Kayıt Ol

Ejderha Mızrağı Güz Alacakaranlığın Ejderhaları Çizgi Film

Çevrimdışı Thomasward

• **
  • 352
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar! Çok önceden youtube 'da Ejderha Mızrağı serisinin ilk kitabı olan Güz Alacakaranlığın Ejderhaları kitabının çizgi filmini buldum. Şansa bakın ki sadece türkçe dublajı var hatta bazı yabancılar (yurt dışından) yorumlarda ''neden Tek film ve türkçe dublaj neden İngilizce değil ?'' dediler , beni de şaşırttı.Araştırınca İspanyolca'da buldum ama sadece Türkçe ve İspanyolcası var.

Kitaptaki bazı kısımlar atlanmış , olmayan bazı kısımlar koyulmuş ama gerçekten kaliteli ve güzel tekrar tekrar seyrettim. Kitabı okuduktan sonra seyrediniz.
Linkten devam ediniz. İyi seyirler.
https://www.youtube.com/watch?v=9K-QJ-B6agA

Çevrimdışı yafeshan

• **
  • 310
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Bir yerlerde orjinal ingilizcesi de var. Yillar once seyretmistim, pek tutmadigi icin devami yapilmadi.

Çevrimdışı BerkeB

• 494
  • Rom: 7
  • Onu bulan herşey'i bulur
    • Profili Görüntüle
Telefondan açtım izledim kulaklıkları takıp. Kendime geldiğimde ayakta elimde hayali bir kılıçla orc öldürüyordum sanırım. Ardından baba! baba! Ejderhalar geliyor diye bağırmamak için bir sebep göremiyordum. :)

Film tadında kaliteli bir çizgifilm olmuş. Biz küçükken bu çizgifilmleri yayınlamayan kanalları kınıyorum.

Ejderha Mızrağını okumaya birtürlü cesaret edememiyordum ama bu çizgifilmden sonra okumaya karar verdim. Yazarın anlatımı güzelse benim için ikinci bir Kralkatili Güncesi veya Zamanın Bekçileri Serisi olabilir. Bu seriler hariç okuduğum hiçbir kitap bende iz bırakamamıştı ama Ejderha Mızrağında o ışık var.

Paylaşım için kocaman, içten bir teşekkürü hakediyorsun :') +ROM
Bakmayın şiir yazdığıma romantik değilim :).

Çevrimdışı Thomasward

• **
  • 352
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Çok sağolasın.  Bende bulduğumda bu çizgi filmi çok duygulanmıştım , ilk defa okuduğum bir kitabın çizgi filmini seyretmek hoştu. Bu çizgi film en azından her ilk kitabı okuyanın izlemesi gerekn bir çizgi film. Beğenmene sevindim. İlk romumu da içtim.