Kayıt Ol

Ve sonunda FRP!!!

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
Ynt: Ve sonunda FRP!!!
« Yanıtla #15 : 04 Kasım 2009, 19:06:44 »
Örneğin şu anda Malkavian ile birlikte oynadığımız bir "Forum Frp'si" mevcut. Dipsiz Konak bölümüne bakarsan bir çok örnek bulabilirsin =).

SplenderSolis

« Yanıtla #16 : 04 Kasım 2009, 19:56:01 »
Örneğin şu anda Malkavian ile birlikte oynadığımız bir "Forum Frp'si" mevcut. Dipsiz Konak bölümüne bakarsan bir çok örnek bulabilirsin =).

Öyleyse hemen bakıyorum.. teşekkürler.

• **
  • 114
  • Rom: 0
  • Gölgede yürümeyi sevenler için...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 11 Mart 2010, 18:00:09 »
FRP benim uzmanlık alanım. Hatta sizinle ayaküstü mini FRP çevirelim ne dersiniz?
Her yeni kopuş düşüş gibi gözükse de, toprağa düşen yeni bir umuttur aslında . Yeter ki siz, onu sulayıp filizlenmesine izin verin...

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 11 Mart 2010, 18:09:16 »
FRP benim uzmanlık alanım. Hatta sizinle ayaküstü mini FRP çevirelim ne dersiniz?

Aslında toplu msn grubumuzda bu tür etkinlikler arada düzenleniyor. Eğer ilginizi çekerse buraya bakabilirsiniz. :)
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

• **
  • 114
  • Rom: 0
  • Gölgede yürümeyi sevenler için...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 11 Mart 2010, 20:12:39 »
MSN  de de olur ama burada olması daha eğlenceli. İşte MSN ye bağlanamıyorum o nedenle katılmam pek mümkün değil. Burada FRP oynanıyormuş biraz inceledim ve gördüm. Ben de sizinle oynamak isterim. Şu an farklı bir sitede DRAGON LANCE yönetiyorum. Ama mini FRP nin yeri de başka. Örneğin en güzelinden bir pamuk Prensesi çevirelim. Hem bilindik hem de çok eğlenceli oluyor. FRP öğrenmek isteyenlere de bir başlık açarım orada herkese yardım edebilirim. Burada sizinle olmak çok hoş, eger kabul ederseniz bu rıhtımın bekçilerinden biri olma arzusundayım.  Hikaye ve mini FRP ile ...

Her yeni kopuş düşüş gibi gözükse de, toprağa düşen yeni bir umuttur aslında . Yeter ki siz, onu sulayıp filizlenmesine izin verin...