Kayıt Ol

İtiraflar

Çevrimdışı Bay_Karamsar

• 865
  • Rom: 12
    • Profili Görüntüle
Ynt: İtiraflar
« Yanıtla #165 : 15 Şubat 2017, 22:42:27 »
@maviadige: Siz yine de arada bir uğrayın. :) Ummadık anda, içinizden bir şeyler paylaşma isteği doğabilir.

Çevrimdışı maviadige

• **
  • 161
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #166 : 15 Şubat 2017, 22:48:43 »
@maviadige: Siz yine de arada bir uğrayın. :) Ummadık anda, içinizden bir şeyler paylaşma isteği doğabilir.

Teşekkürler Bay_Karamsar. Kafama eserse gelebilirim arada sırada. :)
Yakından bakarsan güzelleşecek.
Uzun süre bakarsan sevimli olacak.
Sen de aynısın...

-School 2013-

Çevrimdışı Bay_Karamsar

• 865
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #167 : 15 Şubat 2017, 22:55:11 »
Teşekkürler Bay_Karamsar. Kafama eserse gelebilirim arada sırada. :)
Muhakkak olacak :) İçime doğdu :) İlham perisi bu. Muhakkak kulağa birşeyler fısıldayacak. Siz de onu bizlerle paylaşacaksınız :).

Çevrimdışı SrNimble

• *
  • 47
  • Rom: 0
  • Ore wa shinanaize... aibou!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #168 : 15 Şubat 2017, 23:36:05 »
Bu forumda güzel vakit geçirdim. Güzel insanlar tanıdım, güzel paylaşımlar gördüm. Herkese teşekkür ederim. Eğer devam edebiliyorsanız edebiyatla ilgili çalışmalarınıza devam edin. Edebiyat, hayal gücü insanı her yere götürür çünkü. Ben artık yazacak gücü ve isteği kendimde bulamıyorum, zaten bir süredir burada vakit geçirmez oldum. Bir şey demeden gitmek istemediğim için bunları yazdım, hoşçakalın dostlar. :)

Vay be, sizi hiç tanımadığım halde vedanızdan çok etkilendim. Herhangi birinin edebiyata ve hayallerine olan ilgisinin bitebileceğini düşünmezdim. Tabii haklı sebepleriniz olabilir ama nedense içimde bir burukluk oluştu  :(
One good thing about music, when it hits you feel no pain.

Çevrimdışı Ozymandias

• **
  • 200
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #169 : 15 Şubat 2017, 23:38:58 »
İstanbul'u sevmiyorum. Bundan ve başka nedenlerden dolayı okuluma devam etmeyeceğim.  Büyük ihtimal hayatım önemli ölçüde yön değiştirecek.

İstanbul'u sevmiyorum. Sevenin de sorunları olduğunu düşünüyorum. Araştırmalar devasa şehirlerde yaşayanlar mutsuz oluyor diyor. İnsan ne için yaşıyor ? Mutluluk. Durma kardeşim İstanbul da başka şehir yok mu ? Korkma bu kadar. Lütfen !

Bu düşüncemin altında da insan sevgisi yattığını görüp gurur duyuyorum.

Çevrimdışı Rosemary

• **
  • 282
  • With tired eyes, tired minds, tired souls we slept
    • Profili Görüntüle
    • last.fm
« Yanıtla #170 : 16 Şubat 2017, 01:26:12 »
Seviliyorsun maviadige ve değerinin farkına varıldığını bilesin.

Çevrimdışı Ozymandias

• **
  • 200
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #171 : 16 Şubat 2017, 02:25:27 »
Seviliyorsun maviadige ve değerinin farkına varıldığını bilesin.

Değer gördüğümüz kişilerin & yerlerin değerini bilmekte eksiklik ciddi bir üzüntü kaynağıdır. Geç öğrendim ama yinede öğrendim.

Çevrimdışı maviadige

• **
  • 161
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #172 : 17 Şubat 2017, 11:24:36 »
Teşekkürler arkadaşlar. SrNimble bazen her şeyden uzaklaşmak ve yeni bir sayfa açmak gerekebiliyor. :)
Rosemary ilgin için sağol, demek boşuna yer kaplamamışım burada, sevindim. :)
İyi forumlar dilerim.

Yakından bakarsan güzelleşecek.
Uzun süre bakarsan sevimli olacak.
Sen de aynısın...

-School 2013-

Çevrimdışı Evis

• **
  • 307
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #173 : 17 Şubat 2017, 14:39:37 »
İstanbul'u sevmiyorum. Bundan ve başka nedenlerden dolayı okuluma devam etmeyeceğim.  Büyük ihtimal hayatım önemli ölçüde yön değiştirecek.

İstanbul'u sevmiyorum. Sevenin de sorunları olduğunu düşünüyorum. Araştırmalar devasa şehirlerde yaşayanlar mutsuz oluyor diyor. İnsan ne için yaşıyor ? Mutluluk. Durma kardeşim İstanbul da başka şehir yok mu ? Korkma bu kadar. Lütfen !

Bu düşüncemin altında da insan sevgisi yattığını görüp gurur duyuyorum.

Okulu, İstanbul'u bırakalı epey oldu. Gitmiyorum daha doğrusu. Ama iki nedenden biri İstanbul, biri bölümümün umduğum hayatı veremeyecek olması. Güzel küçük bir şehirde yaşıyorum. 1 saat uzaklıkta İstanbul'da olmak üzere üç büyükşehire gidip gelebiliyorum. Ama İstanbul'un kaos'undan eser yok burada. Memnunum şimdilik. :)

Çevrimdışı Bay_Karamsar

• 865
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #174 : 19 Şubat 2017, 15:06:13 »
Scarlett Johansson ismiyle ne zaman karşılaşsam, Ghost World'daki Scarlett Johansson aklıma geliyor. Benim için hep yeşil bluzlu Rebecca olarak kalacak.

Çevrimdışı Cellophane

• **
  • 144
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #175 : 02 Mart 2017, 14:31:29 »
Arrival'ı 2016 Yılın EN’leri Oylamasında, en iyi film olarak seçtiğim için pişmanım efendim. Tekrar izlediğimde bu kararı vermiştim ama iş işten geçmişti.
I tumbled down on my knees
Fill the mouth with snow

The way it melts
I wish to melt into you

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #176 : 06 Mart 2017, 15:12:12 »
New York Times Bestseller listesine giren, dünyaca övülen "yetişkin" bir serinin yazarının 14-15 yaşındaki bir çocuk gibi yazmasından nefret ediyorum :(
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Ozymandias

• **
  • 200
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #177 : 08 Mart 2017, 11:53:40 »
New York Times Bestseller listesine giren, dünyaca övülen "yetişkin" bir serinin yazarının 14-15 yaşındaki bir çocuk gibi yazmasından nefret ediyorum :(

Açık yazsan daha iyi olur hocam senin kadar iyi takip edemiyoruz anlamıyoruz. Merak ettim kim o ?

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #178 : 28 Mart 2017, 17:20:29 »
İtiraf ediyorum: İhsan Tatari alter egom değildir.

Bazen arka arkaya öyle şeyler yazıyoruz ki sanki aynı kişiymişiz de farklı hesaplarla bu foruma üyeymişiz gibi oluyor. Az önce yine oldu :D

Yoo, suç tamamen kendisinin. Çeviri arasında hızlıca buralara bir şeyler yazarken demek içinden bir Hazal çıkıyor ;D

Yaaa <3 Tüm cevaplarla içim rahatladı, tarihlerle mutlu oldum. Ayrıca Ysabel en çok merak ettiklerimden biriydi. Ona feci sevindim.

Ve Sword of Destiny, of of of. Witcher serisindeki favori kitabım. İkinci okuyuşum Türkçede olsun, mis gibi.

Teşekkürler bu güzel cevaplar için :)

Ysabel'e ÇOK sevindim! Ne zamandır merak ediyordum. Hatta Guy Gavriel Kay için hazırlamayı düşündüğümüz Biz Bunu İstiyoruz dosyasında da vardı.

Yeni Nöbet'i de öyle bir söylemişsiniz ki tam üzüleceğim gülesim geliyor :D

Ve tabii ki Witcher <3 Serinin en sevdiğim kitabı geliyor! Lele-ley-leley!

Teşekkürler tüm cevaplar için!

Şurası benim için ayrıca önemli:

Alıntı
İlk kitaptaki bazı hataları tekrar yapmamak adına biraz da biz yavaşlattık bunu.

Bir okur olan beni en çok burası ilgilendiriyor. Temiz olsun, bizim olsun. Az daha bekleyelim, ama yeter ki temiz olsun.

Biraz daha beklemeye razıyım ben, yeter ki temiz iş çıksın :) Çok kitap basmak değil, kaliteli kitap basmak önemli. Hepimiz hemfikirizdir bu konuda :)

Of, ne güldüm :D

Çevrimdışı Elendil_XX

• 504
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #179 : 28 Mart 2017, 18:08:23 »
asfzdkjxfghaljsdh akşam akşam güldürdün Hazal   :D

Biraz önce mesajlarınızı görünce bende aynı şeyi düşündüm.  ;D ;D ;D