Kayıt Ol

Lisef Zuprak

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
Lisef Zuprak
« : 24 Aralık 2010, 18:24:10 »
Solamnia'da Palanthas'ın yakınında yolculuk ediyorsun. Geniş bir vadinin içerisindesin. Çok olmasa da işlek bir yol üzerindesin. Kervanlar ve küçük tüccarlar mallarını Palanthas'a götürmek için acele ediyorlar. Tam üç gündür bu yol üzerindesin. Hayra alamet olmayan bir şekilde keselerinin içerisine düşmüş leziz elmalarla besleniyorsun. Yola çıkmadan önce batıda Withel köyündeydin. Pek iyi bir anı olmadı senin için çünkü adamın biri seni terbiyesizce hırsızlıkla suçladı. Bir kaç gün hapishanede kaldıktan sonra orada sıkıldın ve rahatça dışarı çıktın. O günden beri yoldasın.

Yürüyüşüne devam ederken tam önünde ki arabanın tekeri bir taşa çarpıyor ve tekerini kırıyor. Yamulan araba az daha üzerine devriliyordu.

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
Ynt: Lisef Zuprak
« Yanıtla #1 : 24 Aralık 2010, 19:39:25 »
Kırılan tekerin kıymık parçacıklarından alıyorum. Nasıl olsa sahibi tekrar kullanmayacak değil mi? Hem, sivri uçları çok tatlı görünüyor.

Arabacının yanına gidip selam veriyorum. 'Selam dost' deyip hoopak olmayan elimi kafa hizasında kaldırıp selam çakıyorum.
May the force, be with you.

Çevrimdışı Canina

• 1460
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #2 : 24 Aralık 2010, 19:46:15 »
Adam seni görürmez elini kesesinin üzerine koyuyor. "Defol git buradan. Son ihtiyacımız olan lanet olasıca bir hırsız daha." diyor ve yere tükürüyor.

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 24 Aralık 2010, 20:21:23 »
Adamın neden hemen kesesini yokladığını merak ediyorum .Her halde korumaya ihtiyacı olmalı, bir an için kesesini onun adına korumak istesem de yaptığı bu 'kaba' davranış canımı hayli sıktığından vazgeçiyorum ve daha ilginç bir şeyler bulmayı umarak yanından uzaklaşıyorum.

Çevrimdışı Canina

• 1460
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #4 : 24 Aralık 2010, 20:44:04 »
Biraz ileride bir arabacı ve korumalarının biri ile tartıştığını duyuyorsun. Parmaklarının ucuna kalkıp baktığında karşı tarafın bir kender olduğunu görüyorsun. Bıçağını çekmiş kendini adamlara karşı savunmaya hazırlanıyor.

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 24 Aralık 2010, 20:48:02 »
Hemen hoopak asamı kapıp kender dostuma yardıma gidiyorum. Kenderlara özgü bir sessizlikle yaklaşıyorum ve içimdeki muhteşem heyecan ile birlikte en yakındaki adamlardan birine doğru asamı savuruyorum.

Çevrimdışı Canina

• 1460
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #6 : 24 Aralık 2010, 20:53:19 »
4 kişiler. Adam yaklaştığını fark ediyor ve elini savurarak seni uzaklaştırıyor. Üç metre kadar arkaya savruluyorsun ve sırtüstü düşüyorsun.

O sırada diğer adamlardan biri baltasını kenderin kafasına indiriveriyor. Küçük kenderin kafası muz kabuğu gibi ayrılıyor.

Adamlar üstlerini başlarını temizledikten sonra cesedi oracıkta bırakıp yollarına devam ediyorlar.

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 24 Aralık 2010, 21:24:36 »
Aman tanrım! Büyük bir dehşete kapılıyorum ve adamların arkalarından bağırıyorum.

'Heey! Sizi piç kuruları! Kendi boyunuzda biriyle savaşmayı denesenize ha?' Kendi boyumun da çok kısa olduğunu o an fark ediyorum ama ok yaydan çıkıyor bir kere...

Çevrimdışı Canina

• 1460
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #8 : 24 Aralık 2010, 21:26:51 »
Adamlar arkalarını dönüp sana bakıyorlar ve sırıtıp yollarına devam ediyorlar.

Arkandan bir cıklama duyuyorsun. "Cık  cık cık. Yazık oldu doğrusu. Şimdi başkasını bulmamız gerek. Yoksa bu iş yatar."

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 24 Aralık 2010, 21:28:10 »
Dönüp kim olduğuna bakıyorum.

Çevrimdışı Canina

• 1460
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #10 : 24 Aralık 2010, 21:32:29 »
Bir kadın ve iki erkekten oluşan tepeden tırnağa silahlanmış küçük bir grup görüyorsun arkanda. Konuşan kadındı.

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 24 Aralık 2010, 21:38:43 »
"Kadına dönüyorum ve soruyorum, 'Ba..Başkası mı? Başka bir kender gibi mi mesela? Biliyor muydunuz? Ben bir kenderım." diyorum.

Çevrimdışı Canina

• 1460
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #12 : 25 Aralık 2010, 17:08:02 »
Kadın dudak bukerek "Evet bunu görebiliyorum ufaklik. Belki de haklısındir. Nede olsa bütün kenderler birbirine benzer değil mi? Evet sanırım seni bu iste kullanabiliriz." diyor

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 25 Aralık 2010, 17:13:58 »
Ellerimle ne olduğunu bilmediğim garip hareketler yapıyorum. Meraklanınca hep böyle saçma sapan ellerimi büküyrum sanırım kadın susar susmaz ellerimdek saçma hareketi de sürdürerek sruyorum. 'Nasıl bir iş?"

Çevrimdışı Canina

• 1460
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #14 : 25 Aralık 2010, 18:27:39 »
"Senin gibi bir kendere göre oldukça basit bir iş aslında. Zengin ama kötü bir adamın evine girip ona bir ders vereceğiz. Oldukça basit değil mi tatlım?" diyor göz kırparak.