Kayıt Ol

Başka Bi’Kitap Deneyimi Mümkün! | Kayıp Rıhtım’a Özel İndirim Fırsatıyla

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü

Kayıp Rıhtım okurlarına fırsatlar sunmaya devam ediyor! Bugün sizlere yeni bir kitap servisini tanıtacağız. Başka Bi’Kitap adlı bu proje, okuma deneyimini zenginleştirmek isteyen okurlar için bulunmaz fırsat! Abonelik sistemiyle çalışan Başka Bi’Kitap okuduğunuz ve okuyacağınız kitaplarda farklı pencereler açacak yan okumaları da sağlamayı amaçlıyor.

İndirim kodu ve çekilişten bahsetmeden önce, gelin tanıtım bültenlerine gelin hep birlikte göz atalım:

Her ay bir başka yazarın/sanatçının seçtiği en az üç kitabın, abone olduğunuz Başka Bi’Kitap sayesinde evinize, üstelik her ay sabit bir fiyata gelmesi için yapmanız gereken tek şey Başka Bi’Kitap’a abone olmak. Okuma deneyiminizi zenginleştirecek kitapları bulmaya, almaya ve bir kütüphane oluşturmaya yeterli vakit ve enerji ayıramıyorsanız, baskabikitap.com tam size göre bir servis. Üstelik her ay evinize gelecek paketlerde sizi sürpriz hediyeler de bekliyor olacak.

Başka Bi’Kitap, bireysel okuma deneyimlerinizi paylaşabileceğiniz etkinlikler düzenleyerek topluluğun diğer üyeleriyle ve yazarlarla tanışabileceğiniz, okuduğunuz kitaplar üzerine sohbet edebileceğiniz platformlar ve etkinlikler de sunuyor. Ayrıca abonelikleriniz sayesinde köy okullarına da destek oluyorsunuz. Başka Bi’Kitap’a abone olarak köy okullarına bu kitapların gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Başka Bi’Kitap aylık abonelik ücreti olarak 49.90 TL gibi sabit bir ücret sunuyor. Kasım ayının kitapları ise Murat Gülsoy tarafından seçildi.

Daha fazla bilgi, abonelik, iletişim ve diğer her şey için bilgi@baskabikitap.com üzerinden Başka Bi’Kitap’a ulaşabilirsiniz.

Kayıp Rıhtım okurları ise bu güzel sistemden, ödeme ekranında “İndirim Kodu” kutusuna KAYIPRIHTIM yazarak %10 ekstra indirimle faydalanabilecek. Bu kampanyanın 10 Kasım 2017′ye kadar geçerli olduğunu hatırlatalım.

Ayrıca Twitter sayfamızdan başlattığımız çekilişle 1 okurumuza ücretsiz Başka Bi’Kitap abonelik hakkı tanıyacağız.

Kayıp Rıhtım ekibi olarak güzel projelerin yanında olmaya devam ediyoruz. İndirim kodunu iyi günlerde kullanın, çekiliş için de bol şans!

Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı JCDenton

• **
  • 133
  • Rom: 1
  • Gökyüzüne bakıp o ışığı görememek de var.
    • Profili Görüntüle
Köy okullarına destek gibi sebeplerden abone olanlara hiçbir şey diyemem ama şahsen okuyan bir insanın okuyacağı kitabı başka birisinin belirlemesi üzerine kurulan bir sisteme olumlu bakmıyorum.

Çevrimdışı yavanna

• **
  • 109
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Köy okullarına destek gibi sebeplerden abone olanlara hiçbir şey diyemem ama şahsen okuyan bir insanın okuyacağı kitabı başka birisinin belirlemesi üzerine kurulan bir sisteme olumlu bakmıyorum.

Ben de bu şekilde düşünüyorum. Kendine hediye kutusu gibi kutu abonelikleri alanlar var, çok samimi bulmuyorum.
Kaldı ki bir çoğumuz için kitap okumak hobi, mağazalara gidip keşfetmeyi seviyorum, hobimi bir başkası benim için yapacaksa hiçbir anlamı olmaz.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Lootbox benzeri bir sistem getirmeye çalışıyorlar anlaşılan. Tutar mı bilinmez ama bizim gibi yazarları, serileri, türleri iyi bilen sıkı okurlardan ziyade kitap okumak isteyip de karar veremeyen ya da yeni yazarlar keşfetmek isteyen kişiler için iyi olabilir :)
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı kargasiz

• 428
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
Bizim gibi okumayı sevenler ve çok fazla okuyan insanlar için kendi okuyacağı kitabı seçmemek bir işkenceye bile dönüşebilir. Ama yardım maksatlı düşünürsek denenebilir. Belki ilerde belirli bir kitap potansiyeline sahip olurlarsa 3 kitaptan 2'si seçtiğimiz kitap şeklinde devam edebilir.

Çevrimdışı Bay_Karamsar

• 865
  • Rom: 12
    • Profili Görüntüle
Bağış yaparken kazançlı çıkma mantığı kararsız veya keşfetmeyi seven okurları sistemi kullanmaya teşvik edebilir :hmm