Kayıt Ol

Komik, Abzürd Frp Anıları

Çevrimdışı 01001011

• *
  • 5
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Komik, Abzürd Frp Anıları
« Yanıtla #15 : 14 Temmuz 2014, 17:27:44 »
Arkadaşım ile oynadığımız tek kişilik bir fantastik rol oyununda, ben bir büyücü olarak gezinirken bir anda "Haydi başka bir şeyler deneyelim" demesiyle başladı herşey.

Teker teker anlatmaya başlattı: "Bir anda gözlerin kapandı, ne olduğunu anlayabilmiş değilsin. Sadece alnında ve omzunda ağırlıklar hissediyorsun. Bir anda gözlerini açıyor ve karanlık ormanda olduğunu farkediyorsun. Yanında ölü bir kurt olduğunu görüyorsun ve üstün başın kan içerisinde.. Ne yapıyorsun ağbi?" demesiyle ve arkaya koyduğu fon müzikle birlikte diyebildiğim tek şey: "Alt+F4 yapıp, çıkıyorum" oldu.

Yaklaşık 5 dakika gülmüştük buna.. Sonrasında ise daha ormanda ilerleyemeden bir kurt geldi, kurtu öldürebildim zar zor, geceyi geçirmek için baraka yaptım küçük, sabah olduğunda keşfe çıktım, nehir buldum ve nehirde çıbıldak yıkanan kadınlarla tanıştım, meğer onlar cadıymış felan filan bayağı ormandan çıkmaya yaklaştım, çıkamadan kan kaybından öldüm. Gecenin 2'sinde unuttum kanamam olduğunu.

Çevrimdışı Raw3n

• *
  • 8
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 22 Eylül 2014, 10:24:46 »
Bir gün yeni FRP'ye başlamış bi gruba DM lik yaparken karşılarına çıkan çok yüksek level bir demonu 1d20'de 20 atarak ÖPEN bi arkadaşımız vardı. Tabi demon dilini kopardı ama olsun :)

Tabi bu olaylar 2 kkişi ağır yaralı 1 kişide baygınken gerçekleşti :)

Çevrimdışı mega07

• *
  • 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 04 Eylül 2017, 00:26:34 »

Maceracılarımız onları arayan süvarilerden kaçmaya çalışırken yerdeki bir delikten içeri girerler. Burada oldukça küçük ve tiz sesli bir NPC yaratıkla, bir barbar ork PC karşı karşıya gelir.

Yaratık: UUgh!
Ork: UUurhghh!

Yaratık çığlık atarken ork da korkutucu görünüşüyle ona bağırmakta ve bu böyle sürüp gitmektedir. Sesin şiddeti gittikçe artarken arkadan bir ses duyarlar: "Buradalar."

Çevrimdışı yavanna

• **
  • 109
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 27 Aralık 2017, 10:37:24 »
Ay bunu anlatabileceğim bir platform olması ne hoş.

Yer: Sakarya, Karaman Ormanları.
Kıyafetler giyildi, SAÜ Geek Topluluğu ve Eskişehir'den gelen FRP Topluluğu ile birlikte evren günlerce konuşuldu tartışıldı ve oyun oynanmaya başladı. Aldık kılıçları, baltaları koyulduk yola. Hava da grimsi, tam bir Kuyutorman havası. İşte ölenler, kapanlara kısılanlar, her şey güzel gidiyor derken bir siren sesi ve 2 araba jandarma ormanlık alana geldi.
Şikayet edilmişiz. Bildiğin arayıp bizi şikayet etmişler. Jandarma tabii kılık kıyafeti görünce anladı olayı, e bakıyor herkes yetişkin, aramızda araştırma görevlisi, mühendisi, öğretmeni ne ararsan var. Biz yine de bi ne oluyor, basıldık paniğini yaşadık haliyle. Sonrasında fotoğraf çekildik anı olsun diye, çay vs ikram ettik ve çok da güzel bir anı oldu((: