Kayıt Ol

Eskilerin Efendisi (Oyuncu alımı açıldı)

Çevrimdışı Novayst

• **
  • 122
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Eskilerin Efendisi
« Yanıtla #15 : 10 Kasım 2015, 18:45:34 »
Bu puanlarla diyelim oyunda ticaret yapcan o ticaret için Karizma ve Zeka puanını toplayıp toplamı kadar zar atacağım bu zarlar ne tür zar onu ben belirleyeceğim ve sonucu ona göre belirleyeceğim... Karakter Kağıdında ki puan nasıl yapılıyor olduğunu zaten açıkladım. cankutpotter'den sonra başka oyuncu alamayacağım çok kalabalık olduk...

Çevrimdışı Alpi

• *
  • 26
    • Profili Görüntüle
Ynt: Eskilerin Efendisi
« Yanıtla #16 : 10 Kasım 2015, 23:13:50 »
Cahilliğime verirseniz bir şey sormak istiyorum. Bu puanlar tam olarak ne işe yarıyor? Karakter kartı yaratırken nasıl kullanacağım?

Kaba anlatımla, eğer zırh giyen kılıç kuşanan biriysen kaslı olmalısın, zırh giymek ve balta sallamak için fazla zeki olmak gerekmiyor. Bir büyücü de kas gücü kullanmayacağından güçlü olması gerekmiyo fakat büyüleri öğrenebilmek, hatırlayabilmek ve doğru yapabilmek için zekaya ihtiyaç duyar. Beceri de yapabilecekleri başarabilme olasılığını arttırır. Karizma diğer insanları etkileyebilme, onlara bir şekilde lider olduğunu hissettirebilmek, kabul ettirebilmek için gerekir.

Geri kalan ayrıntıları GM'ye paslayıp kaçabiliriz :)

Çevrimdışı Novayst

• **
  • 122
    • Profili Görüntüle
Ynt: Eskilerin Efendisi (Oyuncu alımı açıldı)
« Yanıtla #17 : 15 Kasım 2015, 00:09:43 »
Katılmak isteyen arkadaşlardan azı katıldığından dolayı toplam 10 karakter olana kadar oyuncu alımı mevcuttur. Karakterinizin kağıdını hazırlayıp özelden atmanız yeterli olacaktır katılım için.