Kayıt Ol

13. Sanal Kitap Fuarı Başladı!

Çevrimdışı Moriarty

• *
  • 42
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: 13. Sanal Kitap Fuarı Başladı!
« Yanıtla #15 : 17 Kasım 2015, 21:17:17 »
Çizgi-roman alacaksanız ilknokta.com'daki %40'a varan kampanyayla karşılaştırma yapmayı unutmayın:

http://www.ilknokta.com/cizgi-roman-serileri-pg16.html

İdefix'te %30 olanlar burada %35-40 olabiliyor.

JBC ve Marmara Çizgi'nin indirim oranları %38 olarak değişti. Çizgi Düşler %37. Arkabahçe %31.

Gerekli Şeyler ilknokta.com'da %40, İdefix'te %30.

Bir de Maymunlar Gezegeni de İlkNokta'da %40 indirimli şu anda:

http://www.ilknokta.com/pierre-boulle/maymunlar-gezegeni.htm

İlknokta'dan Elric - Ruh Hırsızı, Bilimkurgu Klasikleri serisinin tamamını, Amerikan Tanrıları, Marvel 1602 gibi kitaplar aldım 10 gündür kargolanmadı. :D

« Yanıtla #16 : 17 Kasım 2015, 21:50:14 »
Çizgi-roman alacaksanız ilknokta.com'daki %40'a varan kampanyayla karşılaştırma yapmayı unutmayın:

http://www.ilknokta.com/cizgi-roman-serileri-pg16.html

İdefix'te %30 olanlar burada %35-40 olabiliyor.

JBC ve Marmara Çizgi'nin indirim oranları %38 olarak değişti. Çizgi Düşler %37. Arkabahçe %31.

Gerekli Şeyler ilknokta.com'da %40, İdefix'te %30.

Bir de Maymunlar Gezegeni de İlkNokta'da %40 indirimli şu anda:

http://www.ilknokta.com/pierre-boulle/maymunlar-gezegeni.htm

İlknokta'dan Elric - Ruh Hırsızı, Bilimkurgu Klasikleri serisinin tamamını, Amerikan Tanrıları, Marvel 1602 gibi kitaplar aldım 10 gündür kargolanmadı. :D

ilknokta çok savsaklıyor işlerini, ben de bir kere alışveriş yapmıştım da aramam gerekmişti, adamlar farkında bile değil sipariş geldiğinin. Bence ara, boşuna bekleme göndermezler muhtemelen. Ama İthaki'ye muazzam indirim yapıyor adamlar çoğu zaman, el mahkum.

Çevrimdışı uveybaba

• **
  • 117
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 17 Kasım 2015, 21:55:48 »
Alıntı
ilknokta çok savsaklıyor işlerini, ben de bir kere alışveriş yapmıştım da aramam gerekmişti, adamlar farkında bile değil sipariş geldiğinin. Bence ara, boşuna bekleme göndermezler muhtemelen. Ama İthaki'ye muazzam indirim yapıyor adamlar çoğu zaman, el mahkum.

İlknokta.com İthaki'nin kendi sitesi. İthaki ve alt yayınevlerinin fiyatları genelde çok düşük oluyor. Bununla birlikte İlknokta.com'dan benimde canım yandı , bir daha sipariş vermeyeceğim. Verdiğim toplu siparişte bir kitabı yanlış , diğer iki kitabı ise kelepir gönderdiler , hatta birisinin arkasında nadirkitap etiketi vardı.

Az daha üşengeç olsam uğraşırdım ama telefon görüşmesi yap , yeniden kargoya ver , kargo bekle vs birde kargo şirketide Yurtiçi kargo olunca hiç uğraşasım gelmedi. Bir daha alışveriş yapmam orası ayrı tabi.

Gerçi İdefix'de Yurtiçi Kargo ile çalışıyor ama , hayırlısı diyelim :P

Edit: İhsan Abi ile pişti olmuşuz ^^
Mizah en güçlü savunmam. Mizah önemli. Mizah güzel. Cici mizah.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #18 : 17 Kasım 2015, 22:00:45 »
İlknokta, İthaki'nin kendi sitesi olduğundan İthaki kitaplarına daha iyi indirim yapması normal :) Muhtemelen bütün stokları fuara yollamışlardır, şimdi de sayım yapıyorlardır. İletişime geçip siparişinizin akıbetini soruşturun derim.

Tel: 0216 700 10 48
Email: destek@ilknokta.com

April Yayıncılık'ın indirim oranı %40 olmuş bu arada. Vallahi başında oturmuyorum, portala gelen bir yorum sayesinde öğrendim :D

Edit: Üveybaba'yla pişti olmuşuz :)
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Moriarty

• *
  • 42
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 17 Kasım 2015, 22:01:09 »
Aramasına aradım da açmadılar abartmıyorum 20-25 kere aramışımdır. Mail de gönderdim. Dün kitaplardan biri temin edildi denilince ben temin edilmemesinin nedenini Tüyap'a bağladım. Yarın kargolarlar umarım :) Yok eğer kargolamazlarsa para iadesi isteyip İdefix'ten alacağımı alırım :)

Çevrimdışı uveybaba

• **
  • 117
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 17 Kasım 2015, 22:15:25 »
Babil.com mail atmış. (evet bütün sitelerin haber güncellemelerine üye olan birisiyim , 15.000 okunmamış mail var.)

Sanırım bir süre beklemekte fayda var. En azından karşılaştırma yapılarak alınabilir.

Çevrimdışı Moriarty

• *
  • 42
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 17 Kasım 2015, 22:18:35 »
Babil bence bu şöleni İdefix'in fuarından sonra yapmalıydı. Kurak bir dönemde. :)

Çevrimdışı uveybaba

• **
  • 117
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 17 Kasım 2015, 22:21:04 »
Babil bence bu şöleni İdefix'in fuarından sonra yapmalıydı. Kurak bir dönemde. :)

Bence tam zamanı. Hatta bütün internet siteleri aynı anda yapsın , indirim konusunda birbirleriyle kapışsınlar. İş zararına satışa kadar gitsin. Yaşasın kapitalizm !

Çevrimdışı Moriarty

• *
  • 42
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 17 Kasım 2015, 22:24:06 »

Bence tam zamanı. Hatta bütün internet siteleri aynı anda yapsın , indirim konusunda birbirleriyle kapışsınlar. İş zararına satışa kadar gitsin. Yaşasın kapitalizm !

Yıl içinde başka bir zamanda yapsalardı kitap birikirdi. İndirimden indirime kitap satın alırdık :D Zonguldak'ta yaşıyorsanız işiniz çok zor.

« Yanıtla #24 : 17 Kasım 2015, 22:40:53 »
Babil.com mail atmış. (evet bütün sitelerin haber güncellemelerine üye olan birisiyim , 15.000 okunmamış mail var.)

Sanırım bir süre beklemekte fayda var. En azından karşılaştırma yapılarak alınabilir.

idefix'e 100 lira kaptırmamdan 5 dakika sonra attın mesajı. Kafamı dağlara taşlara vurmasam iyidir.

Çevrimdışı Kitap Adam

• **
  • 141
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 17 Kasım 2015, 22:58:24 »
İlknokta, İthaki'nin kendi sitesi olduğundan İthaki kitaplarına daha iyi indirim yapması normal :) Muhtemelen bütün stokları fuara yollamışlardır, şimdi de sayım yapıyorlardır. İletişime geçip siparişinizin akıbetini soruşturun derim.

Tel: 0216 700 10 48
Email: destek@ilknokta.com

April Yayıncılık'ın indirim oranı %40 olmuş bu arada. Vallahi başında oturmuyorum, portala gelen bir yorum sayesinde öğrendim :D

Edit: Üveybaba'yla pişti olmuşuz :)

Açmıyorlar ki telefonları. Mesajlara da dönüş yok. Buralardan sonuç alamayanlar facebook'tan mesaj atsın. Oradan dönüş almıştım. Telefonlarının bozulduğunu söylemişlerdi. Nasıl bir telefonsa artık düzelemedi kaç aydır.
İhsan bey sizin İthaki'den veya ilknokta'dan tanıdıklarınız vardır mutlaka. Denk gelirseniz, lütfen bir sorup aydınlatsanız bizi :) Neden bu kadar kimsesiz bıraktılar siteyi, çok merak ediyorum. Artık oradan sipariş vermeye çekiniyorum. Fiyata bakmaksızın, İthaki'nin kitaplarını bile oradan sipariş vermiyorum artık (veremiyorum daha doğru :) ).
"Zekâ, zulümle baş ettiği kadar kurnazlıkla baş edemez; kurnazlık vasatın zekâsıdır."

Çevrimdışı Moriarty

• *
  • 42
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 17 Kasım 2015, 23:16:01 »
Facebook kullanmamam isabetsizlik olmuş. İlknokta önceki siparişimde beni çok mutlu etmişti ama bir daha kullanacağımı sanmıyorum. Açıkçası okulda sunumum için Kızıl Dosya'yı aldım ama sürekli sunumu ertelemek zorunda kalıyorum.

Çevrimdışı Kitap Adam

• **
  • 141
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 17 Kasım 2015, 23:36:14 »
Facebook hesabı olan bir arkadaşınızdan, sipariş numaranızın olduğu bir mesajla ilknokta'ya sorununuzu bildirin bence. Önce diğer iletişim araçlarından irtibat kurmayı deneyin elbette ama sonuç alamazsanız bu yolu da deneyin derim ben. Umarım bunların hiçbirine gerek olmadan yollarlar kargonuzu.
"Zekâ, zulümle baş ettiği kadar kurnazlıkla baş edemez; kurnazlık vasatın zekâsıdır."

Çevrimdışı nyks

• *
  • 17
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 18 Kasım 2015, 00:01:25 »
İlknokta'dan 2 kere alışveriş yaptım ikisi de problemliydi. Kesinlikle ulaşılamıyor. Telefon, mail, tweet her yerden günlerce uğraştırdılar beni kesinlikle tavsiye etmiyorum, yaptıkları indirime değmez.

Bu arada Babil indirimini de tam idefix'den almadan gördüm iyi oldu. Karşılaştırma yapayım biraz.

Çevrimdışı NerdyArcader

• *
  • 4
  • Rom: 0
  • Blank will never lose.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 18 Kasım 2015, 12:12:33 »
Bende kararsız kaldım, idefix in geri bildirimleri gerçekten kötü herkes pişman olmuş gibi geliyor. Sizlerden biraz fikir almam gerekiyor bu konuda sanırım