Kayıt Ol

Yıkım

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rom: 59
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
Yıkım - Bölüm I: Yol Üzeri
« Yanıtla #15 : 28 Şubat 2011, 00:41:34 »

Birinci bölümü oynadık ve oldukça zevkli oldu benim açımdan, umuyorum ki oyuncular için de böyle olmuştur. Loglar düzenlenmiş haliyle aşağıdadır.

Spoiler: Göster

Trè = Dùrgonath

Dimitri = Baal Sarrus

Nikolai = Laughing Madcap

Yuriy = Marius

Oyuncular bir kamyonetin arkasında Moskova'ya doğru yolculuk etmektedirler. Yol üzerinde bir adam görürler, kamyonet yavaşlar ve hepsinin tanıdığı tek kişi olan şöför kamyonetten inerek adamla kısa bir süre konuşur.

KoyuBeyaz: Adam gevrekçe gülüyor ve ''Atla öyleyse! Bu günlerde böyle tek başına yolculuk etmek güvenli değil bilirsin.'' diyerek şöför koltuğuna geri biniyor.

(21:29:02) (Tré): Tré, çevik bir hareketle ince uzun vücudunu kamyonun kasasına fırlatıp çantasının
üzerine oturuyor ve kasadaki tipleri incelemeye başlıyor.

(21:29:54) (Tré): (birinci ağız kullanamıyoruz sanırım?)

(21:30:02) KoyuBeyaz: (and say welcome to lag)

(21:30:07) KoyuBeyaz: (oynama sırasında güncelleme: Madcap - Baal - Marius - Dùrgonath) (Sıra
tekrar madcapte, bu turda oynamak tamamen isteğe bağlı)

(21:30:25) KoyuBeyaz: (kafanıza göre durgo)

(21:30:30) (Nikolai): (ya aslında öyle rahat olacaksa birinci ağız da kullanabiliriz)

(21:30:35) (Nikolai): (ben öyle başladım diye gitti de, siz bilirsiniz)

(21:30:54) KoyuBeyaz: (evet, sorun değil, sonradan düzenlerim ben zaten)

(21:31:14) (Tré): (birinci ağızı tercih ederim de seni yormak da istemiyorum açıkçası)

(21:31:25) KoyuBeyaz: (yok ya, nasıl rahat edecekseniz)

(21:31:39) (Tré): (peki, tekrar günah gitti o zaman. go.)

(21:32:55) KoyuBeyaz: Şehre varmadan önce bir tur isteğe bağlı oynama hakkınız var, konuşmak
tanışmak açısından. Madcapten başlayarak.

(21:33:32) KoyuBeyaz: (pas diyebilirsiniz yani, ayrıca Dùrgonath seni de bilgilendireyim, oyun Survival
modunda, yani oldukça zor olacak)

(21:33:41) (Nikolai): Nikolai yeni gelene başıyla selam verdi. Bozuk da olsa Rusça konuştuğunu duyduğu
için, Rusça konuşmakta bir mahzur görmedi Adam dilinden çok tipi itibariyle yabancı olduğunu
gösteriyordu. "Hoşgeldin yabancı. Ben Nikolai. Buralardan değilsin sanırım?"

(21:35:34) (Tré): (yüzümü görünüz maksadıyla.) Oturduğum yerde hafifçe dikleşerek cevaplıyorum: "Da.
İzlanda denilen bir adadan geliyorum. Adım Tré, Tré Laufsson."

(21:35:59) KoyuBeyaz: (bilgi; İzlanda nükleer felaketle 2 yıl öcne yerle bir oldu.)

(21:36:14) KoyuBeyaz: (oyuncuların hikayeleri tamamen kendi isteklerine göre şekillenir)

(21:36:24) (Tré): (kaçmışım meğersem. anlatmaya devam edeyim mi?)

(21:36:40) KoyuBeyaz: (sen bilirsin)

(21:38:47) (Dimitri): (Ben köye gelene kadar hareket etmeyeceğim ya, agir abiyim biliyorsun suskunum
böyle)

(21:38:48) (Tré): "Aslında, bombardımandan önce adadan ayrılmıştım. Novgorod'a kaçmaya karar
vermiştim. O zamandır bir sokak köpeği gibi etrafta dolaniyorum. Buraya kadar geldim."

(21:38:51) (Dimitri): (hatta dur)

(21:39:22) (Dimitri): "Başka sigaran var mı genç?" diyorum daha demin ağzına sigara almış olan adama
bakarak.

(21:39:34) KoyuBeyaz: Kamyonet sonunda ıssız yolları bitirip eski ve yıkık binaların arasına giriyor siz
konuşurken. Etraf terk edilmiş gibi şu an, binalaırn camları kırık, çöpler devrik, arabalar tozlu. Yola devam
ediyorsunuz.

(21:40:40) (Tré): (ağzında sigara olan ben miyim somrası ayıp?)

(21:40:56) (Dimitri): (madcap di sanırım?)

(21:41:02) KoyuBeyaz: (yok, madcap)

(21:41:18) (Tré): (Heh tamam. Oyunun başını okudum ama bir an bağlayamadım.)

(21:41:34) KoyuBeyaz: (az sonra şey yapacağım zaten)

(21:41:39) KoyuBeyaz: (rahat olun :P)

(21:41:46) (Nikolai): "Stanislav sağ olsun, hepsi düştü." Derince bir nefes aldıktan sonra, sigaranın
kalanını yaşlı adama uzattı ve tekrar yeni gelene döndü. "O zaman aramıza hoş geldin Tré." Kafasını
çevirip geçtikleri binalara baktı ve kafasını salladı.

(21:43:44) (Tré): "Memnun oldum. Sanırım." Ben de çürümeye devam eden şehir siluetini gözlüyorum
uzaklarda.

(21:43:56) (Dimitri): "Yok hiç zahmet etme, sarmaya üşeniyordum sadece." dedi ve elini havaya kaldırdı.
Cebinden eski bir fasülye konservesi çıkardı, dikdörtgen şeklinde koparmış olduğu gazete kağıtlarına sardı
ve diğer adamlara da birer tane uzattı. "Sibiryadayken otu kumaşa sarmak zorunda kalıyorduk, gazeteyi
tercih ederim."

(21:44:29) ChatBot: (Yuriy) sohbetten çıkarıldı (Geçersiz IP adresi).

(21:44:34) ChatBot: Marius sohbet odasına girdi.

(21:44:36) (Dimitri): (oha adam hekır)

(21:44:43) (Nikolai): (Yuriy kamyondan düştü)

(21:44:45) ChatBot: Marius rumuzunu (Yuriy) yaptı.

(21:44:46) (Tré): (lanoliy?)

(21:44:49) (Tré): (hahaha)

(21:44:52) (Dimitri): (dfkasdha)

(21:44:56) (Yuriy): (wait what?)

(21:45:01) KoyuBeyaz: Kamyonet yavaşlıyor ve genişçe bir meydana giriyor. Binalar nispeten daha
yüksek ve etrafta tek tük insanlar var. Kış olduğu için hava soğuk elbette, herkes üzerine ne bulduysa
geçirmiş durumda sokaktaki. Battaniye, yırtık paltolar vesaire. Camları koli bandı ile bantlanmış genişçe
bir 'bar'ın önünde kamyonet gelişi güzel duruyor ve Stanislav aşağıya inerek size doğru bağırıyor; ''Geldik
dostlarım, sıcak yemek ve dinlenecek bir yer!'' Ardından bara doğru ilerliyor ve kapıdan dalıyor sizi
beklemeden.

(21:45:27) (Dimitri): (silahlarımız var mı?)

(21:45:42) (Tré): (en azından bir çakım vardır diye düşünüyorum ben)

(21:46:05) KoyuBeyaz: (silahınız yok. üzerlerinizde kalın giysiler ve her birinizin birer çantası var.
çantanın içinde kesici delici alet ve bir öğünden fazla yemek yok, gerisini size bırakıyorum)

(21:46:17) (Tré): (hah, tam olmuş.)

(21:46:26) KoyuBeyaz: (madcapten itibaren devam)

(21:46:42) (Nikolai): "Sonunda." Oturduğu yerden kalkıp, kamyonetten aşağı atlayan Nikolai sigarasından
son kez nefes çekip bitmek izmariti yere fırlattı ve Stanislav'ın girdiği hana doğru ilerledi.

(21:48:23) (Dimitri): Diğerleri inene kadar bekliyor ve etrafı iyice inceledikten sonra kamyondan aşağıya
atlıyor Dimitri. Sardığı sigara ağzında, bara doğru ilerliyor.

(21:49:12) (Tré): (herkes üçüncü ağız madem, ben de üçe döneyim.)

(21:49:29) (Dimitri): (ben karışık gidiyorum ya, o an ne uygun gözüküyorsa :d )

(21:50:03) (Yuriy): "Sıcak yemek? Burada mı?" diye söylenerek üzüntüyle söylenerek Dimitri'nin ardından
iniyor Yuriy. "Umarım içerde dolma yapıyorlardır"

(21:51:15) (Dimitri): Yurinin söylediklerini duyduğu zaman arkasına dönüp hafifçe kahkaha atıyor Dimitri.
"Lapaları birşeylere sardıklarına eminim, ama biber veya patlıcan kullandıklarını sanmıyorum."

(21:51:31) (Tré): Tré kamyondan dikkatlice indikten sonra bara girmek yerine yolun ortasına doğru
ilerleyip etrafta dolaşan insanlara bakıyor ve ne olup ne olmadıklarını anlamaya çalışıyor.

(21:51:35) (Tré): (hadi bakalım.)

(21:51:46) KoyuBeyaz: Barın içi oldukça kalabalık ve nispeten sıcak. Tezgah kırık dökük fakat üzeri
dolu, kimse bardak kullanmıyor içmek için, herkes şişeyle içiyor gibi. Ayrıca burada yemek yiyenlerin de
olduğunu görüyorsnuz. Ne var ki bir bar havası yok, daha çok sığınak gibi görünüyor size. Stanislav iki iri
adamla konuşuyor gördüğünüz kadarıyla, barın diğer köşesinde. İçerde kızlar falan da var bu arada, ama
hepsi birilerinin etrafında konuşlanmış, aklınıza hoş olmayan şeyler geliyor.

(21:52:07) KoyuBeyaz: @Trè etraftaki insanlar çoğunlukla perişan. Yaşlılar, güçsüzler ya da sakatlar,
görünüşe göre savaşa gidemeyenlerin kaldığı bir kasaba.

(21:52:26) (Dimitri): Boş masa var mı boş masa?

(21:52:32) KoyuBeyaz: Var elbet.

(21:52:55) (Dimitri): En karanlığına doğru ilerleyip oturuyorum ben, yeni olunan ortamlarda pek kimseye
bulaşmamak en iyisi.

(21:53:21) (Tré): Kendi dilinde lanet okuyor Tré. "Ríða! Buradan yolumu bulamayacağım gibi." Ve
topuklarının üzerinde dönüp bara giriyor.

(21:53:46) (Yuriy): Yalnız kalmamanın en iyisi olduğunu düşünerek Dmitri'nin peşine takılıyor Yuriy

(21:53:47) KoyuBeyaz: (Para durumu hakkında bilgi; hepinizin üzerinde yaklaşık olarak 50 dolar veya bu
miktara denk gelen herhangi bir para birimi bulunuyor)

(21:54:09) (Tré): Dimitri'nin yanına oturmaya karar veriyor, içeridekilerin görünüşü oldukça tehditkar
çünkü.

(21:54:17) (Yuriy): (hepimize daha önceden vahiy gelmiş gibi. "50 dolaraka denk gelen para al düş
yollara" felan)

(21:54:34) (Dimitri): Oturduktan sonra Yuriy'e dönüyorum. "Ne kadar paran var yanında?"

(21:54:47) KoyuBeyaz: (Sinir bozucu hatırlatma: Survival mode on.)

(21:55:06) (Tré): (F3 New Vegas. Breeh.)

(21:55:24) (Yuriy): "5 kuruşum yok. Yemek mi ısmarlayacaksın?" diye soruyor Yuriy

(21:55:29) (Dimitri): (bekleyin, size ruble karşılığını vericem)

(21:55:30) (Nikolai): Stanislav ve konuştuğu adamların yakınından geçen Nikolai, yakınlarında bir yerde
botunu bağlama bahanesiyle eğilip bağcıklarını düzeltti. Stanislav'ı tanıyor ve güveniyordu ama diğer
ikisini tanımıyordu, bu yüzden neler konuşulduğunu merak ediyordu. Botuyla ilgilenmeyi bitirdikten sonra
"yol arkadaşları"nın oturduğu masaya geçti. "Herkes kendisi mi alıyor yemeğini yoksa birileri bizimle
ilgilenecek mi?"

(21:56:21) (Dimitri): (1.500 ruble ediyor 50 dolar)

(21:56:39) (Tré): Tré temkinli davranarak elini cebine atıyor ve parasını sıkı sıkı kavrıyor. "Umarım
şöförümüzün arkadaşları bize bir kıyak geçer."

(21:57:20) KoyuBeyaz: @Nikolai; adamlarla hararetli bir anlaşma yapmaya çalıştığını duyuyorsun. ''Hadi
ama, bu kadar da olmaz ki!'' tarzı şeyler geliyor kulağına Stanislav'ın ağzından. Sen masaya vardığında o
da yanınıza geliyor zaten arkandan. Hiç bir şey olmamış gibi rahat görünüyor. ''Ee, nasılsınız beyler?
Yolculuk rahat geçti mi? Hahah!''

(21:57:45) (Dimitri): "Bana pek dürüst davrandığını sanmıyorum. Bendeki parayı da sana vermeyi
planlıyorum, paraları sen taşı ancak ne yapacağımıza karar verelim." Elimi omzuna atıyorum ve gözlerimi
gözlerine dikiyorum Yuri'nin

(21:58:21) (Dimitri): ne yapacağımıza beraber karar vereblim" *

(21:58:52) (Nikolai): "Onlar kimdi Stanislav?" dedi bir taraftan da masalar arasında dolaşıp sipariş alan
birileri var mı diye hanı tarıyordu.

(21:59:17) KoyuBeyaz: @Nikolai; kimse yoki herkes kendi alıyor gibi.

(22:00:43) (Yuriy): Yuriy bir yandan Nikolai ile Stanislav'ı dinlerken Dimitri'ye kısaca "1.500 rublem var.
Pekala beraber karar verelim buna" diyor.

(22:01:19) (Yuriy): (beni 2-3 dk pas geçseniz. kapatıp açmam lazım bi' bilgisayarı)

(22:01:29) KoyuBeyaz: Stansilav yanınızdaki boş bir sandalyenin tepesine ellerini dayıyor ve hala
ayakta durarak size dönüyor; Moskovaya vardığımızda daha rahat olacaksınız beyler emin olun! Ama
önce...'' Kafasını eğiyor ve size yaklaşarak sesini alçaltıyor ''Biraz para lazım.  Benzin bitti, Moskovaya
kadar gitmek için bizim düldüle biraz takviye lazım, anlarsınız ya. Paranız var mı?''

(22:01:30) (Dimitri): "Al benden de ona yakın bir şeyler." diyorum ve parayı masanın altından yuriy'e
uzatıyorum.

(22:01:33) KoyuBeyaz: (Uç Marius.)

(22:02:31) (Nikolai): "Ne kadar lazım?" Nikolai'ın kaşı havaya kalktı.

(22:03:20) (Tré): Tré Nikolai'i çaktırmadan dürtüyor ve ağzının kenarıyla fısıldıyor: "Bu ikisi ne
kıpırdanıyorlar öyle?" (Dimitri ve Yuriy'i kastederek)

(22:03:27) KoyuBeyaz: ''Aşağı yukarı 4000 ruble. Bu lanet karaborsacılar BP den bile beter!'' diyor
sıkıntılı bir şekilde.

(22:04:38) (Tré): Stanislav'a "Bir beş yüzlük çıkabilirim. Ama ne bir kapik eksik, ne bir kapik fazla.''

(22:04:49) KoyuBeyaz: (İkinci sinir bozucu hatırlatma: Herşeyin inanılmaz pahalı olduğu bir
dönemdesiniz, 1500 ruble günlük yemek parası civarı bir şey.)

(22:05:08) ChatBot: (Yuriy) sohbetten çıkarıldı (Bağlantı Gecikmesi).

(22:05:13) (Tré): (sağlık olsun diyicem ama survival da açık.)

(22:05:18) (Nikolai): "Sen bize yemek ve içecek ısmarla, benzini bize bırak." Yoldaşlara dönen Nikolai elini
masanın üstüne koydu ve her birine teker teker baktı. "Şoförümüzü duydunuz."

(22:05:46) (Nikolai): (bkz: çakal. yemek neredeyse benzin kadar, yaptığım ali cengiz oyunlarına bak.)

(22:06:19) (Tré): (beheyt be)

(22:07:02) KoyuBeyaz: Stansilav 28 dişini göstererek sırıtıyor, -diğerleri yerinde siyah dolgular var ve
bir altın diş- ''Adalı aradaşın da bizimle geleceğine sevindim! Yemekler benden o halde, yalnız biraz acele
ederseniz iyi olur, adamları kızdırmak istemeyiz'' diyor ve elini Nikolai'nin omzuna vurarak tezgaha doğru
gidiyor.

(22:07:20) (Tré): Tré, Nikolai'ye Stanislav'a söylediğini tekrarlıyor. "Sadece bir beş yüzlük. Dediğim gibi.
Ya al ya bırak." Ve cebinden parayı dikkatlice sıyırıp eline alıyor."

(22:07:28) ChatBot: Marius sohbet odasına girdi.

(22:08:46) (Dimitri): (şarkı tam yerine oturdu)

(22:08:55) (Nikolai): "Kuzeyli kardeşimizden 500 ruble. Sizde durumlar ne?" Masanın altından bir şeyler
karıştıran ikiliye döndü.

(22:08:57) KoyuBeyaz: (toparlamak adına, sıra Baaldan itibaren devam ediyor.)

(22:09:10) KoyuBeyaz: (hah tam denk geldi)

(22:09:14) (Tré): (aha bombardıman var beyler)

(22:09:18) (Yuriy): (pehey tamam)

(22:09:48) (Dimitri): "Bendeki para beşyüz rubleydi, onu da yemeğe harcayacağım." diyorum sigaramı
masaya söndürerek.

(22:10:10) (Dimitri): "Yanımdaki benim için de bir beşyüz verirmiş." diyorum yuri'yi göstererk.

(22:11:06) (Yuriy): "bir bakmam lazim, galiba sadece 500'üm var" diyor Yuriy pis pis sırıtarak. Daha
sonra masaya 1000 ruble koyuyor.

(22:11:51) (Tré): "Toplam ne oldu şimdi?" diye soruyor Tré, gözünde garip bir ışıltıya.

(22:12:48) (Nikolai): Nikolai kafasını salladı. "Cimriliğin iyi bir sıfat olduğu zamanlardayız..." diye fısıldadı
kendi kendine ve cebinden 500 Ruble çıkartıp, paraları topladı. "2000 ruble. Yarım depo bizi nereye
götürür acaba."

(22:13:10) KoyuBeyaz: Yanınızdaki masadan kısa sarı saçlı, üzerinde mevsimle tezat oluşturacak
dereceden açık kıyafetler bulunan biçimli vücutlu bir kadın yanınıza geliyor bu arada. ''Selam beyler.''
diyor masaya yaslanıp vücudunu 90 derecelik açı ile tutarak.

(22:14:04) (Dimitri): Yuriy'nin kulağına yaklaşıyorum. "2000 rublemiz var, birer silah ve birer şarjör
almadan şurdan şuraya gitmem. Yemek adamdan nasıl olsa, bir günlük yemeğimiz de ayrıca var. Silah
almaya git. Ben gidersem fazla dikkat çekecektir." diye fısıldıyorum.

(22:14:11) (Tré): (Tam olarak kimin yanında? Benim yanımda ise riskli bir hamle deneyeceğim de. Hayır,
o şekilde değil.)

(22:14:23) (Nikolai): (ahaha)

(22:14:27) (Dimitri): (ohaahahaha)

(22:14:49) KoyuBeyaz: ''Yol yorgunu iseniz sizi dinlendirmek için bir şeyler ayarlayabilirim.'' diyor ve
Tré'nin yanına doğru sokuluyor. Bilgilendirme; içinizde en yakışıklı kişi o.

(22:15:05) KoyuBeyaz: (bkz: işbirlikçi dm)

(22:15:06) (Tré): (zar atacaksın birazdan)

(22:15:09) (Dimitri): (kadına 10 üzerinden puan vermen lazım. 10 en iyisi)

(22:15:21) KoyuBeyaz: (8,3)

(22:15:43) (Dimitri): (bkz: vigrüllü sayılar verince inandırıcı olduğunu sanmak)

(22:16:01) (Yuriy): "Sen masadaki paralardan gözünü ayırma, kadın pek tekin durmuyor." diyor Yuriy,
Dmitir'nin kulağına. Daha sonra masadan kalkıp bara doğru gidiyor. Barmen nereden silah alabileceğimizi
biliyor olmalı.

(22:16:11) (Nikolai): (dikkat: Yıkım zamanlarındayız. O zamanların 8'i nasıldır, düşünün. )

(22:17:05) (Dimitri): (olum siz çok gençsiniz lan. savaş öncesi zamanı bilmiyorsunuz. pehey)

(22:17:13) (Tré): Tré, arkasına yaslanarak "Selam güzelim. İki yıldır yoldayım. Sence ne kadar yorulmuş
olabilirim? 10 üzerinden puan ver, aklımdaki sayıyı tutturursan bir şeyler düşünürüz." derken kadının
beline hafifçe dolayıp çaktırmadan üzerindeki giysinin bir cebi olup olmadığını kontrol ediyor.

(22:17:26) (Tré): (trink!)

(22:17:37) KoyuBeyaz: (2d10 alayım)

(22:17:47) (Nikolai): (temiz yüzlü dedik arabaya aldık, adam hırsız çıktı.)

(22:17:55) (Nikolai): (paralara sıkıca sarılıyorum ben.)

(22:17:55) KoyuBeyaz: (ahgsdfsa)

(22:18:08) (Yuriy): (leş gibi karı lan)

(22:18:22) (Dimitri): (bundan sonraki şarkı sana gelsin madcap, neşeni yerine getirecek bir şeyler
koydum.)

(22:18:37) KoyuBeyaz: Stanislav tezgahın yanından sesleniyor bu arada size doğru ''Nikolai! Bir yardım
et genç dostum!'' Yanına çağırıyor el hareketi ile.

(22:18:39) (Nikolai): (gecemi bitirmeye kararlısın, hadi bakalım)

(22:19:00) KoyuBeyaz: (Trè 2d10 atar mısın)

(22:19:14) ChatBot: (Tré) sallar 2d10 ve alır 9,10.

(22:19:19) KoyuBeyaz: (oha)

(22:19:20) (Nikolai): (ohaha)

(22:19:25) (Tré): (hehey!)

(22:19:32) (Tré): (paron, ne oldu .w)

(22:19:39) (Tré): (şans sanırım)

(22:19:49) (Tré): (zarları bilmiyorum aslında, tamamen acemi şansı)

(22:19:49) (Dimitri): (sanırım kadının parasıyla beraber giysilerini de aldın, farkında değil)

(22:20:03) (Nikolai): 2000 rubleyi cebine koyup, elini cebinden çıkartmadan ayağa kalkan Nikolai gruba
döndü. "Dikkat edin." Yavaşça bara doğru ilerledi.

(22:20:12) (Tré): (ohaa! miktar için kullanabilir miyim o halde bu roll'u?)

(22:20:21) (Nikolai): (kadını bile almış olabilir)

(22:20:40) (Dimitri): (kadının saçı peruksa onu falan bile almışsındır ghdfas bur bakalım koyu ne yazacak)

(22:20:53) KoyuBeyaz: Kadının üzerindeki yarım kürkün içlerine doğru gizli bir bölme olduğunu
hissediyorsun ve içinde eline gelen birkaç kağıt destesi var. Ayrıca içindekileri aldıktan sonra elini
çekerken kadının kalçalarına da dokunuyorsun yanlışlıkla ve kadın bunu önemsemiyor bile. Hatta gülüyor
ve sana daha da yaklaşıyor.

(22:21:34) (Dimitri): (zengin olduk lan oyunu bırakıyorum ben)

(22:21:42) KoyuBeyaz: (bu arada Marius ne yapıyorsun sen en son? barmene mi gelmiştin?)

(22:21:52) (Nikolai): (ben Tre'nin peşinden ayrılmam. Bu zarlarla, maşallah.)

(22:21:57) (Yuriy): (evet siklah ariyorum ben. siz orda yiyişin tabi)

(22:21:59) (Tré): Gülümsemesi kulaklarına biraz daha yayılan Tré, "Evet güzel bayan, aklınızdaki sayı
nedir?'' diyor.

(22:22:09) (Yuriy): (siah* hheh)

(22:22:20) (Yuriy): (silah lan)

(22:22:27) (Tré): (fail .d)

(22:22:49) KoyuBeyaz: Stanislav iki metal tabak ve içinde normal şartlarda bir kişilik diyeceğiniz
miktarda lapa olmuş yemeği Nikolai'ye uzatıyor ve ''Eee, ne çıktı?'' diyor kulağına parayı kast ederek.

(22:23:10) KoyuBeyaz: Barmen seni gördüğünde dönüyor ve ''evet, ne istiyorsun?'' diye soruyor kabaca
Yuriy.

(22:23:41) (Nikolai): Kaşları çatılan Nikolai yemeğe baktı. "Bunun hiç birimizi doyurmayacağını biliyorsun
değil mi?"

(22:24:23) (Yuriy): "Vakit kötü biliyorsun. Kendimi koruyabileceğim bir şeyler arıyorum. Anlarsın ya."
diyor Yuriy

(22:24:30) (Dimitri): (adam tam dayaklık)

(22:24:43) KoyuBeyaz: Kadın ''6'' diyor gülerek. Dişleri falan bembeyaz ki bu dönemde müthiş bir özellik
bu, kadının puanına kafadan +2 eklersiniz psikolojik olarak.

(22:24:43) (Tré): "Yemek yemeden iki hafta dayanabilirsin. Tabii yaklaşık 9 gün sonunda
etrafındakilerden birkaç ısırık koparmaya çalışmamışsan." Diyorum Nikolai'ye

(22:24:49) (Nikolai): (hancı atkı vericek, al soğuktan korursun kendini)

(22:24:50) (Dimitri): (adam sana gelip de vakit kötü kolla... diye espri yparsa bana ağlama yuri)

(22:25:09) (Dimitri): (oha kadın 10 üzerinden 10,3 oldu )

(22:25:15) (Tré): (hahaha)

(22:25:46) (Yuriy): (lan almıyorum silah felan. dolma alıp geleceğim)

(22:25:52) (Tré): (bakın şimdi, iyice.)

(22:26:05) KoyuBeyaz: ''Eh.'' diyor Stanislav omuz silkerek. ''Elimdeki para ancak buna yetti. 4 kişilik
yemek alabilecek olsam sizden para istemezdim değil mi?'' diyerek gülüyor.

(22:26:32) KoyuBeyaz: Barmen ''O tarz şeyleri Frank halleder.'' diyerek sana barın öteki köşesindeki
zenci bir adamı gösteriyor Yuriy.

(22:26:58) KoyuBeyaz: (sıraya dönüş. Madcap, go.)

(22:27:00) (Nikolai): "Eh." dedi Nikolai, Stanislavı taklit ederek omuz silkti. "Bizden de 2000 ruble çıktı.
Yemek alabilecek paramız olsa, senden yemek istemezdik değil mi?" dedi ve güldü.

(22:27:03) (Dimitri): "Doğru dedin." diyorum Tré'ye bakarak. "İki sene önce günlük 5 rubleye
çalışıyordum. Günlük yemek 20 rübleydi." Hafifçe gülümsüyor. "Adın ne genç adam?"

(22:27:06) (Yuriy): (zenci? Gitmiyorum ben yaa)

(22:27:24) (Tré): Kadına ufak bir kahkahayla karşılık veriyorum, ve yanağından öperken kulağına
fısıldıyorum: "Yakınından bile geçemedin. Hem zaten, bilirsin ya, seninle ilgilenen bir tip değilim ben.
Tercih meselesi."

(22:27:56) (Nikolai): (adam barney stinson.)

(22:28:02) (Tré): Dimitri'ye dönüyor ve "Tré Laufsson. Gerçi, artık o kadar da önemli değil." Diyorum.

(22:28:07) (Dimitri): (oha manyak)

(22:28:26) (Tré): (hem soydum hem kovdum, size havale ediyorum.)

(22:28:34) KoyuBeyaz: Kadın kucağında şu an onu belirteyim. Kulağına eğilerek ''Fikrini değiştirebilirim.''
diye fısıldıyor.

(22:28:52) (Dimitri): "Ad önemlidir. Orduda bana Stalin ismini takmışlardı mesela. İki subay öldürmüştüm."

(22:29:48) (Yuriy): Yuriy istemeyerek de olsa zencinin yanına geldikten sonra "Silah ve doğal olarak
mermi lazım bana" diyor lafı uzatmadan

(22:30:08) KoyuBeyaz: @Nikolai, Stanislav gülüyor ve elindeik parayı alıyor. ''Birazdan geri gelirim. Bu
arada karnınızı doyurun, burada oyalanmayalım.'' diyor ve omzuna vurup barın arka kapısına doğru gidiyor.

(22:30:40) (Tré): Kadının belini okşamaya devam ederken "Ben hiç orduya girmedim. Ateşli silahlarla
aram çok iyi değil anlayacağın." diyorum kısaca. Sonra da kadının kulağına uzanıp "Bundan gerçekten
emin misin?" diye fısıldıyorum.

(22:31:22) (Dimitri): "Gençlik." diye kafasını sallıyor Dimitri. Bir sigara daha yakıyor.

(22:31:31) KoyuBeyaz: Kadın göğüsleri suratına değecek kadar yaklaşıyor ve eli pantolonunun civarında
dolaşırken ''Kesinlikle'' diye cevap veriyor.

(22:31:52) (Nikolai): (herkes aynı şekilde yazıyor, ben de o tarz yazayım madem)

(22:32:48) (Nikolai): Yemekleri alan Nikolai masaya dönüyor ve tabakları masaya bırakıyor. "Biliyorum,
yeterli değil. İdare edecekmişiz." Yerine oturduktan sonra yaşlı adama dönüyor. "Yuriy nereye kayboldu?"

(22:32:50) KoyuBeyaz: @Yuriy, Adam yanındaki kadına başıyla bir işaret yaparak uzaklaşmasını sağlıyor.
''Ne tarz bir silahtan bahsediyoruz?'' diyor kaba bir aksanla.

(22:33:39) (Tré): Nefes almak için gerilerken "Üzgünüm güzelim, fakat şu aralar tam bir umutsuz
vakayım. Aslında... Senin daha iyi bir şehirde olman gerekir. Bizimle gelmek ister misin? Yol masrafın
benden." diyorum.

(22:33:45) (Tré): (lan?)

(22:33:54) (Tré): (çok mu sarpa sardırıyorum ki?)

(22:34:15) (Nikolai): (rol yapıyorsun üstad. ötesi var mı?)

(22:34:47) KoyuBeyaz: ''Hmmmm'' diyor özellikle uzatarak, biraz da şey bir biçimde, anladınız siz onu.
''Nereye götürmek istiyorsun beni yabancı?'' diyor ve alt dudağını ısırarak gülümsüyor.

(22:35:03) KoyuBeyaz: (böyle devam edersen kadın evlilik falan teklif edecek)

(22:35:23) (Tré): (kadını pazarlamayı düşünüyordum aslında ben .d)

(22:35:24) (Nikolai): (buldu tabi fin adamı, oh.)

(22:35:29) (Nikolai): (ohahahaha)

(22:35:31) (Tré): (mano.)

(22:35:34) KoyuBeyaz: (agsdsachgda)

(22:35:36) (Yuriy): "Paranın satın alabileceği en iyi şeyi istiyorum bebeğim" diye düşündü bir an Yuriy.
Ancak cebine elini atınca sadece 2000 rublesi olduğunu hatırladı. "Ucuz ve kullanışlı bir şey istiyorum"
dedi daha sonra.

(22:35:43) (Dimitri): (oh shi-)

(22:35:51) (Nikolai): (be...bebeğim mi dedi?)

(22:35:59) (Tré): (maryus, ahahahah)

(22:36:02) KoyuBeyaz: (sdjsafdas)

(22:36:02) (Dimitri): (adam çıkarak zenci pipisini, görecek bebeği )

(22:36:08) KoyuBeyaz: (yok be düşündü onu :D)

(22:36:22) (Nikolai): (gerildik abi)

(22:36:36) (Yuriy): (herif zenciye yolladı beni. gerildim tabi biraz)

(22:36:41) (Dimitri): (Yuri 2 tane alacaksın allahsız, vururum kafama, elim kadar kafan var zaten. sıkma
canımı)

(22:36:54) (Tré): Nikolai'ye dönüyor ve "Sonraki durağımız neresiydi?" diye soruyor Tré.

(22:37:03) KoyuBeyaz: Zenci adam şöyle bir bakıyor sana. Elini cebine atarak devasa bir sustalı
çıkarıyor ve bir hamlede açıp masaya saplıyor. ''Kolay, kullanışlı. 500 Ruble.''

(22:37:22) (Yuriy): (lan anca yemek paramiz o bizim. bir taneyi zor alırız zaten. bir sen bir ben kullanırız
dert etme sen)

(22:37:38) KoyuBeyaz: (iyimser insanlar sizi :D)

(22:37:45) (Nikolai): "Moskov." diyor kısaca, diğerlerinin ilgilenmemesini fırsat bilerek yemekten bir kaşık
alıyor.

(22:37:54) (Nikolai): (Moskovaya gidiyorduk di mi?)

(22:37:56) (Yuriy): "Ateşli bir şeyin yok mu?" diyr soruyor Yuriy

(22:38:00) KoyuBeyaz: (yes.)

(22:39:11) (Tré): Tré "Duydun. Biraz düşün, ben bir tuvalete uğrayayım. Yemeği yiyebilirsin. Tabii, onun
yemek olduğuna kendini inandırabilirsen." diyor kadına, ve onu hafifçe iterek altından kalkıp tuvaleti
aramaya başlıyor.

(22:39:41) KoyuBeyaz: ''Paran yoksa ve beni uğraştırıyorsan, ateşli bir silahımın olmaması için
yalvarırsın, bunu bil.'' diyor zenci. Az önce kalkan kadının oturduğu yere elini atarak arkadan bir çanta
çıkarıyor ve senin göremeyeceğin şekilde açıyor. İçinden bir şey çıkarıp kapatıyor ve geri koyuyor
çantayı. Bir pistol. Masaya koyuyor pistolü, yanında bir de şarjör ile. ''İkisi birlikte 2500 ruble.''

(22:40:19) (Nikolai): "Üzgünüm tatlım. Yakışıklının dediğine bakma, yemeği yiyemezsin." Yemekten bir
kaşık daha alıyor Nikolai ve eliyle kışt kışt hareketi yapıyor kadına.

(22:40:37) (Tré): (göbek bağlamak derdindesin galiba .d)

(22:40:40) KoyuBeyaz: Kadın sen kalkarken dudağından bir öpücük alıyor. ''Düşüneceğimden emin
olabilirsin.'' diyor ve kalkıyor masadan seninle birlikte. Tuvalet barın arka kapısının yakınında.

(22:40:43) (Dimitri): (2000 bizde hmm )

(22:40:47) (Nikolai): (hatırlatma: survival mod on.)

(22:41:01) (Dimitri): Ben orada, Yuriyi görebiliyor muyum?

(22:41:06) (Tré): (lan bi' rahat ver, paramı sayıcam! .w)

(22:41:08) (Dimitri): (yuri iki dakka dur allasen, geliyorum)

(22:41:10) KoyuBeyaz: (Dikkalti bakarsen evet)

(22:41:21) (Yuriy): "Silahlardan anlarım, şarjörle birlikte etse etse 2000 ruble eder" diyor Yuriy.

(22:41:36) (Yuriy): (aha çabuk gel)

(22:41:39) (Dimitri): Yuriy'nin zenciyle konuştuğunu görebiliyorsam, "Yuriy!" diye bağırıyorum

(22:41:52) (Dimitri): Adam beceremedi galiba. asla genç birini gönderme pff. diye düşünüyorum.

(22:42:04) (Yuriy): "Abi bekle bir dk" diyip Dimitri'ye dönüyor Yuriy

(22:42:08) (Dimitri): bir yerde mermer bulursam kafasını vurmayı not alıyorum zihnimin köşesine

(22:42:10) (Tré): (kadın benimle geliyor mu şimdi?)

(22:42:12) (Nikolai): (aksjfaldjka)

(22:42:12) KoyuBeyaz: Adam ifadesini bozmadan '' Eğer Avrupadaysan belki.'' diyor. ''2500.''

(22:42:17) (Nikolai): (abi şjsfkjdak)

(22:42:21) KoyuBeyaz: (hayır Trè kadın yanında değil)

(22:42:26) (Tré): (avrupadaysan. heeheh)

(22:42:28) (Nikolai): (kantinci yaptı herifi)

(22:42:32) (Tré): (Tamam güzel.)

(22:42:56) (Dimitri): Kalkıyorum, üstümdeki kalın montu çıkarıyorum (kasları/yaraları göster mod: on)

(22:42:58) KoyuBeyaz: (yalnız marius :D öldürdün beni)

(22:43:15) (Dimitri): Yuriy'nin yanına gidiyorum. "Beceremedin mi?"

(22:43:35) (Nikolai): "Hey, yemek?" diyor Nikolai, masadan birer birer ayrılan yoldaşlarının peşinden.
Sonra omzunu silkiyor ve yemeye devam ediyor.

(22:43:38) (Tré): Tuvalete gidiyor, etrafı kolaçan ettikten sonra bir bölmeye sığınıp kirli kapıya sırtıyla
destek olarak sıkıca kapatıyor Tré, ve biraz önce kadından tırtıkladığı meblağı öğrenmek için elini cebine
atıyor. (Şimdi ne olacak?)

(22:43:54) (Dimitri): (bence kadın geri çaldı hepsini ahaha)

(22:43:59) (Yuriy): "Anlaşıyordum arkadaşla, 2000 rubleye verecek sanırım" diyor Yuriy zenciye yandan
bakarak

(22:44:06) (Tré): (her şey olur cevdet)

(22:44:25) (Yuriy): (koyu gözünü seveyim 2000 e versinde gidelim lan çok tırsıyorum ben zencilerden)

(22:44:36) KoyuBeyaz: Elini cebine attığın zaman fark ediyorsun ki fermuarın açık. Ayrıca cebin ters yüz
olmuş durumda. Kadının elini pantolonunda gezdirdiği an geliyor aklında. Dimitri ile sohbet ediyordun.

(22:44:40) (Dimitri): "Silaha bakabilir miyim?" diyorum zenciye gözlerimi dikerek. "Şarjörü al, sadece
silaha bakmak istiyorum." diyorum

(22:45:15) (Tré): (hay... tam çingene olduk zaten.)

(22:45:27) (Tré): (demek ki, haydan gelen huya gidiyormuş.)

(22:45:44) KoyuBeyaz: Adam sana sertçe bakıyor. Silahı kaldırıyor ve iki parmağıyla havada tutuyor.
''İstersen yaklaşabilirisn.'' diyor.

(22:46:06) (Dimitri): iki parmağıyla nasıl tutuyor lan?

(22:46:10) KoyuBeyaz: (kaderin cilvesi mode: on)

(22:46:11) (Dimitri): tasvir et allahsız anlamadım

(22:46:21) (Dimitri): artistik yapıyorsa yüzüne patlatacağım

(22:46:34) KoyuBeyaz: Baş parmağı ile işaret parmağı arasında silahın namlusuna yakın yerinden tutarak
sallandırıyor.

(22:46:37) (Yuriy): (tripod)

(22:47:00) (Dimitri): Silaha uzanıp elime alıyorum ve inceliyorum. Bir bozukluk yamukluk var mı?

(22:47:18) (Dimitri): (35 senelik askeri geçmişimi ve öldürdüğüm sayısız üstümü hesaba katarak cevap
ver allahsız)

(22:47:23) (Tré): "Tík!" diyor Tré. Öfkesine hakim olmaya çalışarak kararmış porselen rezervuara bir
yumruk sallıyor, fakat parmak boğumlarının sızladığıyla kalıyor. Tekrar bara dönüp kadını arıyor gözleriyle.
(Tüm param mı gitmiş? elimde olan 1000 de mi?)

(22:47:47) (Dimitri): (bu bar bu gece yıkılır, söyleyeyim)

(22:48:03) KoyuBeyaz: Elini uzattığnda adam silahı geri çekiyor ve eline almana izin vermiyor. ''Dostum
sanırım bazı şeyleri anlamadın. Silaha dokunamazsın, yalnızca satın alabilirsin. Ve beni boş yere
uğraştırıyorsan bunu eline değil başka bir yerine veririm.''

(22:48:15) (Tré): (adam zenci.)

(22:48:28) (Yuriy): (adam zenci)

(22:48:31) (Dimitri): "Amına kodumun-" yumruğu sallıyorum adamın suratına.

(22:48:38) (Tré): (aha başladı.)

(22:48:39) (Nikolai): (başlıyoruz.)

(22:48:43) KoyuBeyaz: Kadın görünürde yok. Ayrıca yemek bitti.

(22:48:56) (Yuriy): Yere düşen silahı kapıp Nikolai'nin yanına kaçmaya çalışıyorum

(22:49:07) (Dimitri): (oha göt)

(22:49:08) (Yuriy): (bir dakika yahu)

(22:49:16) (Yuriy): (atladım ama silah düştü mü felan )

(22:49:27) (Tré): Çıkan kargaşayı görünce, ve kadını göremeyince kendime hakim olamayıp en
yakınımdaki adama şaplağı sallıyorum ben de.

(22:49:29) (Yuriy): (çok hazırlıklıydım bu kavgaya ben)

(22:49:33) (Dimitri): (silahı unut, onu monde edicem ben)

(22:49:40) (Nikolai): (LAN NOLUYO)

(22:49:42) (Dimitri): (dsgfasdkhgfa)

(22:49:46) KoyuBeyaz: Adam yumruğunu havada tutuyor ve kendi yumruğunu suratına indiriyor bir
anda. Geriye iki adım atıyorsun, çok sert gelmedi yumruk. Adam ayağa fırlıyor ve masanın üzerindeki
şarjörü eline alıyor, silah hala elinde.

(22:49:48) (Dimitri): ÇILDIRINN!

(22:49:48) KoyuBeyaz: (sakin.)

(22:49:52) (Tré): (KB'yi kastırıcaz biraz.)

(22:50:08) (Dimitri): Silahı tutan eline sertçe, bilekten vuruyorum. Silah düşsün diye.

(22:50:29) (Tré): (sırayla oynuyoruz sanırım şimdi?)

(22:50:47) (Dimitri): (ölücem de kıvırıyorum)

(22:50:50) KoyuBeyaz: Silah elinden kayarak düşüyor, fakat arka sokaktan gelen iki el silah sesi
duyuyorsunuz bağımsız olarak. Zenci ile boğuşmaya girdin Dimitri. Elleriniz birbirinizin boynunu buldu bir
anda.

(22:50:55) KoyuBeyaz: (sıraya dönüş)

(22:51:14) (Yuriy): Düşen silah atılıyorum hemen. Alabilecek miyim

(22:51:19) KoyuBeyaz: (madcap go. ardından Yuriy, ardından Tré)

(22:51:36) (Nikolai): Yemeği afiyetle midesine indiren Nikolai, silah sesiyle irkilip kafasını kaldırıyor ve
gözleriyle yoldaşlarını arıyor.

(22:51:36) (Yuriy): (dmitri den sonraydım ben ama)

(22:51:45) (Tré): (benim tokatladığım adam ne yapçak onu merak ediyorum. Belki sarhoştur tınmaz
şansıma .d)

(22:51:58) (Nikolai): (sanıyorum stanislav öldü.)

(22:52:23) KoyuBeyaz: Yuriy go.

(22:53:00) (Yuriy): Silaha atlıyor Yuriy hemen.

(22:53:10) (Dimitri): HİMEN!

(22:53:22) (Yuriy): (gölgelerin gücü adına)

(22:53:33) KoyuBeyaz: Silahı eline aldın, şarjörü yok yalnız. Dimitri ile adam hala boğuşmakta.

(22:53:35) KoyuBeyaz: Trè go.

(22:53:37) (Nikolai): (call of duty sahnesi gibi ha, yere düşen silahı alıp zor durumdaki arkadaşı
kurtarma.)

(22:54:15) (Dimitri): (şarjörü de düşmüş olmalı lan)

(22:54:21) (Tré): Tokat attığım adamdan uzaklaşıp Nikolai'ye yanaşıyorum. "N'oluyo be?"

(22:54:23) KoyuBeyaz: Şarjör adamın elindeydi, boğuşurlarken yere düştü bu arada. Allah bilir nerelere
uçtu.

(22:54:39) (Dimitri): (koyu boynunu kırıcam sonraki buluşmada)

(22:54:48) KoyuBeyaz: Nikolai go.

(22:55:04) (Nikolai): "Hiç bir fikrim yok. Arkadan silah sesleri duydum. Diğerleri nerde?" Ayağa kalkıp
bakınıyor Nikolai.

(22:55:28) KoyuBeyaz: Dimitri adamın ellerinden kurtulup bir kafa sallıyor bu arada. Adam geriye doğru
sendeliyor. Avantaj Dimitrinin elinde şu an.

(22:55:30) KoyuBeyaz: Dimitri go.

(22:55:59) KoyuBeyaz: Dimitri ile adamın kavga edişini görüyorsunuz son hamleyle birlikte, Trè ve
Nikolai. Cevabınızı almış oldunuz.

(22:56:02) (Dimitri): Bir zencinin en değerli varlığına teke atıyorum.

(22:56:03) KoyuBeyaz: Bardan kaçıyor millet.

(22:56:09) (Dimitri): tekme*

(22:56:23) (Tré): (falcın punch eyleyeydin be yiğidim.)

(22:56:29) (Tré): (falcon*)

(22:56:46) (Dimitri): tekme de zor değil be. ıskalama ihtimali yok en azından)

(22:56:56) (Dimitri): (gerçi herhangi bir şeyin ıskalama ihtimali yok sanırım)

(22:57:05) KoyuBeyaz: Adam tekmenden arkasındaki sandalyeye doğru savrularak kaçıyor, eliyle
masaya saplamış olduğu sustalıyı alıyor. Barda yalnızca siz kaldınız bu arada.

(22:57:09) (Tré): (hedefin boyutları büyük olunca.

(22:57:15) (Tré): (obaa.)

(22:57:27) (Dimitri): (marius şarjörü bul lan)

(22:57:28) KoyuBeyaz: Yuriy en yakınlarında sen varsın. go.

(22:57:52) (Yuriy): Silahı kabzasından tutup zencinin kafasına doğru hamle ediyorum. Dimitri'ye
odaklandığından beni farketmeyebileceğini düşünüyorum.

(22:58:53) KoyuBeyaz: Kafasına sert bir darbe indiriyorsun, adam bir an şaşırıyor ve dengesini
kaybediyor. Fakat son anda duvara eliyle yaslanıp dengesini sağlıyor, yeterince hızlı vuramadığından
bayılmıyor fakat başı kanamakta. Elinde hala bıçak var ama saldıramıyor sersemledi biraz.

(22:59:02) KoyuBeyaz: Trè ve Nikolai, go.

(22:59:33) (Tré): En yakınımdaki sandalyeyi kapıp zenci adamın sırtıyla boynu arasına indiriyorum. (Roll?)

(22:59:46) (Dimitri): (tre aynısını ben yapacaktım)

(22:59:52) (Dimitri): (masayla)

(22:59:56) (Tré): (Geç kaldınız .d)

(23:00:05) KoyuBeyaz: Adamın önünde olduğun için işin biraz zor. 1d10 alayım.

(23:00:15) (Tré): (aboov.)

(23:00:18) ChatBot: (Tré) sallar 1d10 ve alır 9.

(23:00:22) (Tré): (hahahah)

(23:00:23) (Dimitri): (oha)

(23:00:30) KoyuBeyaz: (ama yani.)

(23:00:31) (Dimitri): (bok zor.)

(23:00:37) (Tré): (acemiyim.)

(23:00:39) (Nikolai): (tre is the man.)

(23:00:47) (Dimitri): (adam luck fullemiş)

(23:00:53) (Tré): (sonraki oyunlarda -tabi sağ kalırsam- bi bok yapamayacağım .d)

(23:00:55) KoyuBeyaz: Adam aldığı ikinci darbeyle kendinden geçerek duvarın köşesine yığılıyor.
Sustalısı düşüyor elinden.

(23:01:09) KoyuBeyaz: Bu aradaaaaaaaaaaaa

(23:01:10) (Dimitri): ÜSTÜNE ATLIYORUM RÖEARG

(23:01:30) (Nikolai): (sıra bende, sakin. de dur, koyu açıklama yapıyor.)

(23:01:35) (Tré): (bu arada?)

(23:01:49) (Dimitri): (adamın arkadaşları geliyor bara)

(23:01:50) KoyuBeyaz: Barın arka kapısı açılıyor ve Stansilav giriyor içeriye. Bir ilginçlik var yalnız,
oldukça yavaş hareket ediyor ve yüzünde her zamanki gülümsemesi yerine donuk bir ifade var.

(23:02:06) KoyuBeyaz: Tahmin edebileceğiniz gibi karnını tutuyor ve üzeri kıpkırmızı olmuş durumda.

(23:02:18) KoyuBeyaz: şimdi sıraya dönüş.

(23:02:21) (Dimitri): (He dışarıdan gelen sesler evek)

(23:02:23) KoyuBeyaz: Baal go.

(23:02:31) (Dimitri): ÜSTÜNE ATLIYORUM RÖEARG

(23:02:34) (Dimitri): SAĞLI SOLLU

(23:02:40) (Dimitri): RESİM ÇALIŞMASI

(23:02:42) (Nikolai): (adamın silah dolu çantası vardı!! unutmayın lan!)

(23:02:44) (Dimitri): MODERN SANAT

(23:03:02) (Nikolai): (para mara, soyun)

(23:03:05) (Tré): (lan sakin ol, ben bile milyonlarca rublemi kaptırdım duruyorum mal mal)

(23:03:13) (Nikolai): (tre soysun ya da)

(23:03:16) (Tré): (hakkaten, giysilere falan da bi bakın)

(23:03:22) KoyuBeyaz: Adamın burnu kırılıyor, çenesi yamuluyor, ağzı yüzü kan içinde kalıyor. Dişleri
dökülüyor 4. yumruktan sonra, etraf kan oluyor ve artık zar zor nefes alıyor.

(23:03:25) (Tré): (tamam sıra gelsin de)

(23:03:31) (Dimitri): (benim adamın sinir kontrolü konusunda sorunları var)

(23:03:34) KoyuBeyaz: madcap go.

(23:03:40) KoyuBeyaz: Stansilav yere yıkılıyor.

(23:03:43) (Dimitri): Dimitri pek durmuyor, sağlı sollu devam.

(23:03:59) (Dimitri): (the comedian oldu lan bu)

(23:04:01) (Nikolai): Yerden sustalıyı alan Nikolai, Stanislav'ın durumunu görünce hemen onun yanına
koşturuyor ve durumuna bakıyor. "Noldu!?"

(23:04:48) KoyuBeyaz: Adam kanlı dişlerini göstererek gülüyor. ''La-net ka -öhöhö- k-karaborsacılar.''
diyor ve gözleri açık ölüyor.

(23:05:09) KoyuBeyaz: Marius go.

(23:05:14) (Tré): (hah. kaldık mahallede.)

(23:05:50) (Yuriy): Zencinin silah çantasını omzuna alarak Stanislav'ın yanına gidiyor. Ölü görmeye
alışmış olsa da böylesine sevecen bir adamının ölüsünü görmek içini burkuyor.

(23:06:27) (Nikolai): (sırayı bozuyorum ama içimde kalmasın.)

(23:06:54) (Nikolai): Bir elini adamın göğsüne koyan Nikolai, diğer eliyle açık olan gözlerini kapatıyor. "İyi
bir adamdın Stanislav, üzgünüm."

(23:07:26) KoyuBeyaz: Trè go.

(23:08:23) (Tré): Stanislav ve başındakilere şöyle bir göz attıktan sonra Dimitri ve zenci posasinin
yanına gidiyor Tré. Dimitri'yi durdurmakla hiç bulaşmamak arasında tereddütte kaldıktan sonra adamın
sinirinin geçmesini beklemeye karar veriyor. (Ceset soyucam.)

(23:08:50) (Tré): Ha bi de,

(23:09:03) (Tré): "Aranızda ehliyeti olan var mı?" diye soruyor.

(23:09:08) (Dimitri): (Sen soy hacı benim işim adamın yüzüyle)

(23:09:10) KoyuBeyaz: Zenci çoktan ölmüş durumda, her yer kan. Vurmaya devam ederse adamın yüz
kasları falan soyulacak.

(23:09:17) KoyuBeyaz: Dimitri devam

(23:09:45) (Tré): (O zaman KB adamın üzerinde ne olduğunu söyleyiversin dönünce.)

(23:10:36) (Dimitri): "Oh be. Kaslarım açıldı." diyip kalkıyorum, elimi üstüme siliyorum. Sonra Yuriy'nin
yanına gidip (ensesine şaplak atıyorum?) "Çantayı alıp nereye gidiyorsun lan." Çantayı açıp içini
kurcalıyorum.

(23:11:46) KoyuBeyaz: Adamın üzerinde 4000 ruble para, elinden düşürdüğünün benzeri bir sustalı
daha, cüzdan -ki içi değersiz şeylerle dolu- ve parmağında bir yüzük var.

(23:12:15) (Nikolai): Stanislavın kafasını yavaşça yere bırakan Nikolai, adamın üstünü aramaya başlıyor.

(23:12:51) KoyuBeyaz: Üzerinde hiç bir şey yok Stansilavın. Soyulmuş. (sırayı bozabilirsiniz şimdi, az
sonra sıçacaksınız zaten.)

(23:12:51) (Dimitri): (çantada ne var lan?)

(23:13:06) (Dimitri): ÇANTADA NE VAR ALLAHSIZ

(23:13:18) (Yuriy): "Bir yere gittiğim yok. Adamın arkadaşları gelirse silahlardan uzak olmayayım diye
almıştım çantayı." diyor yuriy

(23:13:20) KoyuBeyaz: Çantada 3 adet pistol, 5 tane şarjör, 1 tane küçük uzi var.

(23:13:36) (Yuriy): (ohaa)

(23:13:40) (Dimitri): Bir uzi bir pistol alıyorum, 3 tane de şarjör. Sonra motumu giyiniyorum.

(23:13:42) (Dimitri): montumu*

(23:14:02) (Yuriy): (hayvan. 4ümüz bölüşecektik silahları)

(23:14:05) (Dimitri): "Çantada silah var, herkes bir tane alsın." diyorum

(23:14:17) KoyuBeyaz: Dışarıda bir hareketlilik olduğunu seziyorsun bu arada Trè. Koli bantalarının
arkasında binaya yaklaşan tipler görüyorsun.

(23:14:19) (Nikolai): "Lanet." Hemen ayağa kalkan nikolai çantanın etrafında toplanmış yoldaşlarının
yanına gidiyor. "Hepiniz silahlanın. Orospu çocukları Stanislav'ı öldürmekle kalmamış, soymuş da. Araçsız
kaldık."

(23:14:28) (Dimitri): (toplamda 6 tane pistol var. hala 5 tane pistol kalmış durumda, marius'un elindeki
dahil)

(23:14:31) (Tré): Tré zencinin yüzüğünü parmağına geçirip parayı ayakkabısının içine yerleştiriyor.
Sustalıyı da cebine atıp diğerlerine dönüyor ve "Bence burada mutfak gibi bir yer varsa orayı da
yağmalamak mantıklı olacaktır." diyor.

(23:14:39) (Tré): (o zaman)

(23:14:45) KoyuBeyaz: (hop, stop!)

(23:14:49) KoyuBeyaz: (6 pistol nereye var lan)

(23:14:51) (Nikolai): Bir adet pistol, bir adet şarjör alıyor.

(23:14:58) (Dimitri): (5 tane çantada, bir tane mariusda)

(23:15:14) KoyuBeyaz: (3 tane vardı çantada toplam)

(23:15:19) (Yuriy): (5 şarjör o)

(23:15:22) (Dimitri): (ha 3 pistol. dur o zaman)

(23:15:22) (Tré): "Ben şarjörlü bir şey kullanmayı bilmem, benimkini birine verin, hem konuklarımız var
gibi." diyor Tré.

(23:15:41) (Nikolai): *iki adet şarjör alıyor.

(23:15:43) (Dimitri): Ben iki tane pistol alıyorum, 2 tane de şarjör

(23:15:49) (Tré): "Bence yerlerinizi alın." dedikten sonra adamların geldiği taraftaki kapının yanına siniyor.

(23:15:57) (Dimitri): uziyi başkası alsın

(23:16:05) (Tré): Ve sustalıyı açıyor.

(23:16:07) KoyuBeyaz: (şimdi, herkes elinde ne olduğunu söylesin, envanter yazayım karışmasın.)

(23:16:13) (Yuriy): Uziyi kapıp bir de şarjör alıyor Yuriy

(23:16:14) (Tré): (hadi bakalım, yaradana emanet.)

(23:16:18) (Dimitri): 2 Pistol 2 şarjör

(23:16:20) (Nikolai): pistol + 2 şarjör

(23:16:28) (Tré): (ben hemen gelicem.)

(23:16:30) (Yuriy): uzi şarjör

(23:16:34) (Nikolai): geriye bir uzi bir şarjör kaldı zaten

(23:16:53) (Nikolai): ha bir de yerden aldığım sustalı var

(23:16:54) (Dimitri): Ben odayı dolaşıp yere düşen şarjörü arıyorum lan?

(23:17:14) KoyuBeyaz: geriye bir pistol ve 2 şarjör kaldı şu an. iki de sustalı. yerdeki pistolü ve şarjörü
de sayıyorum.

(23:17:24) (Tré): bende eski bıçağımla sustalı var

(23:17:32) (Nikolai): o zaman şöyle sanırım

(23:17:38) (Dimitri): 1 sustalı 1 şarjör daha ekliyorum benim listeye

(23:17:41) (Nikolai): ben: pistol + sustalı + 2 şarjör

(23:17:47) KoyuBeyaz: ortada 1 pistol 2 şarjör kaldı.

(23:17:50) KoyuBeyaz: onu da bölüşün

(23:17:55) (Nikolai): baal: 2 pistol + sustalı + 3 şarjör

(23:18:02) (Tré): ben kullanamam dedim, aa taşırımj

(23:18:05) (Nikolai): marius: Uzi + şarjör

(23:18:11) (Tré): tabii kullanmayı öğretirseniz süper olur.

(23:18:14) (Nikolai): Tuna: sustalı

(23:18:24) (Nikolai): bişey kaldı mı geriye şimdi?

(23:18:27) (Dimitri): sanırım tamam?

(23:18:37) KoyuBeyaz: tuna : sustalı 1 pistol 2 şarjör, taşımakla yükümlü aynı zamanda

(23:18:39) KoyuBeyaz: şimdi oldu.

(23:18:45) (Dimitri): o zaman

(23:18:54) (Tré): şans atışı falan yaparım belki .d

(23:18:59) (Dimitri): marius 1 şarjör daha alsın

(23:18:59) (Nikolai): o zaman 1 şarjörü marius alsın

(23:19:04) KoyuBeyaz: Gerek yok 10 gelecek zaten

(23:19:08) (Dimitri): combo.

(23:19:11) (Tré): bendekilerden birini alsın

(23:19:32) KoyuBeyaz: Yuriy iki şarjör oldu. Tuna bir şarjör bir pistol bir sustalı.

(23:19:33) (Yuriy): alırım

(23:19:37) (Yuriy): uzinin çabuk biter tabi

(23:19:40) (Nikolai): tamamdır

(23:19:40) (Tré): tamamız.

(23:19:47) KoyuBeyaz: Güzel.

(23:19:57) (Tré): "Beyler, birileri geliyor dedim. Lanet olsun!"

(23:19:58) (Nikolai): (bina havaya uçuyor.)

(23:20:01) (Tré): (girdim oyuna)

(23:20:14) KoyuBeyaz: Barın ön kapısı şiddetle kırılarak açılıyor ve içeriye elinde otomatik silah ile iki kişi
dalıyor. ''Freeze motherfucker!''

(23:20:17) KoyuBeyaz: Madcap go.

(23:20:40) (Nikolai): (sen yetkili birine benziyosun anlaşabiliriz diyeceğim de, yiğit durmaz saldırır)

(23:20:47) (Tré): (bakalım hangimiz ölecek.)

(23:20:57) (Dimitri): (sustalıyı kafasına atarken sustalıyı pistolle ateş ettiğin mermiyle vur, sustalı bir
adama mermi diğer adama seksin)

(23:21:19) (Tré): (yiğit, afedersin ama hassikti yani .d)

(23:22:40) (Nikolai): Askeri eğitimin faydalarından yararlanan Nikolai hiç duraksamadan adamlardan
birisine ateş ediyor ve barın arkasına atlıyor.

(23:23:51) KoyuBeyaz: Nikolai, attığın mermi hiç birşeye isabet etmiyor, adamlar da birer masanın
arkasına geçip siper alıyorlar.

(23:23:58) KoyuBeyaz: Dimitri go.

(23:24:30) (Yuriy): (her turda benim sıra değişiyor lan)

(23:24:44) (Dimitri): İki pistolle, seçtiğim bir masaya doğru bir şarjör boşaltıyorum.

(23:24:48) KoyuBeyaz: (:D)

(23:25:05) (Dimitri): kaldı 2 şarjör

(23:25:30) (Dimitri): sonra kendimi en yakın masanın falan arkasına atıyorum tabi

(23:25:33) KoyuBeyaz: Masa delik deşik oluyor ama arkasına pek mermi geçtiği söylenemez. Silahlar çok
kaliteli değil, mermiler ise hiç değil. Adamlar görmeden atış yapıyor, şişeler falan parçalanıyor barda.

(23:25:35) KoyuBeyaz: Yuriy go.

(23:25:41) (Dimitri): yuh lan

(23:25:45) (Dimitri): masalar demir mi?

(23:25:48) (Dimitri): kurşun mu lan

(23:25:49) (Dimitri): yuh

(23:26:14) (Dimitri): isyanım var ulan

(23:26:19) KoyuBeyaz: Tetiği çektiğinde mermi sıktığına dua et. Survival mode.

(23:26:21) (Nikolai): (masa bile ölmüyor, düşün.)

(23:26:35) (Dimitri): Silahları adamın kafasına atıyorum

(23:26:38) (Yuriy): Bir şarjörü fütursuzca adamların saklandıkları masalara boşaltıyorum. "Uzi de
delemezse atlarım üstlerine heralde" diye düşünüyorum bu arada

(23:26:40) (Dimitri): üstlerine koşuyorum

(23:26:41) KoyuBeyaz: (Bedava silaha kon sonra vay efendim niye ölmüyor, oldu anam)

(23:26:48) KoyuBeyaz: (Dimitri sur sıra sende değil)

(23:26:58) (Dimitri): montum nasıl olsa masadan daha kalındır

(23:27:07) KoyuBeyaz: Yuriy 2d10

(23:27:11) (Tré): (hoyy :|)

(23:27:12) (Nikolai): (adamların mermileri kaliteliyse?)

(23:27:20) (Yuriy): (o değilde ne zaman mutant göreceğiz yahu?)

(23:27:27) ChatBot: (Yuriy) sallar 2d10 ve alır 5,2.

(23:27:30) KoyuBeyaz: (Çok yakında)

(23:27:34) (Tré): hiç yoktan iyidir.

(23:27:42) KoyuBeyaz: Masalara isabet bile ettiremiyorsun.

(23:27:50) KoyuBeyaz: Trè go.

(23:27:57) (Dimitri): oha bana da zar attırsaydın lan

(23:28:01) (Tré): (bak şimdi.)

(23:28:04) KoyuBeyaz:  Adamlar ateşi kesiyor bu arada, iki kişi için çok kalabalıksınız. Sıkışmış
durumdalar.

(23:28:08) (Dimitri): vay canına aayrımcılık var

(23:28:18) KoyuBeyaz: (Dimitri uzi olmasa ona da attırmazdım)

(23:28:26) (Dimitri): vay amk

(23:28:52) (Yuriy): (uzim var oğlum, sus!)

(23:29:00) KoyuBeyaz: Dimitri kafanın üzerinde sivri camları lan bir lamba sallanıyor, düşebilir her an
bilemiyorum.

(23:29:21) (Nikolai): Trenin halmesi ve açıklamasından sonra, adamların ve bizimkilerin yerini ve
durumunu anlatır mısın Koyu

(23:29:36) (Nikolai): (tre adamları soyuyor)

(23:29:41) KoyuBeyaz: :D

(23:30:06) (Tré): Bütün gürültüyü ön kapının yanından izlerken adamların atladığı masanın arkasına
doğru yaklaşıyorum (mümkün müdür?). Sustalım elimde, adamlardan bana en yakın olanın  boynuna
saplamayı düşünüyorum.

(23:30:17) (Tré): (ee?)

(23:30:25) (Nikolai): (tüh)

(23:31:00) KoyuBeyaz: Mümkün değil. Adamlar ön kapıdan girdi ve siz arka kapıya yakınsınız.

(23:31:05) KoyuBeyaz: Barın girişine yakın iki masayı yan çevirmiş durumdalar ve arkasına saklnmışlar.
Kafalarını çıkaramıyorlar. Siz arka kapıya yakınsınız ve her birinizi birer siper almışsınız işte.

(23:31:16) KoyuBeyaz: Adamlar sinmiş durumda şu an.

(23:31:19) (Nikolai): Birbirlerine yakın mı?

(23:31:37) KoyuBeyaz: Evet.

(23:31:48) (Tré): Şey yapmıştım ben ya. Adamların geldiğini görünce onların yaklaştığı kapının yanına
sinmiştim. Kurtarmaz mı?

(23:31:54) (Tré): Of çok zorladım.

(23:31:59) KoyuBeyaz: Yemedi.

(23:32:11) (Tré): O zaman tekrar mı deneyeyim?

(23:32:20) KoyuBeyaz: sıra tekrar geldiğinde.

(23:32:23) (Tré): Fak.

(23:32:31) (Tré): "Fjandinn!"

(23:33:25) KoyuBeyaz: Ayrıca belirteyim, hava çoktan karardı. İçerisi iki tane ampül tarafından
aydınlanıyor ve şehir oldukça karanlık. Rüzgar barın açık kalmış olan arka kapısının açılıp kapanmasına
sebep oluyor, metal kapı çarpıyor ve gıcırdıyor.

(23:33:32) KoyuBeyaz: Sıra başa döner, madcap go.

(23:33:54) (Nikolai): Bardaki vodka şişelerinden - sağlam ve dolu - birini alıp kapağını açan Nikolai,
gömleğinden kopardığı bir parça kumaşı şişenin ağzına tıkıyor ve sigarasını yakmak için kullandığı
çakmağıyla kumaş parçasını tutuşturuyor. Yaptığı "kokteyl"i, birbirine yakın iki adama doğru fırlatıyor.

(23:34:10) (Nikolai): (Mcgawyer mod on.)

(23:34:17) (Tré): (anarchist cookbook.)

(23:34:19) KoyuBeyaz: 2d10 alayım.

(23:34:26) (Nikolai): tre atsana ehe.

(23:34:31) KoyuBeyaz: :D

(23:34:33) ChatBot: (Nikolai) sallar 2d10 ve alır 6,6.

(23:34:37) (Nikolai): eh.

(23:34:41) (Tré): ah.

(23:34:49) (Yuriy): biri yansın bari

(23:34:55) KoyuBeyaz: Simetrik olmasından kurtarır mı diye bakıyorum da, ı-ıh.

(23:34:55) (Tré): (Bana geldi bence o kokteyl .w)

(23:35:12) (Nikolai): (toplamı 12, 10'u geçiyor? )

(23:35:20) (Tré): (ayağımdaki 4000 ruble de yanar abim. .w)

(23:35:22) KoyuBeyaz: Bulduğun votka şişesinin yarısı bile dolu değil, ayrıca gömleğin bir türlü alev
almıyor. Çakmak yanmıyor, gazı bitmiş olabilir.

(23:35:30) KoyuBeyaz: Baal go.

(23:35:39) (Nikolai): (survival modu destekleyenlere selamlarım olsun)

(23:35:47) KoyuBeyaz: :D

(23:35:54) (Tré): (beeeh .d)

(23:36:11) (Dimitri): Adamlardan herhangi birinin şarjör değiştirdiği bir anda, koşuyor ve masalardan
birinin arkasına atlıyorum. şarjörü değiştiren masanın arkasına

(23:36:24) (Nikolai): (adamlar ateş etmiyorlar zaten, öylece duruyorlar?)

(23:36:26) KoyuBeyaz: 1d10

(23:36:30) (Dimitri): lan

(23:36:36) (Dimitri): koşup zıplıyorum alt tarafı?

(23:36:41) KoyuBeyaz: 5 üzeri yeter

(23:36:51) (Tré): Lan?

(23:37:05) ChatBot: (Dimitri) sallar 1d10 ve alır 5.

(23:37:28) KoyuBeyaz: Adamların sindiği masanın arkasına atlamayı başarıyorsun.

(23:37:32) (Yuriy): (ne şanssız herifleriz yahu)

(23:37:37) (Dimitri): "Kanka naber ya"

(23:37:54) KoyuBeyaz: dimitri devam

(23:38:07) (Tré): ("kanka naber ya?" nın rusçasını merak ettim şimdi.)

(23:38:35) KoyuBeyaz: Dimitri devam.

(23:39:01) (Dimitri): Adamın boğazına sarılıyorum, diğer adama kalkan yapacak şekilde

(23:39:12) (Dimitri): içeriye bağırıyorum. "İki adamı öldüremediniz allahsızlar" diye

(23:39:28) (Dimitri): (Wassup Homie çıktı lan translatora yazdım dsgkadha)

(23:39:39) (Tré): (ohaaa hahahah)

(23:39:39) KoyuBeyaz: 1d10 daha istiyorum

(23:39:45) KoyuBeyaz: 6 üzeri yeter.

(23:39:51) ChatBot: (Dimitri) sallar 1d10 ve alır 1.

(23:39:53) (Dimitri): -_-

(23:39:56) (Tré): uhahahahahha

(23:39:57) (Yuriy): (hahahahahah)

(23:40:03) (Nikolai): (beyaz bir ışık odayı kaplar)

(23:40:14) (Tré): (uhrevi bir ses falan)

(23:41:04) KoyuBeyaz: Adam seni fark ediyor ve üzerine aniden saldırmaya çalıştığında silahının dipçiğini
burnuna oturtuyor. Bir çat sesi geliyor burnundan ve silahını kafana dayayarak bağırıyor. ''Silahlarınızı
atın yoksa arkadaşınız ölür.''

(23:41:11) KoyuBeyaz: Yuriy go.

(23:41:28) (Nikolai): (Thank you, Action Man. )

(23:41:43) (Dimitri): "Benim silahlarımın şarjörü yok ki lan boşaltmıştım üstlerine?)

(23:41:45) (Dimitri): ahahaha

(23:42:03) (Tré): (benden pistolu iste?)

(23:42:24) (Tré): (kopya verdim resmen.)

(23:42:24) (Dimitri): (adam kafama silah dayamışken mi? gerçi dayadığı silahın mermisi yok evet asdsd)

(23:42:32) (Yuriy): "Ne yapacağız şimdi?" diyerek diğerlerine bakıyor Yuriy. "Bir boğaz eksilirse yemek
masrafı da azalır. Ne dersiniz?"

(23:42:43) KoyuBeyaz: Trè go.

(23:42:49) (Tré): (vay pislik.)

(23:43:15) (Dimitri): (fark etmez hepinize kıl olduk, teker teker sıkıcam kafanıza)

(23:43:16) (Tré): (tam olarak neredeyim şimdi ben?)

(23:43:31) (Dimitri): (Evet olduk. benim adam çift kişilikli)

(23:43:59) KoyuBeyaz: Adamların saklandığı masanın arka tarafında, 3 metre kadar uzakta. Adamları
göremiyorsun, masa var aranızda, Dimitri'nin yarısını görebiliyorsun.

(23:44:21) (Yuriy): (hangi yarısını?)

(23:44:34) KoyuBeyaz: Bel altı.

(23:44:38) (Dimitri): belden aşağısını? fark eder mi lan dfads

(23:45:16) (Nikolai): (shoot his ass)

(23:45:55) (Tré): Sürünerek yaklaşıyor ve ikili hamle yapıyorum: dimitri'nin kafasına silah dayamış olanın
boynunu bıçaklarken diğerinin dizine arkadan tekme atacağım.

(23:46:00) (Tré): (hadi oğlum kemik)

(23:46:05) KoyuBeyaz: 2d10

(23:46:06) (Tré): (ölürsem de ölürüm yani)

(23:46:13) ChatBot: (Tré) sallar 2d10 ve alır 9,5.

(23:46:17) (Tré): Hassiktir.

(23:46:21) (Yuriy): (lan git)

(23:46:50) (Tré): (devam?)

(23:47:27) KoyuBeyaz: Sürünerek yaklaşmayı başarıyorsun ve masanın arkasına kadar geliyorsun. Fakat
bıçağın Dimitri'nin kafasına silah dayamış olan adamın boğazına kadar uzanmıyor, eline saplanıyor. Diğer
adam ise ayağınla yaptığın saçma harekete aldırmadan kafana sıkmak üzere silahını sana yöneltiyor.

(23:47:43) KoyuBeyaz: İki el ateş sesi geliyor, kolundan ve omzundan vuruluyorsun Trè.

(23:47:45) KoyuBeyaz: Bu sırada

(23:47:49) KoyuBeyaz: ağır çekim giriyor.

(23:47:58) (Tré): Haydi bakalım.

(23:48:58) (Nikolai): (bize yakın olan kapıdan çıkıp, adamların arkasındaki kapıdan girip bassak, hiç
problemimiz olmayacaktı. bir aksiyon yaşıyoruz sürekli ya, hadi bakalım.)

(23:49:11) KoyuBeyaz: Barın ön kısmındaki koli bandı ile kaplı cam bir anda aşşağıya iniyor, duvar
yıkılıyor ve tam Dimitri'nin önünde bir kamyon duruyor barın içinde. İki adam eziliyor masa ile kamyonun
arasında, masalar da parçalanıyor. Sizin buraya geldiğiniz kamyonet bu. Sürücü koltuğunun camından
sarı saçlı bir kadın kafasını çıkarıyor ve ''Atlayın! Geliyorlar!'' diye çığlık atıyor.

(23:49:28) (Tré): (benim kadın değildir herhalde?)

(23:49:36) KoyuBeyaz: (aynen o.)

(23:49:51) (Yuriy): (kadın adam çıktı)

(23:49:58) (Tré): (hah. bu sefer becercem. çok sinirliyim ona.)

(23:50:04) KoyuBeyaz: :D

(23:50:06) (Tré): Hadi binelim o halde.

(23:50:17) (Dimitri): Ben iki adamın silahlarını alıp kamyonun arkasına oturuyorum. Arkadan kovalayan
olursa bu sefer adam gibi silahlarım var amk

(23:50:26) (Dimitri): mermileri de alıyorum tabi şarjörleri falan

(23:50:28) (Tré): (şarjör?)

(23:50:43) KoyuBeyaz: Aldığın silahlar colt. toplamda 4 şarjörü var.

(23:50:57) (Nikolai): Nikolai saklandığı yerden çıkıp, Kamyona, sürücü koltuğunun yanına biniyor. "Neler
oluyor!?"

(23:50:57) (Dimitri): colt ne?

(23:51:01) (Dimitri): hangi colt=

(23:51:10) KoyuBeyaz: M16A4.

(23:51:16) KoyuBeyaz: Otomatik tüfek işte

(23:51:20) KoyuBeyaz: Amerikalılıarın kullandığı

(23:51:23) (Dimitri): Heh iyi

(23:51:29) KoyuBeyaz: kaliteli mal, made in Vietnam.

(23:52:10) KoyuBeyaz: ''Bombardıman uçakları geliyor, şehirden çıkmalıyız, burada bir savaş patlak
vermek üzere.'' diyor kadın.

(23:52:18) KoyuBeyaz: Yuriy, Trè, go.

(23:52:26) (Yuriy): Yuriy de Nikolai'nin peşinden kamyona atlıyor. Öndeki fıstığı görünce Tre'ye bakarak
"lan şimdi bu mal ölür, diğerleri de savaş hastası manyaklar, karıyla işleri olmaz. bana kalır bu" diye
düşünüyor

(23:52:51) (Dimitri): Yuriye dönüyorum

(23:53:01) (Tré): Tré önce gidip kadının yüzüne bir tokat patlatıyor. Sonra da "Seni sonraki bir zamana
saklıyorum. Sür şimdi!" diyerek kamyonun arkasına atlıyor.

(23:53:02) (Dimitri): "Sesli düşündün salak. kafana sıkarım karı benim." diyor

(23:53:28) (Tré): (karamazovlara doğru gidiyoruz)

(23:54:09) KoyuBeyaz: Trè kamyonun arkasına bindikten sonra bi köşeye siniyor ve kendinden geçiyor
yaraları yüzünden. Kadın geri vitese takıyor ve kamyoneti bardan çıkarıyor. Sonra son gaz yola dönerek ilerlemeye başlıyor.

(23:54:17) (Tré): (kab rusya'ya mı girdi yalnız ben bakmazken?)

(23:54:23) KoyuBeyaz: Dışarıda hava karanlık olmasına rağmen yüzlerce bombardıman uçağının yaklaştığını görebiliyorsunuz...

Bölüm sonu envanter listesi

Trè (Dùrgonath): 1 Çakı - 1 Sustalı - 1 Pistol - 2 Şarjör (40 mermi)

Dimitri (Baal Sarrus): 2 Pistol - 2 Şarjör (40 mermi) - 2 COLT - 4 Şarjör[COLT] (120 mermi)

Nikolai (Laughing Madcap): 1 Sustalı - 1 Pistol - 1 Şarjör (20 mermi)

Yuriy (Marius): 1 Uzi - 1 Şarjör (30 mermi)
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.