Kayıt Ol

Et yiyen et, Uyan!

Çevrimdışı Maleficum

• **
  • 193
  • Rom: 11
  • I have the wisdom to see the dark as a light...
    • Profili Görüntüle
Et yiyen et, Uyan!
« : 06 Şubat 2011, 12:58:34 »
Bu karanlık, soğuk dünyanın deli, kör ve uyuyan insanlarına;
Kirli bencil savaşlarınız için daha güçlü olmalısınız. Bu kaosa ve yıkıma ortak olduğunuzun farkında olmanız size mutluluk getirmeyecek. Yaşamak için bir başka yaşamı öldürmeniz gerektiğini bilmeniz tüm ahlaki saçmalıklarınızdan kurtulmanıza belki yardımcı olacaktır. Bilinçaltınızda yaşadığınızı biliyorum. Vahşi duygularınızı tatmin etmek için kendinize kibar katiller rolü bürünmüşsünüz. Arada bir durup "NEDEN? NE İÇİN?" demenizi istiyorum. Ben yüzeysel korkulara itaat edemiyorum. Ne yalnızlık ne karanlık acı verir bana, sonsuz yalnızlığın karanlığında var olmayan güzelliğin sessiz acısındayım daima...

Kötülük; bencillik midir ki kötüyü kötü yapan? Acı mı nefreti doğurur yoksa?! Farklar... Belki de huzursuzluk... Belki de düşmandır herkes. Kötü insanlar sevebilir mi? Kötülük, acı veren varlığın yok olması isteğinin bilinçaltından yansımasıdır! Bunun dışında her şey basit dürtüleri karşılıyor.

İyilik savaşçıları, size sesleniyorum. Adalete nasıl karar verebilirsiniz? Gerçekten görebiliyor musunuz güzel olanı, görebiliyor musunuz masumları? Görebiliyorsanız onu koruyun. Acı bazen erdem doğurur. Benzerlikler... Sevgi birbirinin parçası olan insanlar... Bir bütüne hizmet eden insanlar... Bazen huzurludur herkes, dosttur. Düşünceler bize iyilik getirir.

Güç için varlığı, algıyı köreltmiş insanlar... Karanlık ölümden yakın, o hep içimizde. Hasta zihinler! masum insanların gerçeklerin içinde çaresizliğini, ölümünü izliyorum. Masumiyet intihar ediyor, görüyorum. Şeytan varlığımızdır. Varlığımız inkar edilemez. Algıların ve mantığın doğruladığı bir şeyi kimse inkar edemez. Doğal bir insan dışında, büyük deliliğe hizmet her şeyi inkar edebilir...
...weak pleasures, lost feelings, faded dreams, doubtful hopes...

Ynt: Et yiyen et, Uyan!
« Yanıtla #1 : 07 Şubat 2011, 21:18:11 »
 Tebrik ederim.
Gri