Kayıt Ol

İtiraflar

Çevrimdışı RedElf

• **
  • 116
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: İtiraflar
« Yanıtla #105 : 17 Eylül 2016, 23:13:59 »
Az önce Türkiye'nin geleceği hakkında gerçekten inanılmaz inandırıcı bir yazı okudum ve bahsettiği şey 2-3 gün içerisinde gerçekleşirse gerçekten çok çok korkacağımı itiraf ediyorum.

Çevrimdışı maviadige

• **
  • 161
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #106 : 27 Eylül 2016, 21:45:29 »
Değerli birisi sayesinde son zamanlarda gerçekten mutlu hissediyorum. :)
Yakından bakarsan güzelleşecek.
Uzun süre bakarsan sevimli olacak.
Sen de aynısın...

-School 2013-

Çevrimdışı Quid Rides

• **
  • 399
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #107 : 28 Eylül 2016, 09:26:57 »
Millet izansızca geziyor ve ben evde kös kös oturuyorum. :(
http://turanmemre.wordpress.com/
Bana dönek demiş itin birisi
Açığım ne imiş sor hele hele

Çevrimdışı Ozymandias

• **
  • 200
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #108 : 28 Eylül 2016, 10:36:45 »

Millet izansızca gezmiyor gezse zaten fotoğraf yükleyecek vakit bulamaz. Gezdiği heryerde selfie çekiyor mutlu&mutsuz gülümseyerek fotolarını koyuyor ve biz onu çok mutlu sanıyoruz bunu yapan kişi çoğalınca bu duygulara kapılıyoruz. Haddime olmayabilir faceebook'u kapatmanı tavsiye ederim.

Çevrimdışı Quid Rides

• **
  • 399
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #109 : 28 Eylül 2016, 11:15:07 »

Millet izansızca gezmiyor gezse zaten fotoğraf yükleyecek vakit bulamaz. Gezdiği heryerde selfie çekiyor mutlu&mutsuz gülümseyerek fotolarını koyuyor ve biz onu çok mutlu sanıyoruz bunu yapan kişi çoğalınca bu duygulara kapılıyoruz. Haddime olmayabilir faceebook'u kapatmanı tavsiye ederim.

Facebook problem değilde instagram asıl beni bitiren. Birde geziyor dediğim adamlar zaten yıl boyunca yanımda olan adamlar. Hayvan gibi eğlendiklerini biliyorum. :) Tanımadığım adam gezmiş çok da tın zaten. :)
http://turanmemre.wordpress.com/
Bana dönek demiş itin birisi
Açığım ne imiş sor hele hele

Çevrimdışı Ozymandias

• **
  • 200
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #110 : 28 Eylül 2016, 19:26:52 »

Facebook problem değilde instagram asıl beni bitiren. Birde geziyor dediğim adamlar zaten yıl boyunca yanımda olan adamlar. Hayvan gibi eğlendiklerini biliyorum. :) Tanımadığım adam gezmiş çok da tın zaten. :)

Instagramdan kurtulmak daha iyi olacaktır o zaman. Tanıdıkların geziyor eğleniyorsa neden onlarla takılmadığını anlayamadım ?

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #111 : 29 Eylül 2016, 20:59:50 »
Beni heyecanlandıran iki büyük çeviri projesi almıştım, biri suya düştü. Üzüntü ve muz kabuğu  :-\
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Ozymandias

• **
  • 200
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #112 : 29 Eylül 2016, 21:34:10 »
İtiraflar bölümünü 75 posta ulaşmak için post kasmaya kullandım

Çevrimdışı JCDenton

• **
  • 133
  • Gökyüzüne bakıp o ışığı görememek de var.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #113 : 29 Eylül 2016, 22:57:49 »
İtiraf ediyorum, mesajımı değiştirdim.

Çevrimdışı Ugur

• 459
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #114 : 30 Eylül 2016, 02:17:35 »
Beni heyecanlandıran iki büyük çeviri projesi almıştım, biri suya düştü. Üzüntü ve muz kabuğu  :-\

mit'i heyecanlandıran projeleri merak ediyorum . Acaba daha önce forumda söylediklerinizden mi ?

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #115 : 30 Eylül 2016, 07:25:44 »

mit'i heyecanlandıran projeleri merak ediyorum . Acaba daha önce forumda söylediklerinizden mi ?

Hayır, ikisi de yeni ve daha önce kimseye bahsetmedim. Gizlilik şartı var ikisinde de. İptal olanın ülkemizde de oldukça, çok çok çok popüler olan fantastik bir kitabın oyununun çevirisi olduğunu söyleyebilirim sadece. Böhü  :'(
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Ozymandias

• **
  • 200
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #116 : 30 Eylül 2016, 09:56:31 »
Bende ugur'a rom ısmarlamak istiyorum

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #117 : 30 Eylül 2016, 10:23:45 »
İtiraf etmiyorum, var olanı söylüyorum :)

Eğlence&Mizah kategorimiz mesaj kasmanıza yardımcı olmaz. Çünkü biz bu çakallıkları çok gördük. O nedenle forumun kimi yerlerine attığınız mesajlar mesaj sayınızı artırmaz. Bu gibi kısımlara gerçekten de sadece eğlenmek için mesaj atmış olursunuz.

İtiraf ediyorum: Ne güzel düşünmüşüz zamanında :)

Çevrimdışı Ozymandias

• **
  • 200
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #118 : 30 Eylül 2016, 10:55:42 »
İtiraf etmiyorum, var olanı söylüyorum :)

Eğlence&Mizah kategorimiz mesaj kasmanıza yardımcı olmaz. Çünkü biz bu çakallıkları çok gördük. O nedenle forumun kimi yerlerine attığınız mesajlar mesaj sayınızı artırmaz. Bu gibi kısımlara gerçekten de sadece eğlenmek için mesaj atmış olursunuz.

İtiraf ediyorum: Ne güzel düşünmüşüz zamanında :)

Fırtınakıran kızmana gerek yok arkadaşım :hug amacım ugur kardeşime ince düşüncesi için 1 rom ısmarlamak yoksa kendimi paralamam bu kadar mesaj sayısı artacaksa artar artmayacaksa o foruma girmiyorum demektir :)  çakal tabiride  :hmm olmadı ama senin niyetin kötü değildir  :)

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #119 : 30 Eylül 2016, 11:18:28 »
Kızmak :)? Yok öyle bir şey :) Ama güldüm, o var.

Çakallık: vakti zamanında Eğlence & Mizah az mı mesaj kasmak için kullanıldı :D. Bunu yapan arkadaşlar kendileriyle sonraki yıllarda dalga geçti. Hala akıllara gelince güleriz. Dahası, bir tanesi foruma damgasını vurmuş ama şu sıralar aramızda olmayan bir eski yöneticiydi. Sitemizde Genel Editör olmadan önce üstün girişimiyle tarihimize geçmişti :D O nedenle eskiler bilir, bu Kayıp Rıhtım'ın ta 2009'dan beri var olan bir geyiğidir. Ben şimdi onu hatırlayıp üstteki mesajı yazdım. Buraların mesaj sayılarınıza katkı sağlamadığını yenilere duyurmak istedim :D

Diyorum ya, ne güzel düşünmüşüz alfkjasdf. Bir bu, bir yazar puanı uygulamasında "-" oyunu kaldırmamız. İyi oldu, iyi. İtiraf ediyorum :P

Ek: Muhtemelen bir üstteki mesajı iş yerinde hızlıca yazınca öyle bir izlenim çıktı.