Kayıt Ol

Düsüslerim

Çevrimdışı Asfaloth

• **
  • 161
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Düsüslerim
« : 06 Ağustos 2009, 18:37:39 »
Geçmiş bulundum sokağından,ışıkları sönüktü ve pişmandı konağın,panjurları sarkık...
Bilseydim yüzüme vurma isteğini tüm sövünçlerini,bilseydim beklemediğini,pencerenin kenarını mesken eylemediğini,tövbe olsun geçermiydim fersahlarca yakınından..

Yağmurun yağmadığı bir köy gibi tüm dağbaşlarım secdede,elimizden kayıp gitmeli belki zaman,en hayırlısının bu olduğunun bilinçsizliğinde,vur diyoruz umutların boynunu...

Mecnuna benzetme kendini ey şiir,bir çöl kadar yakınından geçemezsin,yalanı çivilemişsin duvara,odanın en güzel yerinde o sana bakıyor sen ona,bu yaşanmamışlığın ortasından,yahu bırak derler adama...

Kandilime yağ gerek biraz,kurtulabileceğinimi sandın dilara,daha bir gece yazıcağım seni kağıda,ağlamaklı olup biraz ama erkekliğede dokundurmıyacağım hani elimle alıp camın buharını,denizime bakacağım yine, o kendi halinde,ne zaman durgun olsam o dalgalı ne zaman o durgun ben dalgalı,yok dilara anlaşamıyoruz bu denizle.../

Düşüşümü seyrediyorum kelimelerin bir araya gelip anlam doğuruşunda,her aklımı yol belleyişinin seferiliğinde dermansızlığımın farkına varıyorum,hayalleri bir darağacına esir etmenin eşiğinde,bir nefes alıyorum hayattan birazdaha borçlanıyorum.../

Bir geceye bir sübhanAllah sığdıramamanın pişmanlığını yaşamalı gayri,bir derde binlerini ekleme zamanı geçmedimi dilara,her saniye nefeslerce borçlanıyoruz yaradana,bolkeseden bakarken tüm körlüğümüzle olanlara biraz da gözleri açmanın zamanı gelmedimi...
I'm not bad. I'm just drawn that way