning Pool (Demo)

• 1512
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
Ynt: Drowning Pool.*
« Yanıtla #1 : 29 Mart 2008, 17:50:49 »
Amcaların 2-3 şarkısını dinlerim severimde kendilerini ;D Öyle hoş güzel müzik yapan bi grup "bence" ;D

Çevrimdışı Jejune

• 658
  • Rom: 1
  • *LucillaClarté'm. ~
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 29 Mart 2008, 22:19:09 »
amca xD gLnur yrum hosmus :P

nse bnde hesnam sayesınde tanımıs bulunmaktaım kendılerını =)
evt grcekten guzel muzık yapıyolar..
saol cnm knu ıcın ve bna tnıttgın ıcın <3 =)

Çevrimdışı Rectain

• **
  • 90
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 24 Mayıs 2009, 01:00:50 »
DP'un başlığı olduğu için etkilenmedim desem yalan olur genelde drowning pool dinleyen pek kişiyle karşılaşmadım şimdi görünce şaşırdım . Tüm şarkıları güzel olan sayılı gruptan biri. Özellikle Tear Away süperr