Kayıt Ol

Uyarılan,Cezalandırılan Kullanıcı Listesi

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Uyarılan,Cezalandırılan Kullanıcı Listesi
« Yanıtla #15 : 02 Ekim 2010, 18:11:02 »
dumbledor adlı üye gerektiği kadar uyarılmasına rağmen adaşının büyü konusundaki yeteneklerini inanılmaz bir dil ile (büyü rünleri olduğunu zannediyoruz) yazmaya ısrarla devam ettiğinden dolayı bir hafta süreyle banlanmıştır.

Spoiler: Göster
Bu süreç içerisinde kendisine Dumbledore'nin yasını tutmasını öğütlüyoruz.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 02 Ekim 2010, 21:58:18 »
nirvana adlı üye anlamsız hareketlerine devam ettiği ve yasaklanan dumbledor ile aynı kişi olduğu için tekrardan banlanmıştır.

Bir zevkti efendim

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 20 Ekim 2010, 16:35:18 »
unau620 adlı üye, açtığı gereksiz konular ile konularda verdiği gereksiz ve küfür içerikli cevaplar, bu cevaplara takiben sorduğu sorular ve yine gelen cevaplara sorduğu sorular nedeniyle süreli olarak banlanmıştır.

Süreç içerisinde davranışlarını gözden geçirmesi ve FRP oynamamasını tavsiye ediyoruz.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 13 Kasım 2010, 20:31:31 »
simkalaba forumda yasak olması rağmen dini içerikli konu açtığı için 7 günlüğüne banlanmıştır.

Cin nasıl çağırılır ayetleriyle epey bir anlatmış. İsteyen bu konuyu burada araştırmaz, forumumuzun amacı bu değildir.

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 09 Ocak 2011, 04:35:33 »
StephenKing adlı üye her mesajında reklam yaptığı ve reklam yaptığı bu mesajların yönetim tarafından silinmesinden sonra tekrar tekrar açması sebebiyle süresiz olarak uzaklaştırılmıştır.

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 14 Ocak 2011, 00:03:08 »
Arkadaşlar bizim sorunumuz ne biliyor musunuz? Hayır yani çünkü ben bilmiyorum. Bildiğimi zannediyorum fakat sonra yanılıyorum.

Sanıyorum bizim sorunumuz Türk olmamız.

Bazı şeyleri bünyemizde öyle bir tabu haline getirmişiz ki karşı taraf isterse Allah tarafından gönderilmiş bir meleği tanık olarak sunsun, isterse şeytan tarafından görevlendirilmiş bir iblisi yanına çağırsın yine de bu iki varlığın olmadığına dair açıklama yapmaya devam edebiliriz. Çünkü bünyemizde bulunan önyargı ve bazı durumları kesinkes konuşmamamız gerektiği güdüsü içimize virüs gibi yayılmış.

Tartışmaları aşırıya kaçırmak da üstümüze yok cidden. Bu konuda elimizden geldiğince ılıman yaklaşmaya, sadece uyarılarla yetinmeye çalıştık. Fakat belli ki etki etmiyor. O zaman kalıcı bir etki bırakma vaktidir.

Muhteşem Yüzyıl adlı dizi, saray haremini gösterdi ve gerçekleri çarpıttı diye çıkan tartışma alevlenmiş ve bazı üyeler artık gerekli seviyeyi büyük bir şekilde aşmışladır. Bu üyeler süreli olarak banlanmıştır.

Bahsi geçen üyeler:

Vega: 4 günlük süreli uzaklaştırma

kusad: 7 günlük süreli uzaklaştırma

aNTiSePTiK: 7 günlük süreli uzaklaştırma

wale: 7 günlük süreli uzaklaştırma

Baal Adramelech: 15 günlük süreli uzaklaştırma. Ayrıca FRP bölüm modluğu elinden alınmıştır.

Umuyorum bu karar ile herkes kendine gerekli dersi çıkarır. Forumun hangi amaca hizmet ettiğini bir kez daha hatırlayalım ve derin bir nefes alarak kendimizi Lothlórien ormanında hayal edelim.

Son olarak Muhteşem Yüzyıl dizisi için açılan konudaki kilit kaldırılmıştır. Sevenlerine haksızlık olmasın.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 18 Ocak 2011, 18:47:50 »
emmi adlı üye daha önce kusad olarak boy gösterdiği için ve yukarıdaki yazıda hali hazırda kendisinin yasaklılık süresi bitmediğinden ötürü banlanmıştır.

Kanıt isteyenler için, kendisi şuradaki mesajında şöyle yazmıştı "Güzel bir ban yedim. :D Onurumla ban bu olsa gerek." Neden orada öyle yazmıyor peki? Kendisi sanırım bizi uyutmak için mesajını bugün değiştirmiş! Mesajın altındaki düzenlemeye bakıyoruz: « Son Düzenleme: Bugün 05:41:15 ÖS Gönderen: emmi »

Peki silinen mesajın gerçek haline nereden ulaşabiliriz diyenler buraya tıklasın. Buradaki mesajımda hiçbir düzenlenme tarihi olmadığına dikkatinizi çekerim. Vakti zamanında cevap vermek için alıntıladığım mesajı değiştiremedi tabii.

Bize hoş vakit geçirtti, teşekkür ediyoruz kendisine.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 25 Ocak 2011, 20:15:39 »
hipogrif adlı kullanıcı foruma her gelişinde spam mesaj atmakta ısrarlı olduğu için ve yapılan sayısız (gerçekten unuttum sayısını) uyarılara rağmen hiçbir uyarıya kulak asmayıp bildiğini okumasından ötürü 3 gün süreyle uzaklaştırılmıştır.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 02 Şubat 2011, 19:36:34 »
ikizler adlı kullanıcı önceden 5 kez attığı mesajda sitemizden gittiğini ve sizleri sitesinde beklediğini söylemiştir. Sonra bu mesajlar sitemizde böyle anlamsız reklamlar yasak olduğu için silinmiştir. Ancak kendisi nasıl oluyorsa, artık sitemize giremeyeceği halde aynı akşam gelip mesajalrı kontrol etmiş ve tekrardan her bulduğu konuya aynı mesajı atmaya devam etmiştir.

Kendisine yayın hayatında başarılar diliyor, önüne gelen konuya "bana da beklerim" mesajları atmamasını umuyoruz.

Kısaca, kendisi yasaklanmıştır.

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 03 Şubat 2011, 02:05:40 »
silademircan adlı kullanıcı uyarılmasına rağmen aynı boş içerik ve mesajları sebebiyle süresiz yasaklanmıştır.

Spoiler: Göster
try again fail again fail better

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 06 Mayıs 2011, 17:54:05 »
wale adlı üyemiz (!) siteye verdiği ciddi kirlilikten ötürü ve magicalbronze ile benim dünkü benzer hareketine karşılık yaptığımız uyarıları hiçe saymasından dolayı engellenmiştir.

Dünkü uyarılarımızı ciddiye almalıydın wale. Çocuk parkı değil burası.

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 07 Mayıs 2011, 00:59:24 »
Bir insana bir kural kaç kez anlatılır? "Mesajlar silinmez, siteden gitmek istiyorsan gidersin." cümlesinde anlaşılmayacak ne yan var?

Her şey bittikten sonra utanmadan yaptığı yanlışa ve kural ihlaline devam eden ergenlerin sitede bulunması gerçekten üzücü bir durum. Kendisine ait bir iki mesaj kalmıştı, onları da kaldırdık. Hatta bu işlemi direk olarak database üzerinden yaptım ki, mesajların silindikten sonra gittiği -ne olur ne olmaz diye kullandığımız- geri dönüşüm kutusunda bile kirlilik yaratmasını istemedim.

Burasının çocukça hareketlere yönelik bir platfom olmadığını söylemiştik. Fakat belli ki bunu söylerken çocukça hareket yapanlara hakaret etmişiz.

wale'e ait tüm mesajlar silinmiştir, verdiği oylar da kısa sürede kaldırılacaktır.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 08 Mayıs 2011, 18:04:19 »
manyaq.qıss adlı üye engellenmiştir.

Ben de sadece denemeye çalıştım. Bakayım seni banlayabiliyor muyum diye.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 21 Haziran 2011, 13:49:09 »
vayameke adlı eski Baal kullanıcımız engellenmiştir.

Admini sinirlendiren ilk kişi olarak tarihe geçti.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 28 Haziran 2011, 11:46:14 »
Cellox adlı kullanıcı, uymadığı spoiler kutusu uyarıları ve forum içinde takındığı uygunsuz üslup ile 3 günlüğüne engellenmiştir.

Kahvehane değil burası.