Kayıt Ol

Manken

Çevrimdışı Gimilzagar

• *
  • 46
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
Manken
« : 09 Eylül 2017, 15:09:54 »
Bi manken. Bi manken alip koymak istiyorum penceremin onune. Butun gun  gizlice bakicam ona.

Babamla konustuk. Madem o kadar istiyorsun, buluruz dedi. Bi magazaya gidip sorucaz, vitrindekiler satilik mi diycez. Kiz manken olsun ama. Siz nerden aldiniz. Manken atolyesi mi. Dolapdere'de var mi. Sag ol.

Yine tuvaletin yerini unuttum. Boyle zamanlarda bez baglayip yatagima uzandiktan sonra yorganin altina saklanarak iserim. Haminnem bok icinde olmeden once hep degistirirdi altini bakicisi. Onlari anahtar deliginden izlerken ogrendim.

Bezleri duvar dibinde sakliyorum, cok kotu kokuyolar.

Dun ablamin odasina girdim, yere firlattigi islak donunu caldim. Pas gibiydi tadi. Olsun. Mankenime giydiricem. Hep opucem onu. Gece de opucem sarilicam. Sonra da uyurum.

Bi keresinde beni gezmeye goturmuslerdi. Vapura binmistik. Cisimi tutamamistim, ablamin kocasi adam bana sen delisin diye bagirmisti.

Dedeme de soyledim. Tamam evladim dedi. Manken alicaz bana.

Gecen gun ablamin donunu indirdim limonlukta uyurken. Ablamin kocasi beni cok dovdu, sen delisin dedi, aksama babama da sikayet edicekmis.

Annem cok gunah yaptigin dedi, cehennemde cayir cayir yanarmisim filan, dedem beni kucagina aldi, uslu ol dedi oglum, sana manken alacagiz bak. Evlenicem ben guzel mankenimle.

Dugune ablamin kocasini cagirmiycam. Pasta yemesin. Limonata da icmesin.

Bi manken istemistim, bi tane manken, bembeyaz, almiyolar hala. Peyker Kalfa'nin torununu okula giderken yakalayip goturdum izbelige. Ac lan orospu dedim orani bakicam nasil bi sey. Hungur hungur agladi, bey amca dedi, okula gec kalicam, birak da gideyim. Babam sana manken falan yok pezevenk dedi.

Bayramdan once badanaci ciragi geldi evimize. Guzel guzel sivasin duvarlari. Temiz olsun. Abi bana bi manken alir misin. Parasini vericem. Delisin sen deli dedi bana hahhah. Gulup durdu.

Yemekte konusuyolardi fisildayarak. Biz buna bakamayiz daha fazla. Evden kaciyo surekli. Sokaklarda surtuyo. El aleme rezil olduk vallahi. Annemin sesi. Nereye kadar sakliycaz bunu.

Nereye gidicez diye sordum babama. Gezmeye gidiyoruz dedi. Tabancasini doldurup koydu kemerine. Talikayi hazirlatti. Pasa dedenin yanina goturucem seni Karacaahmet'e dedi yolda. Manken alicak sana dedi. Hep opucem guzel beyaz mankenimi. Hic uzulmesin.
"Aye! I am a poet and upon my tomb
Shall maidens scatter rose leaves
And men myrtles, ere the night
Slays day with her dark sword."

Çevrimdışı Bay_Karamsar

• 865
  • Rom: 12
    • Profili Görüntüle
Ynt: Manken
« Yanıtla #1 : 11 Eylül 2017, 20:40:58 »
Tuhaflık her tutku kriziyle etraf için daha tehlikeli oldukça "Gidişat hayırlı olmayacağa benzer."  hisside şiddetleniyor. Çarpık zihnin icraatları şimşekleri üzerine çekmeyecek ama durumun vahametinide törpülemeyecek açıklıkta olmuş.

Çevrimdışı Gimilzagar

• *
  • 46
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 13 Eylül 2017, 23:06:53 »
Tuhaflık her tutku kriziyle etraf için daha tehlikeli oldukça "Gidişat hayırlı olmayacağa benzer."  hisside şiddetleniyor. Çarpık zihnin icraatları şimşekleri üzerine çekmeyecek ama durumun vahametinide törpülemeyecek açıklıkta olmuş.

Degerli yorumunuz icin cok tesekkur ederim. Delilikle arzu arasinda, ozellikle sehvani arzu arasinda derin bir iliski oldugunu dusunuyorum, bunu yansitabilmisimdir umarim.

Çevrimdışı SMK47

• *
  • 16
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 01 Kasım 2017, 22:40:04 »
Okuduğumdan beri bu hikayenin içimde uyandırdığı duyguya bir isim vermeye çalışıyorum. Korku desem değil, acıma desem değil. Psikolojimi bozdu ya hu. Eğer amaçlanan bu ise gayet başarılı oldu.  :D

Çevrimdışı Gimilzagar

• *
  • 46
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 21 Aralık 2017, 03:35:26 »
Cok tesekkurler, bir nebze de olsa sizi bu duygulanimlara gark edebildiysem ne mutlu.