Kayıt Ol

Miras Döngüsü Frp

Çevrimdışı Derufin

• **
  • 78
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Miras Döngüsü Frp
« Yanıtla #15 : 24 Eylül 2011, 08:04:58 »
Bir süredir DM`lik yapıyorum. Msn de bir sürü oyun oynattım. Şu ana kadar 9 kişiye kadar oynattım. -O oyun yarıda kaldı- Fazla kişi olduğumuzda yönetmesi zor oluyor hakikaten. Bu oyunda 3 kişilik bir kadro olsun bir dahaki oyunda bakarız :)

Oyunun Formatı ile ilgili bilgi vermek gerekirse;
Eragon ve Saphira`nın ölümünden yaklaşık olarak 989 yıl sonrası. Son kitap çıkmadığı için Brisingr`dan sonrasını kendime göre yorumladım. Eragon ve Saphira Galbotrix`i devirdiler ve bir süre sonra Alagaesia`dan ayrıldılar -Kehanet öyle diyordu-
Şimdi ise Varden yönetimde ama, çok büyük bir teklikedeler. Dişi Ejderha Saphira ve Murtaght`ın erkek ejderhasının çocukları Alagaesia`da uzun süredir varlardı ama son süvari Krongsother 2 yıl önce öldü. Varden ise Shade tehtidi altında. Shade sayısı çok fazla arttı ve Shadeler küçük bir ordu kadarlar şu an. Yanlarında da insanlar ve urgullar var. -urgallar yeniden kötü taraftalar-

Üç maceracımız ise;
Biri Elf, Biri insan ve biride cüce. Bunların her biri Varden`in önemli ajanları. Farthen Dur`da Cüce Kral II.Hrotghar, Varden Lideri Nghadaz ve Elf Prensi Elena bir toplantı yaptılar. Son kalan üç Ejderha yumurtasını bulmak için bir üçlüyü görevlendirdiler. Üçlü, Surda`dan yola çıkacak. İlk durakları Hadarac Çölü...

Elf, İnsan ve Cüce karakterlerinden birini seçeceksiniz ve sizden kısa bir karakter kartı isteyeceğim.
Oynayacaklar veya izleyecekler Msn versinler...

Çevrimdışı Derufin

• **
  • 78
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 25 Eylül 2011, 17:02:58 »
GÜNCEL Msnlerinizi verirseniz sevinirim. Çarşamba günü oyun başlıyor.

Çevrimdışı Derufin

• **
  • 78
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 27 Eylül 2011, 13:30:51 »
Arkadaşlar sadece 3 kişi msn verdi ve bunların ikisi yedek. Hala msn vermenizi bekliyorum...

Çevrimdışı Derufin

• **
  • 78
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 29 Eylül 2011, 19:05:31 »
Eh, Miras Döngüsü oynayamadık malesef, geleceğim diyenler gelmedi. Bizde gelenlerle Orta Dünya oynadık. İyi gitti. Neyse bu oyun sonlandı diyebiliriz :)