Kayıt Ol

Emre Aydın

Çevrimdışı em_dan_rup

• 992
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
Emre Aydın
« : 19 Ocak 2008, 15:45:29 »

2 Subat 1981`de Isparta`da dogdu.
Ilk ögretimi Isparta`da tamamladi. Antalya Anadolu Lisesi`nden mezun olduktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Iktisadi Idari Bilimler Fakültesi Iktisat bölümünde ögrenim gördü.
2002 yilinda katildigi SingYourSong beste yarismasinda grubu 6. Cadde`yle Türkiye birincisi oldu.
Ayni yil Universal Muzik tarafindan yayinlanan toplama albümde "Dönersen" isimli sarkisiyla yer aldi.
2003 yilinda grubu 6. Cadde`nin ilk resmi albümü yayinlandi. Ayni yil gruptan ayrildi.
Solo kariyerinin ilk albümü "Afili Yalnizlik" Sony BMG Türkiye GRGDN isbirligiyle Ekim 2006`da yayinlandi.
Geri mi dönücem :P

Çevrimdışı Mr Thame Dummee

• **
  • 121
  • Rom: 1
  • Daha Gençsin.. Öğreneceksin...
    • Profili Görüntüle
    • Hortkuluk Avcısı
Ynt: Emre Aydın
« Yanıtla #1 : 20 Ocak 2008, 17:05:56 »
Bir o kadar duygusal ve kaliteli şarkıları var ki... Dinle dinle bitmez...

Afili Yalnızlık
Dayan Yalnızlığım
Bu kez Anladım
Gülümse Şimdi
Hareket Vakti...

Felsefe bu kardeşim: Save the Cheerleader, Save the world...

Zümrüdüanka Yoldaşlığı => SeVeRuS SNaPe

kayiprihtim kayiprihtim... Al linki tıkla şimdi... Yaşamak için fantastik dünyada... Arkadaşlıklar kuruldu burada...Lay lay lay lay lay... Cesaret ister hayaller... İnancımız bizi besler.. Nolursa olsun buradayız... İşte parola: kayiprihtim Forever...

Önemli Olan Zirveye Ulaşmak Değildir... Zira Yılan Da Zirveye Ulaşabilir, Kartal Da... Ama Birisi Sürünerek, Diğeri Süzülerek... Nereye Ulaştığınız Değil, Nasıl Ulaştığınız, Önemlidir.

Çevrimdışı em_dan_rup

• 992
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 20 Ocak 2008, 17:23:47 »
Sen anlarsında çok güzel =)

Çevrimdışı nymph

• 412
  • <3 Murtagh <3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 20 Ocak 2008, 17:27:02 »
evet ya o şarkısı da çok güzel ben bide kalan sağlar senin olsun varr  :'(
aynı anda susunca aynı anda konuştuk duymazdan geldiysek bilee :-[
kimse yaLnız kaLmak isteMez
beLki beNde sırf bu yüzdeN iNnmak istedim saNa
kimse Mutsuz oLmak istemez
biLmem ki sen sebebtiN çok yaLan söyLedin baNa..
[/u]

Çevrimdışı Rüya

• **
  • 226
  • Rom: 0
  • ~ röya. *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 21 Ocak 2008, 21:20:52 »
Koyver Gitsin
Dayan Yalnızlığım
Unut Gittiğin Yerde

Ve de Altıncı Cadde ile yaptığı "Sen ve Ben" - "Çığlık Çığlığa"

şarkılarındaki yorum bambaşka denecek kadar belirgin farklılıkta :)
Başarılı bir müzisyen, en azından dinlemekten zevk aldığım biri :)

Çevrimdışı Amèlie

• 531
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 21 Ocak 2008, 21:53:47 »
Çirkin bu adam ya. :P Şarkıları da beş para etmez. :P

Çevrimdışı em_dan_rup

• 992
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 21 Ocak 2008, 21:57:15 »
Çirkin mi ?? Bence çok tatlı ;D Ve şarkılarını da herhalde düzgün dinleyememişsin Seda. bence bir daha dinlee

Çevrimdışı Amèlie

• 531
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 21 Ocak 2008, 21:59:31 »
Çirkin mi ?? Bence çok tatlı ;D Ve şarkılarını da herhalde düzgün dinleyememişsin Seda. bence bir daha dinlee
Ahahaha gayet dinledim ki en iyi arkadaşım dediğim insanımsı bu adamı yeterince dinletiyor ve evet kötü. :P 6. caddedeyken bişey diyemem belki ama tek başına ı ıh. :P

Çevrimdışı em_dan_rup

• 992
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 21 Ocak 2008, 22:07:36 »
Bence sözlerinn hepsinde ayrım bi anlam taşıo. Her dinlediğimde farklı bir yorum çıkıyorr.. Sözleri söyleşi o kadar farklı kii

Çevrimdışı nymph

• 412
  • <3 Murtagh <3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 21 Ocak 2008, 22:16:25 »
Bence sözlerinn hepsinde ayrım bi anlam taşıo. Her dinlediğimde farklı bir yorum çıkıyorr.. Sözleri söyleşi o kadar farklı kii

kesinlikle katılıyorum anlamlı sözleri var  :D tabi kişiden kişiye değişir zevk meselesi  ;D
kimse yaLnız kaLmak isteMez
beLki beNde sırf bu yüzdeN iNnmak istedim saNa
kimse Mutsuz oLmak istemez
biLmem ki sen sebebtiN çok yaLan söyLedin baNa..
[/u]

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Rom: 6
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 22 Ocak 2008, 15:33:24 »
Bayılırım şarkılarına,çok güzel ve anlamlı..

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 25 Ocak 2008, 21:56:55 »

Katılıyorum. İlkokul bebelerinin, lise gençlerinin aşk yaşamına itafen yazılmış çakma sözlerle götürüyor işi bence

mümkünse eleştiriyi yaparken daha saygılı,kırmayan sözcükler kullanalım.~simuLtané.
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 02 Şubat 2008, 08:19:15 »
Marmarmis Konserinde yaptığım onca rezilliğe rağmen beni konserden attırmadığına şaşdığım insan evladı, müziği "iğrenç" .. Müziğini 1. sınfların okuma bayramlarında çalıyoşar :hemk  :yup

Kelimelerine,söyleyis tarzına biraz daha dikkat et Islam.Daha uygun terımler kullanmanı rıca edıyorum.~simuLtané.
rüya görmek nasıl bir anlıksa hayalde öyle bir anlıktır. rüyadan uyanmak nasıl bir şeyse hayal kurarken rahatsız edilmek öyle birşeydir.. Rüya nasıl gün içindeki düşünce yorgunluğunu zihinden atmanın yoluysa .. hayal de o düşüncelerin çöplüğe dönmesini engelleyen araçtır..  ~hezarfen

Çevrimdışı Amèlie

• 531
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 03 Şubat 2008, 23:41:29 »
Katılıyorum. İlkokul bebelerinin, lise gençlerinin aşk yaşamına itafen yazılmış çakma sözlerle götürüyor işi bence

mümkünse eleştiriyi yaparken daha saygılı,kırmayan sözcükler kullanalım.~simuLtané.
Bu forumda bir an önce değişmesi gereken bi düşünce yapısı var bence. Eleştiri olumlu da olabilir olumsuz da, aynı şey tokio hotel başlığında da oldu, ne demiş yani orda mesak içerisindeyim. Seven de olabilir sevmeyen de. Sevmeyenlerin sevenlerin yorumlarına tepki göstermediği gibi sevenlerin de sevmeyenlerin olumsuz yorumlarına tepki göstermemesi lazım. Sonuçta burası bir forum, bir konu açılır kişiye göre yapılan yorumun olumluluğu da değişir, kimsenin aynı olması beklenemez.

Kımsenın dusuncelerının aynı olması beklenmıyor ancak benım uyardıgım mesajda kucumseme ve hatta kotulemeye kadar gıdecek kelımeler mevcut.Bu yuzden uyardım ve burası bır forumsa,herkesın ıstedıgını soylemeye hakkı var elbette ama kımsenın baskalarının sevmesını ya da hoslanmasını kotulemeye hakkı yok.Boyle terımler kullanılmamasını rıca ettım sadece.Ben de Emre Aydın sevmem o da ayrı tabı. ~simuLtané.

Çevrimdışı SeD

• 877
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 04 Şubat 2008, 18:26:30 »
katılıyorum simuLtané... sevmiyorsanız sevmiyorsunuz kötülemenize gerek yok !!

bence emre aydın harika...